3.PROtuning event 21.10.2012

3.PROtuning event 21.10.2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

wkd

Član
steta sto 70% CUNERA nije bilo pristuno kod interexa ili na 'suadi' prije 3-4 godine iza 21h, imali bi super dogadjaja za prepricati... stvarno steta gdje ide nasa tunning scena...

respect za event, samo gurajte dalje ;)
 
bilo je lijepo druzenje stekao nova prijateljstva :cool: da nije bilo toga ne znam sta bi od sebe bez IKAKVOG sadrzaja...

@sik
sta ti znas kako sam ja sredio svoje auto, sta TI znas odakle meni pare, sta te boli k**** na kraju krajeva samo ne mozes ti sa onim fabrickim sepetom bez i jedne organizacije iza sebe doc meni i solit pamet...to sabanjenje na mom auto se zove rieger tuning procitaj sa je to kad skontas da lip vrijedi ko pola tvoje trojke prestat ces govorit da je sabanjenje,,,,enciklopedija sine citaj...stvar oko para nisi i dalje shvatio kad se radi oko evenata dok ne shvatis nemoj komentarisat na tu temu molim te...

vezano za neverminda jel vama krivo sto mu roditelji nesto mogu priustit ili sta? kakva je logika kudit nesto i da su ti roditelji kupili? auto je i dalje dio tuning svijeta i takmici se nevezano za to ko je platio da se ostvari jedan plan..

eddoo tuzla ja vidim ti lud skroz bgm imas rezon napisat nekom da je glup ;)
 
Član
Maruti je napisao(la):
Ja se drogiram Boga mi

i ja sam popio drogu veceras!
stvarno ovdje ima shabana pun *****!
trebala je jedna ovakva rasprava da se vide lica mnogih bh chunera! ajmo jos pljuc pljuc samo bez pljuvanja ispod struka!
 
Član
omare jesil ti prirodno toliko glup ili treniras???
procitaj sta pises!
tvoj lip prvo nije rieger vec replika... ostatak necu ni komentirati jer ti mogu davati instrukcije u istom,
moje auto nije show car kao sto ti sam svoje nazivas, nit sam kupio auto radi toga SHVATI TO! kupio sam auto za sebe. i moje auto je bar 98% OEM i planiram ga tako zadrzati
 
s1ck je napisao(la):
omare jesil ti prirodno toliko glup ili treniras???
procitaj sta pises!
tvoj lip prvo nije rieger vec replika... ostatak necu ni komentirati jer ti mogu davati instrukcije u istom,
moje auto nije show car kao sto ti sam svoje nazivas, nit sam kupio auto radi toga SHVATI TO! kupio sam auto za sebe.

HAHAHA dokazao... ja sutra slikam racun i predracun i ZIG jebenog riegera i TUV jebeni za isto narucen iz njemacke preko car.audio.ba...e tek ces onda da pojedes sve ovo sto si uradio s mojim imenom potopio si sam sebe pa skontaj ko trenira rekoh ti ja prvo nauci pa seri po drugima ;)
 
Član
Povoljno graviram, laserskom tehnikom nazive svih opasnih marki na svim dijelovima vozila! Ozbiljno! izdajem i TUV certifikate za sve marke...
 
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
jel ti to odgovor na pitanje? ;) diplomatski :cool:

Moj odgovor ste dobili 13 puta al vi intelektualci ne znate citati sto je najgore , 100 puta sam napisao da ne zavidim nikome pa tako ni tebi ni Tariku . A ti od kako te felsavog takvog znam znam i za tvoja sranja i provokacije jer sam te i jedne prilike izvukao od batina zato sto imas dug jezik i sto pametujes , sto znaci da seres ovuda vec 3 godine i ne pazis sta pricas . Ja ne znam kako te Sick trpi opste . Ti pises o Rigeru , ako je Riger ne mora znaciti da je sve lijepo znas ?
Ufatio si se SIck momka koji je rega a zanemarujes sebe koji ide 2 na sat kroz grad u ljevoj traci otvorenog prozora , izbacene ruke i odvrnute muzike , pa sine to vise ni sabani ne rade. Uozbiljite se malo majke mi pravite haos od ovako lijepog hobija , ljudi ce radze otici na sajam knjiga vise nego na show poslije svega
 
Član
lik iz Zagreba shabanio...
nebitan totalno,
nego sta bi s onako "kulturnog" djeteta od maloprije koje se zgrozilo na moje vulgarnosti :)
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
HAHAHA dokazao... ja sutra slikam racun i predracun i ZIG jebenog riegera i TUV jebeni za isto narucen iz njemacke preko car.audio.ba...e tek ces onda da pojedes sve ovo sto si uradio s mojim imenom potopio si sam sebe pa skontaj ko trenira rekoh ti ja prvo nauci pa seri po drugima ;)

sad si sa svojim TUV-om rijesio sva sranja koja si napravio ... i da dodam, dzaba ti tvoj fakultet kad ni jedne recenice ne znas sastavit jer si nepismen!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top