306 felge

306 felge

Član
RE: Nove slike 306 pug

dewillrock je napisao(la):
Ma nema sta extra pug,stvarno mu stoji taj body kit,10-ka od mene :cool::cool::cool:

hvala jarane :cool:
evo malo sam ubio dosadu pa sam ispolirao auto sa drugom (iako nije bilo potrebe al et...) :lol:
nbqarq.jpg
 
RE: Nove slike 306 pug

fin pezo pravo,samo si naslon za ruku fulao,izgleda jeftino :icon_confused:
a ova cetvorka :lol: :lol:
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

tvrdoglavi je napisao(la):
fin pezo pravo,samo si naslon za ruku fulao,izgleda jeftino :icon_confused:
a ova cetvorka :lol: :lol:

haha hvala ti a vjeruj ovaj naslonjac bio najskuplji a i ne izgleda lose (na slici izgleda ofiran nakav niklovan hu ha) :lol: stavicu novu sliku pa reci svidjal ti se
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

auto je ok samo fakat onaj naslonjac djeluje malo.......a golf je :lol:
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

Stilo je napisao(la):
auto je ok samo fakat onaj naslonjac djeluje malo.......a golf je :lol:

aa sta ste zapeli za naslonjac :lol: kazem boljeg nije bilo u auto shopu 100%... moguce da ima sad, al ga vala ne bih kupovao da je 23 puta ljepsi :lol: ovaj sluzi svrsi, tj ugodnije mi je voziti jer imam gdje ruku nasloniti :cool:
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

Seke mi drug bilo je potrebe da se ispolira :D pa pogledaj haubu....a ovaj i onaj u borbi protiv korupcije :D ne znam treba li komentarisati cvrku....znaci GRMI...
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

evo svasta se nesta izdesavalo al nisma stigao postaviti slike :D
kao prvo slomio sam prednju karambolku na neku gomilu zaledjenog snijega koju nisma ni vidio na cesti :S
wlq35k.jpg

k2mnme.jpg

zadnja je napukla malo al to nisam jos uslikao-zaboravio :D
evo kako to sve izgleda kad malo zapada haha
jr8ow4.jpg

i prodao sam dvd a uzeo neki cd sony i mp4 player pa sam to namontirao zajedno... meni fino izgleda
2vcuvtc.jpg

rc614x.jpg

:D
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

dobar pug,steta za karambolku,ali siguran sam da ces ti to brzo sredit,,inace sve extra,svaka cast,samo naprijed,da je sretno,puno predjenih kilometara;););)
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

e druze, joj steta za karambolku :icon_cry: al jbg, samo polako, bice bolje :D samo naprijed
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

e hvala svima na lijepim komentarima bas mi je drago da se nekome i svidja... poceli ste mi thread sa negativnim kritikama :S hahah salim se svako ima svoj ukus :icon_biggrin: a akoBogda planiram ga komplet ofarbati na proljece tako da cu i karambolke i ove neke packice sve zajedno rijesiti :cool:
 
Član
RE: Nove slike 306 pug

Vidio sam te danas na grbavici kod ELPI-a i iako nisam ljubitelj plastika , ovaj mi super izgleda . Cak mi je PUG od Andreja sa ovim karambolkama nekad bilo pojam sredjenog auta :)

Samo neka svjetlija boja bi mu legla ko budali shamar :D

;););)
 
Top