2005 VW Jetta - slike str. 7.

2005 VW Jetta - slike str. 7.

Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

Cujem pravo dobar zvuk kad Jetta prodje!!Jel to K&N filter ili nesto slicno leglo?? :icon_smile:
 
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

dobro su joj legle fegice tek vidim, zao mi je sto nisam bio u Mostaru kad si dosao po njih... to sto si govorio nazad distancere 1cm nije ti nikakav problem nece ti nista skoditi a izgledat ce dosta ljepse mi smo stavljali po 2-2.5cm na zadnje tockove.... i spusti je pod hitno... ;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

Aladin46 je napisao(la):
Cujem pravo dobar zvuk kad Jetta prodje!!Jel to K&N filter ili nesto slicno leglo?? :icon_smile:

:D nije nista leglo nego skino skroz filter malo da je procepim :D

HFintegrale je napisao(la):
dobro su joj legle fegice tek vidim, zao mi je sto nisam bio u Mostaru kad si dosao po njih... to sto si govorio nazad distancere 1cm nije ti nikakav problem nece ti nista skoditi a izgledat ce dosta ljepse mi smo stavljali po 2-2.5cm na zadnje tockove.... i spusti je pod hitno... ;)

ma spustit cu ja nju,i stavit distancere,nego sad nemogu dok nekupim drugo auto za posla,nebi onda mog'o nigdje s njom :icon_sad:
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

svaka cast drug,evo vidim ljudima se ne svidja grudnjak,ne znam kako ostali ali mislim da on i nije tu da bude estetski lijepo,nego da zastiti haubu od nezeljenih ostecenja,,nema zemlje u kojoj se vise baca rizla od BiH,,kamencic po kamencic i to i bi,po meni je ovo dobar izbor,kad se moze zimi vozat na celicarama moze i sa grudnjakom;);)jetta je vrh,prelijepa,na slikama je lijepa,ali uzivo je puno ljepsa,bar meni;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - ''grudnjak'' :D

Svaka cast Jetta je za 10 a i "grudnjak" joj dobro stoji, sretno u nastavku ;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - update

Evo malo slika jette sa felgama i par informacija o daljem radu










Eh ovako znaci narucio sam ove farove:




Trebali bi stici za sedmicu-dvije
Angel eyes vjerovatno necu ni spajati uzeo sam ove farove samo zbog lece da stavim kratko xenon svjetlo i da sto vise lici na original
Slijedece sto moram raditi jeste zatvoriti onu rupu na haubi, spustiti auto. Trebam za koji dan gledati neke polovne gewinde ako ne budu dobre onda od muhe narucujem KW opruge 40/40
Imao sam u planu zatvoriti i tablicu i staviti je sa strane
Ovako nekako:



To cemo jos vidjeti jer moram nekih stvari raditi kod lakirera i pored haube jer mi se neki klotz zabio u gepek pa moram farbati karambolku i nekih sitnica
Poslije farova ide xenon 6000k

Kad uzmem godisnji auto ide kod Srdjana par dana, SM chip tuning
Uradit ce mi Srdjan power chip i jos nekih izmjena tako da bi trebao dosta dobiti na snazi ;)
Poslije toga cu staviti kakav auspuh nalik originalnom na jetti V6
Mali spojler na gepek ako nadjem i jos nekih sitnica poslije, ali o tom po tom


I evo za kraj sta sam neki dan uradio iz zezancije pa to sad trenutno tako izgleda :D

 
Član
RE: 2005 VW Jetta - update

au odlicna je :cool: jos kad zavrsis s tim sto si planirao bit ce :cool:
Jel to na Vlasicu :icon_question:
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - update

_vwfan_ je napisao(la):
au odlicna je :cool: jos kad zavrsis s tim sto si planirao bit ce :cool:
Jel to na Vlasicu :icon_question:

Ma bit ce ona dobra :D
Jeste na Vlasicu, tacnije na Galici
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

Evo jos nesto krizam sa liste planova :cool:
Xenon postavljen danas, 6000k
Bice slike veceras ;)
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

Eh evo slike sa xenonima ;)




Vidim pobrisale su se sve slike i dok sam je radio i sve uglavnom na haubi zatvorena rupa gdje je bio znak, karambolke ofarbane i zatvorene rupe gdje je tablica bila pa sam je premjestio na drugo mjesto
ovo je privremeno stavljena tablica, postavit cu je bolje a mozda i na drugo mjesto
 
Član
RE: 2005 VW Jetta - xenon 6000k

Sve je bolja :cool::cool:
Cini mi se da sam te vidio juce u Vitezu, 2,3 auta iza tebe sam bio ili mi se samo ucinilo:icon_question:
 
Top