400

400

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlucio sam se za Alpine Type R.E sad nezz koji cu..12 ili 15.Velika je razlika u cijenu,pa da vas pitam jeli isplativo toliko dati vise love za ovu 15,jer mi odma treba i jace pojacalo...12 je 350, a 15 600KM.Skoro je duplo skuplja,a da li je i duplo bolja????????
 

IGY

Član
da duplo je bolja
bolje svira niske frekfencije
to ti je kao da pitas jeli bolje zensko bez guzice, ili zesnko sa dobrim dupetom :lol::lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
da duplo je bolja
bolje svira niske frekfencije
to ti je kao da pitas jeli bolje zensko bez guzice, ili zesnko sa dobrim dupetom :lol::lol::lol::lol:

ako je sisato mere i bez guzice :D ...
 
Član
ma ja dvije dvaneske za 400...jeli to jace od jedne 15??????????Da li ce mi trebati 2 pojacala?Koliko bi me onda ispalo love?
 
Član
moze i 15-ka ali da imas snage , to je dobra cijena za dvije 12-ke , ako ti bude puno javi moza ja uzmem jednu tu 12-ku samo javi koja je 1222 ili 1242
 
Član
kako god dvije 10" bolje nego jedan 12". dva 12" bolje nego jedan 15" itd naravno ako se radi o istom modelu subova.
 
Član
400 markica za dva type r-a nije puno, pogotov ako dobijas i kutiju uz to jer inace jedan type r ide polovan bez kutije za 250-tak markica ... a fare ti je vec reko sta i kako je bolje ... pozzz
 
Član
eddo je napisao(la):
IGY je napisao(la):
da duplo je bolja
bolje svira niske frekfencije
to ti je kao da pitas jeli bolje zensko bez guzice, ili zesnko sa dobrim dupetom :lol::lol::lol::lol:

ako je sisato mere i bez guzice :D ...

Potpis ko kuca!:D
:icon_exclaim: za slusanja ti ne treba vishe od 1 woofera bar po mom misljenju sem ako neces bash jaku zikamu, a da ne govorim da gepek vihse nemorash ni otvarat nista vishe nece stat unutra . . . a s druge strane ako imash mogucnosti i zelju uzmi dvije 12 i kakvo monoblock pojacalo 1kW RMS i sve svira u najboljem redu ;) uostalom sve su ti rekli momci :cool:
 
Član
druze ako imas priliku da uzmes dve 12 po povoljnoj cijeni steta da je propustis,ali treba ti i jako pojacalo za to.... :cool:
a vjeruj mi za slusanje jedna type r 12 je sasvim dovoljna......:cool:
 
Član
Ma uzecu oba woofera...nego me zanima sad taj monoblok koji ce gurati swe ovo...koje pojacalo uzeti, ikoliko ce to pojacalo kostati.Racunajte samo pojacalo,jer kablove,majstora...imam vec:icon_smile:
P.S.Želim se zahvaliti na velikom odazivu oko ove moje teme,hvala vam puno....:)
 
Član
ja sam imao us blaster 1371 neki, bajgi cca 1000W rms na 1 ohm, pojacalo iako je malehno po dimenzijama, zadovoljio je snagom, to je monoblock d klase koji se da kupit (cini mi se da ga imas u oglasima) jako jeftino, iduce po redu bio bi soundmagus x1502 kojih takodje ima, oni se krecu oko 300km polovni i daju nekih 1500W rms, to je to sto se tice budzet pojacala a da imaju neke snage, dalje ti je dls cad11 to je jbga dobro pojacalo koje daje 1050W rms na 1 ohm, on ti je negdje oko 400 polovan neznam dal se da nac jeftinije, pa imas cad15 i raznorazne hifonicse, eto dole u oglasima imas jedan brutus nov, cini mi se 700 maraka, on ti je 2000w rms na 1 ohm i sigurno je extra amp i super bi se slozio sa tim type r-ovima ... et tako otprilike ... pozz
 
Član
na te subove grehota je spajati us blaster i sound magus jer na tim pojacalima je zvuk banana a da ne pricam da su navodi snage na tim pojacalima preuvelicani. bolje DLS sa 1050W nego soun magus sa 1500W
 
Član
Faris_D je napisao(la):
na te subove grehota je spajati us blaster i sound magus jer na tim pojacalima je zvuk banana a da ne pricam da su navodi snage na tim pojacalima preuvelicani. bolje DLS sa 1050W nego soun magus sa 1500W

slazem se u potpunosti, cisto sam radi cjene naveo ove ostale, to su neke nize klasa pojacala koja imaju neke snage, dok su dls i ostala kompanija high end klasa koja vrijedi svake marke ... al dzaba kad neko nema za tog pa kupuje za sta ima jbga ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top