2DIN DVD 50km JOS MALO PA NESTALO :)

2DIN DVD 50km JOS MALO PA NESTALO :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam jedan narucio i opet nemogu da vjerujem da je 30 dolara hahahahha evo i link pa ko ima ebay nek naruci ;)
http://www.ebay.com/itm/261158824892?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
 
Član
RE: 2DIN DVD 50km JEL MOGUCE KO IMA KESHA NEK NARUCUJE :)

imas li nekoga da ima ebay profil nek ti naruci :cool:
 
BHT Ovisnik
RE: 2DIN DVD 50km JEL MOGUCE KO IMA KESHA NEK NARUCUJE :)

molimm ???? ja neki dan narucio 170€,jel ovo sigurno da uzmem

prci ga jel valja,ja vec kupio,usao u minus odmah,mogu dobit pare nazad
 
Član
RE: 2DIN DVD 50km JEL MOGUCE KO IMA KESHA NEK NARUCUJE :)

jel se samo mora platit tim nekim paypalom
 
Član
RE: 2DIN DVD 50km JEL MOGUCE KO IMA KESHA NEK NARUCUJE :)

pa brate vidis da je sigurno jbt imas paypal ako te izradi oni ti vrate pare a dodjete mi kafu za ovu informaciju :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: 2DIN DVD 50km JEL MOGUCE KO IMA KESHA NEK NARUCUJE :)

hafaR_ABF je napisao(la):
ja sam jedan narucio i opet nemogu da vjerujem da je 30 dolara hahahahha evo i link pa ko ima ebay nek naruci ;)
http://www.ebay.com/itm/261158824892?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

a sto ti ne mozes jos uzet
 
Član
RE: 2DIN DVD 50km JEL MOGUCE KO IMA KESHA NEK NARUCUJE :)

pa nemam vise kesa na racunu druze uezo bih al interesantno najmanje 6 ih je otislo od kad sam ovo objavio ovde :lol::lol:
 
Član
RE: 2DIN DVD 50km JEL MOGUCE KO IMA KESHA NEK NARUCUJE :)

daj mozel mi ko objasnit sta je tay paypal, kako da ga ja imam,mozel se to kupit uplacivanjem preko banke ?
 
Član
drug moras se registrovat na ebay kao na pik isto tako registrujes se na paypal i onda tamo registrujes karticu i kad to sve uradis treba ti kod koji paypal posalje banki i taj kod ukucas na paypal i onda kupujes,onda fino odes na ebay tj na ovaj link i ides kupi artikal i automacki te prebaci na paypal i preko njega ti njemu platis nadam se da si shavtio ;)
 
BHT Ovisnik
trebas imati visa electron karticu,i reg. se na ebay.com kao i na forum i sl. samo prati sve sta te pita,ima prezime,adresa,broj mobitela,sve tocno navedes,onda te dalje pita za paypal da se reg. isto tako sve i to je to, 5-10min posla,samo pratis sta te pitaju;)

samo cu im *ebat mamicu ako bude loza pa mi vracali pare jer sam usao u minus:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
trebas imati visa electron karticu,i reg. se na ebay.com kao i na forum i sl. samo prati sve sta te pita,ima prezime,adresa,broj mobitela,sve tocno navedes,onda te dalje pita za paypal da se reg. isto tako sve i to je to, 5-10min posla,samo pratis sta te pitaju;)

samo cu im *ebat mamicu ako bude loza pa mi vracali pare jer sam usao u minus:D

ma cole nebih reko da je loza lik ima 100% feedback tako da cisto sumljam da je lozionicka a i vidis da na profilu ima samo 2 artikla ;)
 
Član
imal ko voljan iz sarajeva ili tuzle da mi to kupi, dok ja izganjam te sve kartice rasprodat ce se svi...castim dobrovoljca
 
BHT Ovisnik
hafaR_ABF je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
trebas imati visa electron karticu,i reg. se na ebay.com kao i na forum i sl. samo prati sve sta te pita,ima prezime,adresa,broj mobitela,sve tocno navedes,onda te dalje pita za paypal da se reg. isto tako sve i to je to, 5-10min posla,samo pratis sta te pitaju;)

samo cu im *ebat mamicu ako bude loza pa mi vracali pare jer sam usao u minus:D

ma cole nebih reko da je loza lik ima 100% feedback tako da cisto sumljam da je lozionicka a i vidis da na profilu ima samo 2 artikla ;)
ima 100%,ali samo 15-20 prodanih artikala,neke gluposti male,eno pogle i tablet prodaje jeftino:icon_eek:

ja bih ti dzeni kupio,ali sam vec u minusu,jedino da mi uplatis na karticu pa da onda porucim,moze onda jos bit zajebancije nesto malo oko carine da se oni počaste posto ima zajebancije i oko 1 paketa,a ne 2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top