3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
NeverMind je napisao(la):
Ja cu licno iduci put doci sa Evoque Range Roverom koji mi je BABO kupio za uspjesno upisan fakultet koje mi je takodje on PLATIO i cisto da iduci put ovi tuneri koji auta tuniraju od kasetofona iz nasih obijenih auta imaju sta pricati... I dajte ljudi napravite bar po 2 zdrava zuba da imate do iduceg eventa

I takodje hvala ligi i momku sa opc plavom astrom koji mi je pomogao da izadjem na takmicenje ;)



Buraz, glupa ti prica!
 
Član
Mene samo interesuje kada cemo evoluirati toliko da svi shvate da je dbdrag debilan i ukinuti "takmicenje" u odvrtanju muzike? Vecina takmicara je mogla pare puno bolje potrositi...

Sto se eventa tice svaka cast za trud i organizaciju ali mislim da ona garaza nikada nece biti mjesto za nesto ozbiljno, vise je varijanta za nedjeljno okupljanje.
 
Član
NeverMind je napisao(la):
Ja cu licno iduci put doci sa Evoque Range Roverom koji mi je BABO kupio za uspjesno upisan fakultet koje mi je takodje on PLATIO i cisto da iduci put ovi tuneri koji auta tuniraju od kasetofona iz nasih obijenih auta imaju sta pricati... I dajte ljudi napravite bar po 2 zdrava zuba da imate do iduceg eventa

I takodje hvala ligi i momku sa opc plavom astrom koji mi je pomogao da izadjem na takmicenje ;)



Ne kontam sto se ti javljas, vec si objavio babino auto u odgovarajucem podforumu?
 
Sta mislite sto Tuning scena nije napredna kao ostale 2 discipline tacnije dB i SR. Zato sto su tamo istrumenti koji ne lazu i koji su tacni tako da nema losih rezultata :cool:
A ovo za ova auta i studenti o majko o majko hvala ti sto me rodi ovako skromnog i pametnog a ne tupog i sto ne zivim u zabludi.
Ti NeverMind prvo vrati momku dug za woofer pa onda pricaj sta ces dovuci na koji event jer si preversio svaku mjeru s ovim postom gore odnosio se on na 5tog destog . Ofarbao si auto a stvari nisi otplatio , zasto ? zato sto moras mamu izmoliti ili skupiti od uzine da bi platio. E to je razlika izmedju nas koji krv dajemo za ovo i vas koji na tacni dobijete sve. I ja na event mogu dovuci Q7 novu , 2x po audi a6 jedan obicni drugi S-line kojeg nisi jos ni u caspopisu vidjeo al kakve fajde kad to nije MOJE i kad to ja NISAM kupio. Zato nemojte se kititi tudjim perijem kad zaradite i kupite samo nesto onda je to vase , a sto vasi roditelji imaju svaka cast njima :cool:
Podrzavam svoju skromnu sarajevsku raju , svi ce se prepoznati zna se ko se trkao i zajebavao godinama pred Interexom i bilo nam je bolje nego na bilo kojem Race.u ili Eventu
Uzivajte:cool:
 
Jesi ti bio sa djevojkom ono? Brate sve kontam jesil ti ili nisi faca mi u glavi jer smo stajali vec jednom i tek kasnije skota da si ti , halali brate nisam nista jeo od 9 ujutro sarafao
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
@madzid ja ne znam stvarno s kim ti mislis da pricas i koga mislis da mozes vrijedjat?sama komunikacija pokazuje nivo... ono sto sam ja tebi rekao je da smo dosli s obrazom da ti uvelicamo event imas negdje ranije navedeno ko je sve bio unutra...
madzide lazima se ne moze oprat obraz a to je upravo ono sto si ti ispricao za nas event...
stalno spominjes event neki, koji event madzide 15 min db draga koji je najavljen u 4 odrzao se u 12...niko nije predstavljao nit izvlacio auto osim naseg aksama koji je pokusao dic atmosferu malo...
iz tacke 3. pa izmjeri ajde... kakve veze ima ko koga zna duze...
jos jedna stvar tackom 2 si izvrijedjao ne samo mene nego tuce ljudi ;)
za kraj NE ja sam taj koji se ljuti kad se ono sto ja volim dovodi na nivo cerge...
znao sam kakve su nagrade i dosao sam opet, meni fkt nije do para ko god me zna ce ti to rec...meni je samo krivo sto se s tim eventi i ovaj sport dovode ni na kakav nivo...al kako je tako je, ja sam na pocetku rekao navikao sam i pomirio se s tim.. ne da mi se raspravljat to opet ponavljam over&out
@sick
jel ti krivo? neko ima skole pa radi i postenim radom zaradjuje, jel ti krivo sto je neko bolji od tebe? a SAM sam zaradio dovoljno da mogu kupit tu tvoju skulu i nasut je...btw jos i studiram, jel ti krivo i zbog toga? e moj druze a pili smo kafe zajedno i znas kakvo je moje razmisljanje ccc...

