2005 VW Jetta - slike str. 7.

2005 VW Jetta - slike str. 7.

Član
RE: 2005 VW Jetta

veliki poz. od europske VW Bore hehe...
Super mi se svidza a kako vidim po planovima bice jos bolji!!!

:cool:
 
Član
RE: 2005 VW Jetta

djogi86 je napisao(la):
Preljepa je, stvarno, ali meni one fabricke felge ljepse...

fabricke su 15'' i na njima su 4 zimske S3 gume nove stavljene i sad ce mi one biti za samo zime
ako ofarbam krov u crno ici ce i felge u crno vjerovatno
ove nove su 17'' i ljepse puno uzivo izgledaju vjeruj ;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

Evo i jetra dobila grudnjak - kako to nas kolega Frenkie zove :D
Sutra cu da to ustimam malo bolje sad sam samo stavio onako da vidim kako ce izgledat ;)

 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

skidaj taj grudnjak covjece, bezveze izgleda.. neznam odaklen ljudima taj fazon.. Auto je inace kao sto sam reko super.
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

Jetta je prelepa:cool:pogotovo u toj boji.

Nego de mi reci koliko posto% su ti zatamljena stakla, i koliko je zakonski dozvoljeno kod nas ?
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

Zakonski su kod nas dozvoljena samo zadnja bocna, a nije navedeno koji procenat, tako do moze crno ko noc.
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

jedno 300% :D,ja sam i prednja zatamnio i vec evo godinu dana vozam samo su me jednom pisali u sarajevu,u travniku normalno vozam
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

extra Bora al brate skidaj joj taj grudnjak neka je 'zensko' stoji joj ko celavom sampon..
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

DasAuto je napisao(la):
skidaj taj grudnjak covjece, bezveze izgleda.. neznam odaklen ljudima taj fazon.. Auto je inace kao sto sam reko super.

Taj fazon nije fazon, to je zbog soli i pijeska koji se baca na cestu da ne osteti haubu. ;)


Pri brzini od stotinjak kmh, svaki kamenčić malo okrzne haubu.
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

ma znam ja zasto je to j*o ga ti nisam pao s kruske..nego nestoji autu a i voze ljudi godinama pa se to ne primjeti toliko ili ako vec mora neka stavlja zimi...a i dok ga kupis mozes prelakirati haubu kada se primjeti
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

Bora je bas pravo dobra samo sto se i ja slazem sa DAS AUTO ovaj grudnjak mi se ne svidja bas ono kvari izgled skroz nemam pojma ko je to izmislio uglavnom je bezveze i kvari izgled bar meni....a sad kako ciji ukus..
 
Legend
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

pa jbt radije cu svake godine lakirati haubu,nego vozati s ovim sranjem naprijed,skidaj to druze,moj prijedlog;)
 
Top