11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: 11.10.2009 CILJUGE

JD. je napisao(la):
nisam ja zavrsio auto za takmicenja svakako ;) zato i kazem pitam za sviju da znaju

Druze sto se tice imena sudija ostaje za 11.10.2009 u 10:00h

Do sad sam obiosao 15tak razni takmicenja a nikad nisam znao ko je sudija do trenutka ocjenjivanja, tako da to toliko i nije bitno.

Bitno je da ce bit FER I KVALITETNO OCJENJIVANJE.

A sto rece da nebude nabrzaka: na autu se zadrzi onoliko kolko je na njem uradjeno prerada i detalja da se ocjene, tako da se takmicar mora potrudit da auto predstavi sto kvalitetnije i opsirnije do svakog detalja.

OZBILJNOST: To ce te se uvjerit kad dođete 11.10.09
 
Legend
RE: 11.10.2009 CILJUGE

ne znam kakva su ovo pitanja sto postavljate:icon_rolleyes:
dodjite 11.10. i dobit ce te sve odgovore:cool:
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

A ljudi postavljaju pitanja ne znam sta je tu cudno...nepostavljaju dzaba nego imaju prethodno iskustvo i naravno da ce pitat kad ga nesto interesuje a pogotov sto je ovo nesto novo kad je i klub i organizacija u pitanju...malo se osvrnite na temu za SR Mostar i broj pitanja vezanih za sve zivo a ljudi se bave organizacijom ovakvih manifestacija vec dosta dugo pa opet sve na tenane objasne...stoga probajte odgovorit na pitanje sto bolje i opsirnije mozete a ne da odgovor glasi "kakva su ovo pitanja"....
 
Administrator
RE: 11.10.2009 CILJUGE

mozda doletim ako ne budem za kakanj isao:icon_biggrin: btw nek je sa srecom u osnivanju kluba i nek i TK ima ovako nesto... ajd nek mi neko na pm posalje o uclanjenju sta i kako;);)
 
RE: 11.10.2009 CILJUGE

To daki kralju ili ko je vec otpoceo ovu genijalnost,ljubim ti cadavi auspuh....nek i u nas bude kakvih klubova,ima nas puno tunera na kantonu al svi smo nekako rasuti i trebalo nam je ovako nesto da nas poveze...svaka cast...dolazim makar dobio otkaz...:lol:
PS:Svaka pohvala i sponzoru :cool:
 
Legend
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Pa sta ima veze koji su razlozi ko su sudije, sta da kazem sad ko su sudije i momak nemogne doc i onda ispadamo papci. Jarane znas i sam koliko imamo dobrih sansi da svakako ispadnemo i supci, i levati i papci, SR se ubio za to. Tacnije ne postoji SR nijedan koji je bio organizovan bez zamjerki, odnosno da nekome nesto ne odgovara, zato sam i reko u pocetku samo cekam ko ce da popljuje sve ovo.

Da budemo ozibiljni, nepada nam na pamet, sto bi bili ozbiljni, svi su do sada pucali na ozbiljnost, na na neku organizovanost, pa niko nije ispunio kriterijume, a godinama se dolazilo na gerine utrke, i godinama su se komentarisale onako kako jesu.

Jarane nas trojca organizujemo cjeli j*eni event, od nekih sredstava finansijskih i ovakvih i onakvih, i ni dinara ne zelimo u nas djep, ne pada nam napamet, ali hocemo se dobro zabaviti, i hocemo da izbijemo svu onu suplju pricu iz PRICE o street race-u.

Tako je kako je, al znam da nece biti prevare.
 

JD.

