2DIN DVD 50km JOS MALO PA NESTALO :)

2DIN DVD 50km JOS MALO PA NESTALO :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ovo mora da je zajebancija:lol::lol:

po cemu zakljucujes da je zajebancija a i da jest imas paypal i vrate ti pare al evo bas sad sam gledo lik ima 100%feedback i nije sad da su mu raja iz chine narucivala nego i izostali zemalja tako da nebih reko da je zajebancija
 
BHT Ovisnik
hafaR_ABF je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
ovo mora da je zajebancija:lol::lol:

po cemu zakljucujes da je zajebancija a i da jest imas paypal i vrate ti pare al evo bas sad sam gledo lik ima 100%feedback i nije sad da su mu raja iz chine narucivala nego i izostali zemalja tako da nebih reko da je zajebancija

ja sam narucio u svakom slucaju,ali gledam sve je prodao neke olovke,nista vrijednosti vece od 1$ pa me to brine,al eto... :D
 
Član
ma narucio sam i ja koga jebe ako i bude foluska ima paypal ako nedodje u roku odma prijavu spucat i nek mi vrate pare i cao a odi sad na link vec je 20komada otislo i to sve koda gledam za bosnu :lol::lol::lol:

ja kad nas povali kinez po kurbane :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

joj vidi hakale sto se ponovio, presao sa tableta i andorid uredjaja na auto dvd :D:D:D



nemojte se dzaba radovati, fake 100%, u zadnje vrijeme cesta pojava na ebay, a kroz dan dva ces dobiti mail da su ti vracene parice ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

joj vidi hakale sto se ponovio, presao sa tableta i andorid uredjaja na auto dvd :D:D:D



nemojte se dzaba radovati, fake 100%, u zadnje vrijeme cesta pojava na ebay, a kroz dan dva ces dobiti mail da su ti vracene parice ;)

ahahhaah:lol::lol::lol::lol:

brisi temu bgt ovaj kinez za sat povali 30 ljudi :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Itekako smrdi

Positive feedback rating Positive 1 17 25

ovo je premalo za nekoga ko posluje na ebayu , samo kupujes stvari od ljudi koji imaju medalju , provjereno javljeno od ljudi sa ebay-a
 
Član
Sumnjiv je do bola, sacekajte 2-3dana da vidimo hoce li ostali dobiti koji su kupili. Ovo je frisko.:icon_rolleyes:
 
Moras gledati brate koliko je imao transakcija i koliko je siguran. Kod mene prijatelj uzeo jaknu sebi i zeni za 30tak km , covjek prodao 300 jakni za pola dana i sviju ispalio , sad ga ebay tuzi i nema vracanja para dok on ne vrati ebay.u
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Moras gledati brate koliko je imao transakcija i koliko je siguran. Kod mene prijatelj uzeo jaknu sebi i zeni za 30tak km , covjek prodao 300 jakni za pola dana i sviju ispalio , sad ga ebay tuzi i nema vracanja para dok on ne vrati ebay.u

nebih ja rekao da je to bas tako da se pare odma njemu prebace na racun jbg onda bi mogao svak svakoga izradit
 
Bas nebi jer raja gleda povjerenje , neko se zaleti pa kupi misli povoljno . Naravno proslo je mjesec dana od kako su stvari narucene i nikom nista nije stiglo , samo mail od ebay.a obavjest o cemu se radi
 
dragon, nisi upravu,,,, paypal placa kintu prodavacu tek nakon 45 dana od transakcije, tako da ako ti stvar ne dodje za 45 dana kintu odmah dobijas,,,,

u zadnje vrijeme se pojavilo masu ovakvih na ebay varalica, koja je fora ko ce znati, valjda da naruse ugled ebay, uglavnom sve je fake i vrati ti se kinta, tj posaljes zahtjev i dobijes nazad,,,,

pored auto dvd nude tablete 10" sa 16GB i 1GB rama za 24$, android tv uredjaje za 15$, razne tech stvarcice,,,,,, naravno, sve je fake, tako da ne zalecite se beze ;)
 
Član
Ja sam prije par mjeseci isto tako sebi narucio 2 din dvd player po praaavo jeftinoj cijeni, prodavac nije poslao player niti je odgovarao na poruke. Fino sam se javio coustumer supportu nakon odredjenog vremena i oni su mi vratili pare. Tako da pazite s kim i kako poslujete :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top