3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
bilo je lijepo druzenje stekao nova prijateljstva :cool: da nije bilo toga ne znam sta bi od sebe bez IKAKVOG sadrzaja...

@sik
sta ti znas kako sam ja sredio svoje auto, sta TI znas odakle meni pare, sta te boli k**** na kraju krajeva samo ne mozes ti sa onim fabrickim sepetom bez i jedne organizacije iza sebe doc meni i solit pamet...to sabanjenje na mom auto se zove rieger tuning procitaj sa je to kad skontas da lip vrijedi ko pola tvoje trojke prestat ces govorit da je sabanjenje,,,,enciklopedija sine citaj...stvar oko para nisi i dalje shvatio kad se radi oko evenata dok ne shvatis nemoj komentarisat na tu temu molim te...

vezano za neverminda jel vama krivo sto mu roditelji nesto mogu priustit ili sta? kakva je logika kudit nesto i da su ti roditelji kupili? auto je i dalje dio tuning svijeta i takmici se nevezano za to ko je platio da se ostvari jedan plan..

eddoo tuzla ja vidim ti lud skroz bgm imas rezon napisat nekom da je glup ;)

Dečko jesi li ti svjestan da si upravo pobio samog sebe u postovima na ovoj temi, i to u više navrata.
Pričaš o nekoj pismenosti nekome?
Izvini elokventni čovječe, pa ti ne znaš kako treba složenu rečenicu sastaviti, a kamo li da napišeš afrikate, tačku, zarez i sl..
Pričaš o sebi kao nekom 'maminom' sinu, ili šta već, a furaš svoju 5icu koja je moguće kupljena na kredit (ili nije, nije moja stvar) na GTi fazon. Da si imao TOLIKO para, kupio bi GTI-ja i završio, a ne ovdje srao drugima kako ih možeš kupiti nekim spojlerom ili slično. To su oni zaradili, a ti možeš mačku o rep priču okačiti o studiju i zaradi istovremeno (znam iz svog iskustva).

Pored toga, brukaš svoj tim, pa su se i neki fan page-ovi počeli praviti na facebooku u svrhu ismijavanja i tebe i tima (mada tu ima dosta momaka koji nisu to zaslužili).
Uprkos svemu tome, mišljenja sam da ti svojim narcisoidno-egoističnim mozgom smatraš da tebe boli neka stvar (mada bi svaki normalan insan malo mućn'o glavom i skont'o neke stvari) za svo to ismijavanje.



Za kraj par slika da mućneš glavom, i vidiš zašto 'tvoj' facebook fan page ima skoro 40 članova u ~12 sati postojanja.

621438_457038074339595_691823563_o.jpg

267646_456924254350977_1399746170_n.jpg


NeverMind je napisao(la):
Little Dragon ne vidim razlog sto ti hejt neki bacas a za te Q7 i A6 sumnjam da nisam vidio i nisam u jacem vozao i idi moli komsije da ti to posude do iduceg eventa a ja ti opet ponavljam sjednem u SVOJE i izparkiram iz SVOJE garaze i dodjem sa SVOJOM rajom iz kluba a ne ja mogu dovesti ja cu dovesti ...:cool:

Da se razumijemo, ti nemaš svoje auto, ni svoju garažu/kuću, a vjerovatno ni svoju raju (koja je moguće s tobom radi tvojih roditelja), tvoji roditelji imaju.
Čuo sam priče da si ostao raji nekoj dužan pišljivih 20 maraka za woofer, što je krajnje bijedno, a neku elitu tu glumiš. Promozgaj malo i ti, nemoj da ti Omar bude idol jer te ubacio u Venom ili šta već, za promjenu imaj neko svoje mišljenje i svoje ja.
I da, ja prema svom komšiji koji me gledao kako idem u školu sa kockastim rusačićem dok je on radio auto nikada ne bih imao takav jezik poput tebe.
Postoji jedna stvar što se zove POŠTOVANJE.