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

daki je napisao(la):
Pa sta ima veze koji su razlozi ko su sudije, sta da kazem sad ko su sudije i momak nemogne doc i onda ispadamo papci.

kad sam prvi put pitao ko ce suditi nisam mislio da mi date imena i prezimena bukvalno, tek onda je ervix napisao da su to vec poznata raja, pa sam onda pitao ko su...

haj nebitno sta je ko rekao, pitao sam zato sto, kao sto si i sam rekao, kad vas par to sve organizuje, onda ste npr mogli i sami ocjenjivati auta ili naci nekog bezveze da to uradi ( ko sto je bilo na gerinom kupu) :) znaci pitanje se odnosilo na razliku nekog malo upucenijeg sudijskog tima u odnosu na usputno ocjenjivanje kako je bilo u dosta slucajeva na ovim trkama po bih

vi kazete bice kvalitetno takmicenje, uredu hvala na odgovoru, zavrsena prica :)

@ervix sto se tice duzine ocjenjivanja, ako cemo u detalje, ne furaju svi bas "zamjeni svaki saraf" stil na autu, zato i ima raznih pravaca u stylingu, a ako i tu cinjenicu zanemarimo, vidio sam dosta puta da se itekako sredjeno auto letimicno pogleda da se brze bolje predje na iduceg takmicara odnosno zavrsi sa citavim ocjenjivanjem...


nego ima li gdje ona samousluzna praonica blizu piste ? u zivinicama npr ?
 
RE: 11.10.2009 CILJUGE

JD. je napisao(la):
daki je napisao(la):
Pa sta ima veze koji su razlozi ko su sudije, sta da kazem sad ko su sudije i momak nemogne doc i onda ispadamo papci.

kad sam prvi put pitao ko ce suditi nisam mislio da mi date imena i prezimena bukvalno, tek onda je ervix napisao da su to vec poznata raja, pa sam onda pitao ko su...

haj nebitno sta je ko rekao, pitao sam zato sto, kao sto si i sam rekao, kad vas par to sve organizuje, onda ste npr mogli i sami ocjenjivati auta ili naci nekog bezveze da to uradi ( ko sto je bilo na gerinom kupu) :) znaci pitanje se odnosilo na razliku nekog malo upucenijeg sudijskog tima u odnosu na usputno ocjenjivanje kako je bilo u dosta slucajeva na ovim trkama po bih

vi kazete bice kvalitetno takmicenje, uredu hvala na odgovoru, zavrsena prica :)

@ervix sto se tice duzine ocjenjivanja, ako cemo u detalje, ne furaju svi bas "zamjeni svaki saraf" stil na autu, zato i ima raznih pravaca u stylingu, a ako i tu cinjenicu zanemarimo, vidio sam dosta puta da se itekako sredjeno auto letimicno pogleda da se brze bolje predje na iduceg takmicara odnosno zavrsi sa citavim ocjenjivanjem...


nego ima li gdje ona samousluzna praonica blizu piste ? u zivinicama npr ?


DA nekomentarisem vise ovo, idemo dalje sa pitanjima.

Samousluzna auto praonica nepostoji nigdje u blizini, a imas klasicnih na svakom koraku ka pisti.

Pozdrav;)
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

imas moju praonicu odmah do hrastika, evo i slika:

fdce9cfe.jpg


dodji peri sebi sam, nek ti pere radnik, opracu ti ja ak hos ... ;)
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

eddo je napisao(la):
imas moju praonicu odmah do hrastika, evo i slika:

fdce9cfe.jpg


dodji peri sebi sam, nek ti pere radnik, opracu ti ja ak hos ... ;)
Edo kad opere auto mozes da ga ............................ :lol: :123:
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Ispred svog teama zelim puno srece i uspjeha u radu. Bitno je da postoji volja i ozbiljna ekipa. zamjerki ce biti uvijek, ali treba uzeti u obzir da neko radi na opstanku SR scene...

Jos jednom puno srece, ako sta treba tu smo... Vidimo se na Ciljugama, dolazimo da podrzimo (iako nemamo auta za style i dB)...

Do tada, svako dobro od Californie ;);););)
 
RE: 11.10.2009 CILJUGE

dina je napisao(la):
Ispred svog teama zelim puno srece i uspjeha u radu. Bitno je da postoji volja i ozbiljna ekipa. zamjerki ce biti uvijek, ali treba uzeti u obzir da neko radi na opstanku SR scene...

Jos jednom puno srece, ako sta treba tu smo... Vidimo se na Ciljugama, dolazimo da podrzimo (iako nemamo auta za style i dB)...

Do tada, svako dobro od Californie ;);););)


Hvala puno, u svakom slucaju garantujem dobro druzenje...

Bujrom;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top