Ne da ti se sada raspravljati jel, dok sam ja to govorio jutros forsirao si neka objasnjenja, neke definicije sada ti se ne raspravlja??

E pa nece to tako moci legendo, na mene si udario, Bogami prevelik si zalogaj ovaj put uzeo!!! Na nasoj tuning aktivno djelujem kao takmicar/organizator od 2005 godine, imam iskustva u ovome koliko ti na Need For Speed-u mnoooogo Omare jakooo mnogo projekata je iza mene. Ja koliko vidim a neka me neko ispravi ako grijesim jedino Venom i Omar imaju zamjerke neke, izmisljene, nerealne i bez cinjenica niti jedan drugi klub se nije javio cak sta vise svi cu cestitali na fantasticnoj organizaciji sto nas dovodi do slijedeceg zakljucka:

Uhvatio si se bijednice mostaraca, kontas napokon ces napraviti neka prijateljstva ako se udruzite ono ko vi ludi vas je svijet i to jel?
Super meni je jako drago zelim vam dugu i uspjesnu vezu, mene u usta vise ne uzimajte! Natjerao si me jutros da se spustim na tvoj nivo, da pisem sto ne zelim brate ponavljam ti suti i radi ne laj, ne baljezgaj u prazno drugi ce prepoznati tvoj rad i trud nije tvoje da sam sebe dizes.
Kazes uvrijedio sam 12 ljudi sa svojim postom?
Ti bolan vrijedjas kompletnu bh tuning scenu pa sta mozemo tu, gledamo te i smijemo se.
Sto se to krijes iza nekoga, taj post je upucen TEBI i samo TEBI jer si ti taj koji mene pljuje od sinoc nikog drugog ovdje ne vidim da pise, ukoliko i tih ostalih 11 ima nesto protiv mene bujrum brate nikakav problem.
Ne diraj me, ne diram te al ti si ga bas duboko dirnuo!

Al djaba opet te volim takav sam cak sam ti i pjesmicu posvetio prati:

http://www.youtube.com/watch?v=zkBDG_jbVO0

Sta mi treba u zivotu mooom
Da se zakacim sa Omaroooom
Euri i popularnost
Da li je to stvarnost, stvarnost
Joooooooj obrij moj

Sta bi brate ti na mjestu mooom
Da se zateknes sa Omarooooom
Da li je sve to vulgarnost,
previse je to za javnost
jooooj, obrij moj

:cool:
 
Član
Event kao event bio je odlican, organizator... prvo sto je extra momak pa onda sve ostalo.
Citam ove sve kritike pa kontam da je chip foose pisao ne bi nasao ovoliko zamjerki, ne kontam vas nikako, ako neko moze bolje, pa neka organizuje bolje, ja ovom prilikom cestitam organizatoru i zelim sto vise uspjeha u buducem radu. ;)
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Jesi ti bio sa djevojkom ono? Brate sve kontam jesil ti ili nisi faca mi u glavi jer smo stajali vec jednom i tek kasnije skota da si ti , halali brate nisam nista jeo od 9 ujutro sarafao

jesam, jesam... shvatam, ionako je onda bio mrkli mrak kad smo pricali, i ja samo nakratko naletio, pa nisam imao kad ni prici da popricamo, al bice vremena.
 
Samo se javni jer ja fakat se tako pogubim jer dosta ljudi ne znam a pozdrave se misle ja cu tepelatski znati sta on vozi i koje :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Samo se javni jer ja fakat se tako pogubim jer dosta ljudi ne znam a pozdrave se misle ja cu tepelatski znati sta on vozi i koje :lol:

Mora da si se pogubio ko Chuza kad je vufer popravljao....:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top