2005 VW Jetta - slike str. 7.

2005 VW Jetta - slike str. 7.

Super Moderator
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

_vwfan_ je napisao(la):
Sve je bolja :cool::cool:
Cini mi se da sam te vidio juce u Vitezu, 2,3 auta iza tebe sam bio ili mi se samo ucinilo:icon_question:

ma dino svuda hoda moguce da si ga vidio nista nije iskljucivo :D
Znam i ja kroz vitez cesto proc motorom a i kroz novi pa nas mahni drugi put kad vidis :D
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

fina JEtta..napreduje..vec sam jednom rekao..ovami se tablica nikako ne svida..sa njoim nesto rjesavaj a ostalo je extra..
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

allroad je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
Sve je bolja :cool::cool:
Cini mi se da sam te vidio juce u Vitezu, 2,3 auta iza tebe sam bio ili mi se samo ucinilo:icon_question:

ma dino svuda hoda moguce da si ga vidio nista nije iskljucivo :D
Znam i ja kroz vitez cesto proc motorom a i kroz novi pa nas mahni drugi put kad vidis :D

heh dogovoreno :cool::cool:
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

ej brate eto me u nedjelju da malo sjedimo ako budes mogao...da vidim i uzivo te xenone.Svi koji iole sumnjaju u ovo auto mogu slobodno da zaborave na to.Mozda preko slika i nije nesto.ali brate uzivo je ziva perverzija-Jedan od najljepsih VW vozila na nasim cestama,definitivno.Nema seljakluka,sve odradjeno kako treba,jos kad muzika legne,,ko ce te uganjat onda:D;)
 
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

ArminM je napisao(la):
ej brate eto me u nedjelju da malo sjedimo ako budes mogao...da vidim i uzivo te xenone.Svi koji iole sumnjaju u ovo auto mogu slobodno da zaborave na to.Mozda preko slika i nije nesto.ali brate uzivo je ziva perverzija-Jedan od najljepsih VW vozila na nasim cestama,definitivno.Nema seljakluka,sve odradjeno kako treba,jos kad muzika legne,,ko ce te uganjat onda:D;)

Jel se moze reci i za ovu tablicu na prednjoj karambolci da je dobro odradjena,meni je ovo presmijesno:lol: ali ukusi su razliciti..ne zamjerite:D
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

elvirjahic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ej brate eto me u nedjelju da malo sjedimo ako budes mogao...da vidim i uzivo te xenone.Svi koji iole sumnjaju u ovo auto mogu slobodno da zaborave na to.Mozda preko slika i nije nesto.ali brate uzivo je ziva perverzija-Jedan od najljepsih VW vozila na nasim cestama,definitivno.Nema seljakluka,sve odradjeno kako treba,jos kad muzika legne,,ko ce te uganjat onda:D;)

Jel se moze reci i za ovu tablicu na prednjoj karambolci da je dobro odradjena,meni je ovo presmijesno:lol: ali ukusi su razliciti..ne zamjerite:D

ajd vidim da si zapeo za svaki detalj.Tablica je takva kakva je,i ona uzivo ne izgleda tako lose,ali brate prvo procitaj gore sta je covjek rekao,bit ce radova oko tablice,sta si zapeo odma
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - update









Evo danas isao gledati druge felge
Bolje stoje od onih mojih al nije to to dok se auto ne spusti
Cekam da mi drug javi hoce li kupiti moje felge trebao bi mi danas pare donijeti, ako kupi idem odma po ove felge ;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - update

fine fine felgice..ako mozes uzimaj ih..nemoj ovo propustati..jos kad se malo prizmelji onda ce jos bolje leci..
 
Legend
RE: 2005 VW Jetta - update

ne da bolje stoje ,....nego TO JE TO sto se felgi tice,samo u pod druze i nece je na daleko biti ljepse;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - update

dobro eness kaze,to je to,ove extra leze,bolje od prethodnih,potrudi se da to realizujes,,ja nisam jos dobio platu,da ja kupim one 15-ke od tebe
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - update

samo me zanima da li ne rizu poveo sa sobom:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top