3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
eddo je napisao(la):
ja bi samo da pitam, jel vam sad svima jasno zasto umire street race u BiH i zasto ga za par godina vrlo vjerovatno nikako nece ni bit? da vas bude stid i sram svih redom!

vidis ti dokle je doslo moj Edo da se ja slazem sa tvojim postom, vremena su se skroz okrenula :lol:

tako ti je to ...

ja imam samo jednu poruku za madzida:

"nemas se ti prijatelju KOME pravdat i objasnjavat ;)"
 
Član
ev koja slika od mene. lijepo druzenje i raja iz mostar s kojim sam putovao prema sarajevu


Uploaded with ImageShack.us
ostale slike su tu
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4185953802084.163403.1081684105&type=1
 
@madzid ja ne znam stvarno s kim ti mislis da pricas i koga mislis da mozes vrijedjat?sama komunikacija pokazuje nivo... ono sto sam ja tebi rekao je da smo dosli s obrazom da ti uvelicamo event imas negdje ranije navedeno ko je sve bio unutra...
madzide lazima se ne moze oprat obraz a to je upravo ono sto si ti ispricao za nas event...
stalno spominjes event neki, koji event madzide 15 min db draga koji je najavljen u 4 odrzao se u 12...niko nije predstavljao nit izvlacio auto osim naseg aksama koji je pokusao dic atmosferu malo...
iz tacke 3. pa izmjeri ajde... kakve veze ima ko koga zna duze...
jos jedna stvar tackom 2 si izvrijedjao ne samo mene nego tuce ljudi ;)
za kraj NE ja sam taj koji se ljuti kad se ono sto ja volim dovodi na nivo cerge...
znao sam kakve su nagrade i dosao sam opet, meni fkt nije do para ko god me zna ce ti to rec...meni je samo krivo sto se s tim eventi i ovaj sport dovode ni na kakav nivo...al kako je tako je, ja sam na pocetku rekao navikao sam i pomirio se s tim.. ne da mi se raspravljat to opet ponavljam over&out
@sick
jel ti krivo? neko ima skole pa radi i postenim radom zaradjuje, jel ti krivo sto je neko bolji od tebe? a SAM sam zaradio dovoljno da mogu kupit tu tvoju skulu i nasut je...btw jos i studiram, jel ti krivo i zbog toga? e moj druze a pili smo kafe zajedno i znas kakvo je moje razmisljanje ccc...
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
@sick
jel ti krivo? neko ima skole pa radi i postenim radom zaradjuje, jel ti krivo sto je neko bolji od tebe? a SAM sam zaradio dovoljno da mogu kupit tu tvoju skulu i nasut je...btw jos i studiram, jel ti krivo i zbog toga? e moj druze a pili smo kafe zajedno i znas kakvo je moje razmisljanje ccc...

cekaj cekaj, hoces da kazes da TI i licno TI u BOSNI I HERCEGOVINI, studiras i radis i imas dovoljno za zivot, da se oblacis, hranis, podmirujes sve ostale normalne zivotne potrebe i jos pored toga kupis sebi i peticu golfa pa onda jos od viska para, jer ne znas sta ces sa njima kolko dobar poso kao student imas, kupujes i gti dijelove za golfa da ti bude drugaciji od svih?

MA NEMOJ! NE SERI SVEGA TI!
 
Član
Ja bolje mecke 124 od ove sive (od Amela znat ce mostarci) u zivotu nisam vidio......momak je bas sređuje......jeli i ova crvena calibra iz mostara imate dosta dobrih auta svaka cast :cool:
 
Član
[undefined=undefined]
]cekaj cekaj, hoces da kazes da TI i licno TI u BOSNI I HERCEGOVINI, studiras i radis i imas dovoljno za zivot, da se oblacis, hranis, podmirujes sve ostale normalne zivotne potrebe i jos pored toga kupis sebi i peticu golfa pa onda jos od viska para, jer ne znas sta ces sa njima kolko dobar poso kao student imas, kupujes i gti dijelove za golfa da ti bude drugaciji od svih?
[/undefined]

Cak Noris je za Magnuma mala maca ...

Osim toga ovo boldano je jakooooo jakoooo jakoooooooo tesko uspijeti u BIH ... nek prica ko sta god hoce al ovo moze se slobodno reci nemoguca misija , barem u BIH ...
 
Član
Ja slabo posjecujem ove evente ali kako sam skontao po forumima Madzid je jedan od rijetki koji se bar trude da naprave nesto tako da cu ga ja uvijek podrzati ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
@sick
jel ti krivo? neko ima skole pa radi i postenim radom zaradjuje, jel ti krivo sto je neko bolji od tebe? a SAM sam zaradio dovoljno da mogu kupit tu tvoju skulu i nasut je...btw jos i studiram, jel ti krivo i zbog toga? e moj druze a pili smo kafe zajedno i znas kakvo je moje razmisljanje ccc...

mislis mama ti moze kupiti? svejedno nebi je prodao tebi da je nashabanish kao sto kao sto si peticu nashabanio, cobane dzaba ti je sto zivis u centru grada kad si djiber...
mislio sam te "izvesti na pravi put" jer zivis u zabludi i imas predobro misljenje a sebi ustvari si obicni kurton. sitna dusho
 
Član
lights_camera_action.jpg
 
Član
Ja cu licno iduci put doci sa Evoque Range Roverom koji mi je BABO kupio za uspjesno upisan fakultet koje mi je takodje on PLATIO i cisto da iduci put ovi tuneri koji auta tuniraju od kasetofona iz nasih obijenih auta imaju sta pricati... I dajte ljudi napravite bar po 2 zdrava zuba da imate do iduceg eventa

I takodje hvala ligi i momku sa opc plavom astrom koji mi je pomogao da izadjem na takmicenje ;)
 
Član
NeverMind je napisao(la):
Ja cu licno iduci put doci sa Evoque Range Roverom koji mi je BABO kupio za uspjesno upisan fakultet koje mi je takodje on PLATIO i cisto da iduci put ovi tuneri koji auta tuniraju od kasetofona iz nasih obijenih auta imaju sta pricati... I dajte ljudinapravite bar po 2 zdrava zuba da imate do iduceg eventa

dodji s cim hoces
decko ali nemoj mene u te da ubrajas jel' ti jasno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top