400

400

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
alpina type r 12 i pojacalo mozes uzeti u HR novo soundmagus,360 km,mislim da ono moze extra tjerati alpinu..........

;)
 
Član
pa i nije sm tako los za svoju cijenu,ipak 360km,ako hoces pravo pojacalo imas onaj hifonics Txi1000D u caraudiu za 500 km,ja se isto dvoumim izmedju sm-a,tog hifonics-a i jednog alpine pojacala.........slazem se sa igy-em,magus je ekstra za spl ali za slusnje vise drobi nago sto daje fin bass.........ali sa druge strane,kada se smanji na nekih 60 posto snage moze se fino podesiti...........ali ni blizu kao hifonics recimo........
 
Član
sad ste me skroz zbunili sa tim pojacalima..koje sad da uzmem pojacalo za Alpine type R?
 
Član
ako si mozes priustit, cad11 ili cad15 ... mislim da ti je to najbolji izbor ... soundmagus je smece za slusanja ...
 
Član
hifonics titan
TXi1000D
Class D Digital Monoblock
1 x 400 Watt RMS @ 4 Ohm
1 x 750 Watt RMS @ 2 Ohm
1 x 1000 Watt RMS @ 1 Ohm
u caraudiu 500km........
mislim da je to ekstra pojacalo za alpine rype r 12,a nije ni peskupo.....:cool:
naka i ostali kazu svoje misljenje..........
;)
 
Početnik
potips


best price. performance product




evo jedan test datog pojacala koje to potvrdjuje ...


http://audiodesign.de/downloads/testberichte2007/TxiSerie.pdf

kod nas je malo jeftiniji neog u njemackoj :) 40%

napomena je u textu je 1500 napisan ali se radi o 1000 verziji , 1500 je izasla malo kasnije
 

IGY

Član
kod mene R -a gura esx sx1000 i odlicno ga gura, a taj amp takodze u ca.ba mozes uzeti :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top