Toliko, pozdrav
 
Član
Ja fakat ne kontam ove danasnje cunere mamini i babini sinovi sve marke u zivotu svojim radom nisu zaradili, sve dobili sa lahke strane i seru ljudima koji zadnji fening trpaju u auta radi svog cejfa, a ne da bi im neko dodijelio prehar priznanje ili popisanu novcanu nagradu. Madzidu svaka cast momak se trudi da odrzi ovu scenu na nogama i normalan je covjek sa kojim se uvijek moze popricati skidam mu kapu za to. Za razliku od ovih danasnjih trkaca i cunera koji u svemu traze neku manu a ne pogledaju sebe i svoje ponasanje, prvi ti Omare i tvoja ekipa fakat mi niste jasni, i zbog vas i takvih ko vi sve manje ima okupljanja i druzenja. Ljudi na sred parkinga na pofalicima vrte i pale gume na BMW-u sa naljepnicom VENOM ( valjda kontaju da im ona daje jos konja sta li ) i onda ko zadnje p... sjedaju u auta i odlaze dok ostatak normalne raje koja je tu dosla da se malo druzi ceka dolazak policije i pusi foru zbog njih i ti se nasao pametan da seres ne valja ovo ne valja ono. Spusti se sine malo vjeruj mi drugacije ce te raja gledati i mozda cak i steknes malo postovanja, a ovako tesko bgm.

Hasuka VW CLub BIH
 
Član
Pitali su me cesto kako imam volje dalje da radim, organizujem... evo odgovora na jednom od auto portala nasih medijskih partnera ispod fotografija pise komentar:

"Sto bi rekli u onoj reklami, i ovo je Bosna!" :icon_smile:

http://www.automotosvijet.com/index.php/vijesti/iz-bih/ostale-vijesti-iz-bih/5830-zatvorena-bh-tuning-sezona-2012
 
Član
e svasta :icon_rolleyes:


tibor987 je napisao(la):
Samo da kazem nevezano za svadju, meni je Buba do jaja !!!! :icon_eek::icon_eek::icon_eek: Eto morao sam reci, premocna mi je i prespremna ! Sorry na OT :lol:

buba je vrh, al si smrad, nisi htio doci na cevape i da popijemo "sokic" :icon_mad: :D
 
Član
Evo ovako za ove koji pricaju o meni bez da su me u zivotu vidjeli :

Uzmite bilo kojeg mog prijatelja i pitajte ga sta sam ja to imao a da nisam podijelio dao i izasao u susret sto dokazuje da me boli ***** za pare ...
druga stvar ja koji idem na fakultet i dobijam auto zbog toga jer nisam u mogucnosti sebi kupiti ne znaci da to auto nista manje vrijedi jer na neki nacin ja radim samim tim sto idem na fakultet ( po vasoj logici bi trebao biti bijeda koja nema za kifle vise bi me volili il sta )


Ne vidim poentu toga ko je kome sta kupio dok vi ne pocnete pljuvati po meni i mojim kolegama a auta na skupovima na pofalicima ravna kladionici kec dvica kec i tako dalje.

Da se ne misli da ja imam sta protiv keca i dvice najbolji mi jeran vozi keca kojeg nerijetko i ja uzmem i nastojim mu pomoci da ostvari nessto sa tim autom , mogli ste i vi malo pomaci sa primitivizma ko je sta i koliko zaradio ;)

i jos zaboravih daj ba ljudi zovite upoznamo se pa onda pricajte o meni ;)
 
Član
Vecina tih keceva i dvica mogu sutra biti na race-u ako treba ;)

I u jednog je ulozeno vise znoja i truda nego sto je ulozeno u sva vasa auta :123:
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
Roditelji ti "placaju" da se skolujes?

pa ne moze se to dzaba. joj kad cujem polozio ispit dobio to i to, dao uslov, dobio to i to. pa jel se skolujes radi sebe ili radi poklona. al hajd, nije to tema ove price...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top