3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Po meni je razlog nezadovoljstva i svega ovoga to sto je previse ovih eventa, svaki klub ga pravi svako malo. Iste su nagrade, ista takmicenje, iste kategorije, isti redoslijedi ama svaki put isto sve...

Raja se prestala druziti i "druzi" se samo na tim eventima a i tada samo ocekuju pehare i gluposti. Posvetiti paznju na ovo pod navodnicima "druziti" !

Kljuc funkcionianje svega ovoga je druzenje a to druzenje je IZUMRLO sa "suadom", "interexom" i pokusajima druzenja na "energoinvestu". Predlazem vam svima da se NEKO vrijeme kanite ovih gluposti eventa i ovoga (da se ne lazemo svaki event je isti uz par varijacija!) i da pravite evente ili meetove ili druzenja (nazovite kako hocete) na kojima ce biti rostiljanje, zezancija, pice, neki sport tipa malog fudbala pa tu dijelite pehare za ekipu, pa da se ljudi malo i vise druze i upoznaju. Dolazi tu odmah i prica o autima normalno, tuning i fazoni.

A ovako kako je sada ne ide ovo na dobro...



Eto moja mala konstatacija. Ne znam pola vas tako da dajem konstataciju i gledanje na problem sa neke neutralne strane odmah da se razmumijemo.

Veliki pozdrav svima
 
Član
ma kakav fudbal...opet bi izbila tuca :lol::lol::lol:

samo druzenje, rostilj zezanje, piva (opet postoji mogucnost izbijanja tuce:D) i bilo bi super ;)
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
bilo je lijepo druzenje stekao nova prijateljstva :cool: da nije bilo toga ne znam sta bi od sebe bez IKAKVOG sadrzaja...

@sik
sta ti znas kako sam ja sredio svoje auto, sta TI znas odakle meni pare, sta te boli k**** na kraju krajeva samo ne mozes ti sa onim fabrickim sepetom bez i jedne organizacije iza sebe doc meni i solit pamet...to sabanjenje na mom auto se zove rieger tuning procitaj sa je to kad skontas da lip vrijedi ko pola tvoje trojke prestat ces govorit da je sabanjenje,,,,enciklopedija sine citaj...stvar oko para nisi i dalje shvatio kad se radi oko evenata dok ne shvatis nemoj komentarisat na tu temu molim te...

vezano za neverminda jel vama krivo sto mu roditelji nesto mogu priustit ili sta? kakva je logika kudit nesto i da su ti roditelji kupili? auto je i dalje dio tuning svijeta i takmici se nevezano za to ko je platio da se ostvari jedan plan..

eddoo tuzla ja vidim ti lud skroz bgm imas rezon napisat nekom da je glup ;)

venomciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii imate crtu,a to ja znam da si od eventa na avazu pokupio pare ti i ovaj rahljo mali,a imate isto tako private pa mi se javite kenjare male,pun mi vas je vise k****,vi i vase neke mudrolije!!!nemate bolan svi zajedno auto za trku a kamoli za nesto drugo,kad imate kes onda sredite i jedno auto za trku a ne ovuda palamudite i nesto ha hu!!!ti ko ti omare si sramota za svoje roditelje a kamoli za ovu scenu!!!govedinoooooooooooo!!!

zaboravih,cast izuzecima Aksham,Kaca i jos par ljudi!!!
 
Član
Samo da kazem nevezano za svadju, meni je Buba do jaja !!!! :icon_eek::icon_eek::icon_eek: Eto morao sam reci, premocna mi je i prespremna ! Sorry na OT :lol:
 
Član
Ja bih volio samo da kazem , da ovo sto ALIVE kaze je bas uredu sve , treba nesto promjeniti uvijek je sve na isti fazon ... Osim toga onako iskreno da kazem vidi ovdje se pravo zaratilo izmedju sarajevskih tunera i sad ti odes na event neki alkohol naravno i desi se ono sto se desilo u Zivinicama kad je doslo do tuce ( sto je jako moguce da se bilo gdje desi ) ...



Primjer :

Mi smo organizovali prosle godine OVS u Sanskom Mostu prvi put i dobili nagradu od BIHAMK-a kao najbolji organizatori te godine , ove godine smo isto tako napravili , napravili sve perfektno ,znaci ono sto mi napravimo u Sanskom Mostu nema nigdje tako u BIH , da imas gdje sjesti , da imas popiti nesto , da imas hlad i sve znaci od redara , ma sve 5 ... i budemo obavjesteni da bi mogao neko da nam to upropasti da ne dobijemo nagradu i ove godine .. STO JE TO POTREBNO ???

Mi naravno kontamo da bi moglo doci do kakvog sukoba , obucemo par ljudi u civilu za svaki slucaj i sta se desi : zbog jednog cunja ljudi su digli frku i galamu , i ono sto niko nije ocekivao da su ljudi svoje auto sabotirali i da prosipa ulje po stazi samo da se et prekine ta trka ...

I opet kazem sve je to navodno neka ljubomora ... Znam koliko se organizatori trude i jos kad te neko popljuje na to sve onda ostanes bez rijeci ,najradije bi covjek digao ruke od svega , i iskreno da kazem cudim se kako Madzid ima jos uvijek snage za to sve ...






Ono sto sam ovdje procitao : MAGNUM , AKSHAM , NEVERMIND , KACA .... Imali su neke prituzbe , Madzid im je sve objasnio kako i zasto i to vise puta ...
 
