3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Iako prozvan i popljuvan bez razloga napisat cu ovaj post i POZVATI MODERATORE DA RADE SVOJ POSAO

Ne znam otkud ovoliki hejt na forumu, ocigledno su svi puni pa su se morali isprazniti na ovaj nacin...
Jos jednom cu ponoviti da moji postovi nisu imali nikakavu skrivenu poruku nego su napisani kao dobronamjeran savjet ili kritika upuceni organizatoru sto radim na svakom eventu. Uvijek transparentno i otvoreno napisem ali je ovaj put to pogresno shvaceno...
Organizator ovog eventa je Madzid ciji rad i trudim cijenim i postujem ali kao organizator on mora biti spreman i na kritike koje jedino mogu pospjesiti i poboljsati nasu scenu a nikako napraviti ovako nesto. Ja i dalje cuvam papire, rezultate i bodove sa eventa u kojem sam bio jedan od organizatora i na sve kritike sam odgovarao normalno i stalozeno.
Moje je misljenje da se jedino ovako moze doci do konkretnih pomaka i poboljsanja a nikako prozivanjem, pljuvanjem i vrijedjanjem kao na ovoj temi
 
Nase Bosnje da odu i na wörthersee nasli bi manu:lol:
Ovo je sve nase otislo u qurac zato se ja nikad i ne takmicim osim ovih dobrotvornih manifestacija , aBd skupljam lovu i odo na Opel Show u Oschersleben i kad mi pridje svaba i kaze GAILE AUTO kao sto su vec mnogi englezi i njemci rekli tada meni ne treba nijedan pehar svijeta :cool:
 
Član
Bosnje hoce perfekciju :) Hahah :lol:
A za Geile auto, ne moras tamo ici pohvalit ce ga i ovdje :cool: Zao mi je sto se jos nismo upoznali ali eto da znas da sam fan :D
 
Član
Nakon dugih 19 stranica mogu reci slijedece:
Pa ljudi shvatite da ste svi vi tuneri poput endema, nema vas puno a zahvaljujuci krizi moze biti samo gore.
Ako je po misljenju nekog kluba ili gosta bilo propusta neka posalje privatnom porukom organizatoru ''kritiku'' tako da iduci put bude jos bolje (javna svađa dovodi do pada zainteresiranosti za svim ovim) i zanimljivije ali shvatite da nije mala stvar organizirati bilo kakav događaj i treba cijeniti svaku pomoc koja se nudi.
Ja cak licno mislim da ima i previse pehara, pa kako je krenulo bit' ce vise pehara nego takmicara jer ''ne zelimo da neko ode kuci nezadovoljan'', pa ako sredjujes auto radis to iz vlastitog zadovoljstva ne za ''raju'' i pehar.
Razumijem ja da gresaka prilikom ocjenjivanja moze biti, podvuce se subjektivna ocjena, nijanse odluciju....ma kakva ljutnja, dovezi auto pokazi ga ekipi, druzi se i pilaj kuci sretan sto si dan proveo ekipom koja dijeli iste interese, sto ste misljenja razmjenili, dobili neku novu ideju za svoje auto i nastavite sa svakodnevicom
 
Član
wkd je napisao(la):
steta sto 70% CUNERA nije bilo pristuno kod interexa ili na 'suadi' prije 3-4 godine iza 21h, imali bi super dogadjaja za prepricati... stvarno steta gdje ide nasa tunning scena...

respect za event, samo gurajte dalje ;)


Rale,
tad su oni jos uvijek piskili u gaće...


invisible je napisao(la):
https://www.facebook.com/amkserum

epic-win.jpg

Kemo kralju

pa omare koliko si kreativan i koliko ukusa imas haj sto si ime prepisao, vec sto nisi u stanju logo smisliti vec si ga kopirao,

a razocarao sam se u par momaka smatrao sam ih dobrima ali ocigledno sam pogrijesio ili si i njih ucjenio necim kao sto si mene ucjenjivao da udjem u klub uslugom koju mi je kaca ucinio?
 
Član
Hajd da i ovo na ovaj nacin zavrsimo jer vidim da su raju doveli u zabludu, dakle pobjednici stylinga u slikama:

Evo ljepotana

Extreme klasa

1. Mjesto
Dominik
Opel Calibra

apikh2.jpg


2. mjesto
Muamer Selimovic
Ford Focus

219198y.jpg


3. mjesto
Marko Petricevic Split
Peugeot 307

347wj6v.jpg


Street Style klasa

1. mjesto
Grozdan
VW Corado sa prelijepom perla Lambo orange bojom

2dqvu3m.jpg


2. mjesto
Sanel
Audi 80 (audi S4 kompletan prepakovan na sasiju Audija 80)
69-team
nqpgls.jpg


3. mjesto
Dragon
Opel Astra OPC

a2xc80.jpg



Specijalne nagrade:

Best Race Look
Zoran
BMW E30 M
AMK Burnout Mostar

14nnubs.jpg


Best German Style
Asim Vranac
Golf I

fmtp4o.jpg


Best Rat Style
Ervin Edo
VW Buba

14w69eu.jpg


Najljepsi po izboru pubilke
Amel Beso
BMW E36
Ze-Tuning
6r6549.jpg


Lowest Car
Grozdan
VW Corado
243p3dh.jpg


I naravno na kraju, PROtuning ljepotice :icon_smile:
2vcbbrq.jpg
 
N

nenad

Zadnjih par godina je scena bila tanka, ali ovo sto sam procitao i vidio koliko se ljudi mrze, pa to je tuga i zalost.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top