400

400

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kakav mogu woofer kupiti za 400 KM?
Pretezno slusam muziku sa dosta elemenata bassa,pa bih volio uzeti kvalitetan woofer.
 
Član
ovdje u BH takav ces tesko nac, jedino mozda da se obratis u www.caraudio.ba ili damiru i arminu da ti ponesu sta po narudzbi, iskreno za tu lovu ja bi ganjo nesto tipa DD, Rockford Fosgate, Ground Zero i slicni ... a da si mi naletio sta ranije imo sam ti ja Rockforda, nazalost prije cca mjesec-dva otisao je za konjic ;) ...
 
Početnik
umene citavo ozvucenje nekosta tolko...:lol::lol: ..svaka tebi cast ..ganjaj nesto GZ ,,il RF il DD ..neznam za alpinu R type 15-ku kolko kosta? mozda nju?
 
Član
koki+ je napisao(la):
jeste da je kvalitet ali kao sto eddo rece ima i boljih
slazem se sa vama,mozda bi trebao razmisliti o tome da kupi i 2 jeftinija:icon_question:
a zavisi i koje pojacalo misli koristiti,jer woofer poput alpine nije bas lako pokretljiv....
 
Član
Evo na primjer uzmem taj ALpine woofer od 350KM.
Kakva bi sad bila optimala u odnosu sa zvucnicima i pojacalom,i koliko bi me to izaslo jos love????????
 
Ako cemo gledat novo, mislim da je Type R ipak Best Buy za te pare, dobar je za sve, i za slusanje i za drag, ok svira, trpi puno, lijep naizgled.. bla bla..:icon_smile:
 
Član
Alpine sto se tiche zvuka najbolji za te pare, mada je po meni 400 km malo previshe za woofer ako imash nekog u inostranstvu nek ti Jackhammer uzme!:D
 
Član
Bureq je napisao(la):
Evo na primjer uzmem taj ALpine woofer od 350KM.
Kakva bi sad bila optimala u odnosu sa zvucnicima i pojacalom,i koliko bi me to izaslo jos love????????
vecina je za alpine...........kao i ja sam :icon_biggrin:
novo pojacalo koje moze tjerati alpine dodje oko 400 km, a ne znam nikoga ko prodaje polovno pojacalo da ti odgovara.......... :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top