306 felge

306 felge

RE: Nove slike 306 pug

duran je napisao(la):
drugovi i drugarice sta mislite da uradim felge kao sto je ova prednja? :D zao mi je dirat posto je fabricka boja al sam ih zamislio dramaticno (nece ostati ova siva vec jedna sa kristalcicima) cekam vasa misljenja :D
301q650.jpg

:icon_biggrin:

po meni je bolje da ih ostavis kakve jesu... i ja sam na svom mislio farbati, ali bolje je original...
intresira me jesu li ti potamnjena stakla?
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

DDaarriioo je napisao(la):
po meni je bolje da ih ostavis kakve jesu... i ja sam na svom mislio farbati, ali bolje je original...
intresira me jesu li ti potamnjena stakla?

ma joj ne znam vise ni sam hocul farbat :D lijepo bi izgledalo al opet fabricka boja je fabricka jel hahaha
jesu samo zadnja bocna zatamnjena i za njih ponekad murija zeza tako da ne planiram i ostala tamniti... sto ec mi jos vec belaj :D
 
Početnik
RE: Nove slike 306 pug

ma cim je to Francuz mora bit dobar......extra autic,ako si ti zadovoljan i mi smo....jer nemamo svi iste ukuseee pozz;)
 
RE: Nove slike 306 pug

duran je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
po meni je bolje da ih ostavis kakve jesu... i ja sam na svom mislio farbati, ali bolje je original...
intresira me jesu li ti potamnjena stakla?

ma joj ne znam vise ni sam hocul farbat :D lijepo bi izgledalo al opet fabricka boja je fabricka jel hahaha
jesu samo zadnja bocna zatamnjena i za njih ponekad murija zeza tako da ne planiram i ostala tamniti... sto ec mi jos vec belaj :D

de mi reci gdje si potamnjivao? ja sebi planiram zatamniti i prenja i zadnja, znaci sva osim prednje sajbe... :icon_smile:
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

DDaarriioo je napisao(la):
duran je napisao(la):
DDaarriioo je napisao(la):
po meni je bolje da ih ostavis kakve jesu... i ja sam na svom mislio farbati, ali bolje je original...
intresira me jesu li ti potamnjena stakla?

ma joj ne znam vise ni sam hocul farbat :D lijepo bi izgledalo al opet fabricka boja je fabricka jel hahaha
jesu samo zadnja bocna zatamnjena i za njih ponekad murija zeza tako da ne planiram i ostala tamniti... sto ec mi jos vec belaj :D

de mi reci gdje si potamnjivao? ja sebi planiram zatamniti i prenja i zadnja, znaci sva osim prednje sajbe... :icon_smile:
ma brate to je sitnica uraditi ja sam sam sebi to radio. samo skines stakla pospricas steleksom zaljepis foliju i istjeras baloncice. ako odlucis sam raditi poslacu ti na pm fino sta i kako a ako imas viska para i manjka vremena onda odnesi nekome ko to radi :D
 
RE: Nove slike 306 pug

DiAbLo je napisao(la):
Vidio sam te danas na grbavici kod ELPI-a i iako nisam ljubitelj plastika , ovaj mi super izgleda . Cak mi je PUG od Andreja sa ovim karambolkama nekad bilo pojam sredjenog auta :)

Samo neka svjetlija boja bi mu legla ko budali shamar :D

;););)

hvala, hvala, hehehe bio je extra pugic, sam jbg ja hocu nesto brze.... zato sam ga i prodao.....:123::123::123::123:
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

andre306 je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Vidio sam te danas na grbavici kod ELPI-a i iako nisam ljubitelj plastika , ovaj mi super izgleda . Cak mi je PUG od Andreja sa ovim karambolkama nekad bilo pojam sredjenog auta :)

Samo neka svjetlija boja bi mu legla ko budali shamar :D

;););)

hvala, hvala, hehehe bio je extra pugic, sam jbg ja hocu nesto brze.... zato sam ga i prodao.....:123::123::123::123:
haha vidi njega. hvala andre drago mi je da ti se svidja MOJ PUG :lol:
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

e ovako odavno nisma bio na forumu
felge sam uradio i zadovoljan sam rezultatom a pored fela sam jos svasta nesta uradio i to su ugl sitnice :) evo malo slika
2prsahs.jpg

2dgl2lz.jpg

2q3yzyf.jpg

rssos4.jpg

i uzeo sam jos jedan isti pioneer tako da sad ljepse i izgleda i zvuci :D
2gvijc9.jpg

a skinuo sam i onu naljepnicu sa sofe
241wc2s.jpg
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

Dobar pežo na mom le.. :lol:
Šalim se dobar je, a distanceri na prvoj slici su boli glava :lol:
Čujem da se Dise naljutio što si mu ukrao fazon sa felgama, kaže samo je Tariku dao licencu...
Mislim da bi mu ova mreža na karambolci bolje ležala da je crna, ali ako se tebi tako više sviđa ostavi.
Pozdrav i sretno u nastavku ćuniranja ;)
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

hehe hvala :icon_biggrin:
a moj edzi dje ti vidis distancere :icon_question: ili te nisma skontao sta si htjeo reci xD a sto se fela tice isto je ko u njih smao sto sam ofarbao u crno nista vise nemaju se sta ljutit hahahah
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

sta je ovo pola teme mi nestalo :S:S hahahahah

oooo a nije smao teme vec nemam ni ove plusice koja diskriminacija ccccccccccccc
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

evo nanovo sta se sve radilo zadnja 2 mj koja su odjednom nestala xD
30ct150.jpg

2nt8hhi.jpg

20tmouf.jpg

i muziku sma batalio uzeo novu od knoxvila brace mace haha i prezadovoljan sam
dcdm53.jpg

2eztnvn.jpg

uradio sam i bodi cijeli tj ojacao ga pokitovao gdje je bio slomljen itd... slike govore vise od rijeci :D
207as61.jpg

2mcc740.jpg

i sve to uz pomoc moje ljepse polovine naravno xD
2vjajnl.jpg

291gbw9.jpg

2a5wsd1.jpg

300qgk4.jpg

15z0660.jpg

oky8m.jpg

2ef18pg.jpg

i naravno nana :cool:
3329kzb.jpg
 
Top