Član
stvarno ove svade nemaju smisla. kako je pocelo mjesto auta icu s bokserom i policijom na takmicenje:icon_sad: mislite malo s ljepse strane;)
ev jos koja slika


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
http://www.youtube.com/watch?v=koKXy9_Bo1s&feature=g-upl
 
Član
Imenjak (ANES ) klip je odlican stvarno svaka cast ;););)


Buba je extra , a svidjelo mi se ovo na kraju , kad ljudi odlaze a Madzid ih lijepo pozdravlja , stvarno veliki je to covjek ....
 
Član
Ovom prilikom zelim da se zahvalim, svim ucesnicima, klubovima, gostima, takmicarima, posjetiteljima, AMK Carbonu za dB, Interex Shoping centru i svim ljudima dobre volje na posjeti, ugodnom druzenju i ucestvovanju u humanoj misiji.

To bi bilo to za 2012 godinu, pripreme za narednu sezonu vec krecu sa dodatnim sadrzajima, lokacijama, djevojkama, automobilima, izdenadjenjima...

Takmicari, iskoristite zimu, alat u ruke sredite dodatno svoje mashine, puno pehara i uspjeha u narednoj sezoni zeli vam PROtuning ekipa.

http://www.muskiportal.com/sarajevo-zavsena-bh-tuning-sezona-2012-foto/

S postovanjem,
Jazic Madzid

I da ne zaboravim Igy-ja, koji je svaki eventu tu sa svojim aparatom da zabiljezi sve sto pokusavamo doprinjeti nasoj tuning i auto sceni. ;););)
 
Član
Kao i svugdje ,najglasniji su oni koji imaju najmanje za reći.Madžida ne znam,niti dvojicu iz Venoma,ali znam da sam još prije dosta godina viđao Madžidovog Bmw-a na Sr sceni,a dotični dvojac sam vidio prvi put ove godine kada sam išao podržati njihov skup kao gledatelj,odnosno sam čitao na forumu da su to ti momci.I toliko su zapeli da nije bilo dešavanja,ljudi se svezali sexy car wash-a k'o da niko ženska nije vidio u životu.Osnovni problem je nedostatak poštovanje prema ljudima koji su već dugi niz godina na sceni i koji je drže na životu,nevezano samo za ovaj show.I sam spadam među mlađe,ali mi ne pada na pamet nakon nekog eventa da serem kako je bilo dosadno,kako nije valjalo i slično.Jedna stvar je jasna,tuning show ne može nikada biti jednako zanimljiv kao street race show,ali ljudi moji poenta je u druženju.Ova se dvojica svezala para k'o da je nekome bitno da li oni imaju i koliko imaju.Uvijek se znalo i zna se šta se cijeni više,a to sigurno nisu pokloni roditelja.U državi u kojoj narod nema šta jesti,velika je stvar kada neko od SVOJIH para kupi dvije gume,a ne nešto drugo.Sad znam čije evente ću u budućnosti izbjegavati premda to vama ništa ne znači,ali meni jeste.
 
Član
wkd je napisao(la):
steta sto 70% CUNERA nije bilo pristuno kod interexa ili na 'suadi' prije 3-4 godine iza 21h, imali bi super dogadjaja za prepricati... stvarno steta gdje ide nasa tunning scena...

respect za event, samo gurajte dalje ;)

BRAVO!!! ovo neke nove generacije sebi u glasvu umislio nesto... hamo klub osnovat i niko kao mi! treba malo postovanja imat prema stratim (iskusnim)
 

IGY

Član
Maha je napisao(la):
Sve pohvale za organizaciju! Govorim ispred vw cluba vidimo se opet ;)

da ne bi ovoga ja i ti ne bi prozborili koju rijec, i prisjetili se starih dana :cool:

ja cu samao reci cinjenicu da jedini vid zarade na nekom eventu je novo poznansto-prijateljstvo, nesto sto se ne moze parama kupiti, obisao sam ne znam ni sam koliko SR-ova u pocev od 2006 pa na dalje, takmicio se, u svim disciplinama, napravio auto za pokazat, primjer drugima da bude, sad se ne takmicim nego obilazim opet takmicenja pravim fotke, i sta imam od toga (finansiski nista) ali neko licno zadovoljstvo DA, cast mi je kad odem na veci street race tipa u Osijek i sa 90% takmicara stanem ispricam se, znamo se tu smo, eh to sam zaradio na takmicenjima, i to je ono cime se ponosim, to pare ne mogu kupiti, pare i neke sitne nagrade koje su dobiju se pojedu i popiju, potrose na gluposto prijateljstvo je tu i tacka. Pehar ostaje da pokazes djeci gdje si bio i sta si radio, sigurno im neces pricati kako si dobio neke pare.....
stoga jebale vas pare, pare su tu da zavade ljude, sto je i jedan od pokretaca ove rasprave......

toliko od mene
 
Član
Iceman je napisao(la):
Kad budala prica a pametan suti nakon odredjenog vremena ljudi fakat pocnu budali da vjeruju...

Nazalost, i suvise tacno.

Da ne duzim, jer je sve bitno manje-vise receno, IGY vam je objasnio otprilike sustinu stvari post iznad mog, koji god sam event mogao obici, otisao sam maxuz samo radi raje, bio/ne bio u mogucnosti da ucestvujem, nebitno.

A Madzid je neko ko ce moju podrsku i prijateljstvo uvijek da ima, ljudina je deminutiv za njega.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top