306 felge

306 felge

Član
eh posto sam napravio par novih slika i skupio nekih starih, da sad fino predstavim vozilicu :icon_biggrin:
radi se o pezou 306 1.6 65kw oprema profil (el. podizaci, servo, abs, kod za paljenje...)
kupio sma ga prije godinu i nista na njemu nije bilo radjeno:
[attachment=24332]
pa sam za pocetak zatamnio zadnja stakla, spustio ga malo i kupio felge petokrake 185 60 14 jer mi nisu mogle stati sire :D
[attachment=24633]
one su bile na autu dok nisam nasao ove 195 50 15 ali mi mogu jer imaju neku vrstu distancera na sebi...
[attachment=24634]
i posle sam mogao ostalo raditi jer sa 14-kama to ne bi bilo to xD
[attachment=24329][attachment=24635][attachment=24636][attachment=24330][attachment=24637][attachment=24638]
ova siva linija je bila kratko pa sam je skinuo...
[attachment=24331] p.s. sve je slikano mobitelom pa nemojte zamjeriti sto su malo lose slike :D
 
Član
RE: par slikica mog puga 306

Nisam ljubitelj ovog plastik fantastik tuninga al tebi ako je dobro onda okej ;)
 
Član
RE: par slikica mog puga 306

Dobar je;)
ono taman nema previse spojlera....kakve su ti ovo gume prednje silc ili mi se cini na trecoj slici?
 
Član
RE: par slikica mog puga 306

OK je, meni su ovi modeli extra i ne stoje mu lose plastike...
uglavnom :123:
 
Član
RE: par slikica mog puga 306

M A R E X je napisao(la):
Dobar je;)
ono taman nema previse spojlera....kakve su ti ovo gume prednje silc ili mi se cini na trecoj slici?
ma gledao sam da ne pretjeram, a nisu slikovi vec losa kamera pa se ne vide sare xD
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

evo i koja slika unutrasnjosti
[attachment=24639][attachment=24640][attachment=24643][attachment=24641]
:slike:
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

arminnn je napisao(la):
lijepo izgleda, jel ovo body kit sa onog crvenog puga?

bas me cudilo da niko nije primjetio :cool:
jeste sa onog sa mat haubom, ja mislim da nema vise nijedan ovakav body kit kod nas i bas me interesuje jel zna neko ima li jos koji?
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

ja ruznog auta Allahu dragi...........:smajli44:



hehe.......ma PREPREPREDOBAR........., samo neka dusmani pocrkaju...........:icon_smile:
 
Top