11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Davor_ je napisao(la):
Ma mene samo interesuje hoce li moci uci 2-3 klupska auta(sem takmicarskog) ima dosta opreme u njima a i hocemo da izmjerimo vise setupa a ne moze stat tih 4-5 kutija u 206icu takmicarsku da ga j**es :lol::lol:
Volio bi da mi neko iz org javi to ovde ili na pp da znaaam:icon_exclaim:


Dobro pitanje:cool:

NAravno da ce moci uci i auta koja nisu za takmicenje na parking gostiju s tim da ce morat platit ulaz 5KM po osobi u autu:cool:
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

da da za ulaz to se razumije znaci moci ce se uvesti auta SUPER hvala i vidimo se tamo
 

JD.

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Ervix_focus je napisao(la):
JD. je napisao(la):
pa dobro reci nam ko su onda te sudije posto se svi uglavnom znamo medjusobno ?

Onaj ko dodje vidjet ce, iz opravdanih razloga necu da objavljujem.

Tako da ce ocjenjivanje 100% bit pravedno i kvalitetno, bez obzira na ta poznanstva;)




ako su vec te sudije imale neke projekte i to, ja kazem onda sigurno vecina nas zna ko su, tako da onaj ko se mislio prijaviti moze racunati na ozbiljnije ocjenjivanje ako bi znali ko ce suditi, kontas ?

a ti neces da otkrijes ko su da ih ne bi ko ganjao da kao sredi nesto ???

hahahah

pa nije nagrada 10 hiljada ili ne znam sta pa da se neko time bavi, zato ako vec pravite ozbiljno takmicenje, ozbiljnije malo pristupite njegovim najavama ;)
 

JD.

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

da si rekao 1000 pa da iole ozbiljno zvuci.... :icon_rolleyes:
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

JD. je napisao(la):
da si rekao 1000 pa da iole ozbiljno zvuci.... :icon_rolleyes:

drug sve sto te zanima saznaces 11.10-tog ako dodjes na takmicenje ... ako neces dolazit nevidim nikakvog razloga zasto bi te uopste zanimalo ko su sudije ... osim ako si hahahahaha mislio da sebi sredis sta, onda te razumijem u potpunosti :D ...
 

IGY

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

pa vjerovatno je mislio u smislu ko su sudije, da zna isplati li se dolaziti uopste ili ne :icon_rolleyes:
 

JD.

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

ne pitam ja zbog sebe nego opcenito, da svi znaju sta ih ceka ;) sigurno sviju zanima al eto niko nije dosad pitao...

a ako je vama mrsko odgovarat na normalna pitanja onda ne znam kako ocekujete dobar odziv ?


a eto i da pitam samo za sebe licno, onda normalno da me jos vise zanima kakvo ce biti takmicenje i sudjenje, jer sto bi neko prelazio stotine kilometara da bi eventualno te sudije letimicno pogledali auto bez nekog posebnog truda i dali ocjene onako nabrzaka ?
mislis da se isplati ?
 

IGY

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

pa neka auto ocjnuju malo duze neko malo manje
sta ce tebi ocjenivati sat vremena auto kad nisi nista radio na autu, nemas plastika i rezanih opruga, divljih auspuha itd:lol::lol::lol:
 

IGY

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

eddo je napisao(la):
ako ces doc da se druzimo, vjeruj da se isplati ;) ...

druzenje sa tobom mi i ne predstavlja neku posebnu radost :lol::lol::lol::lol::lol:



















































sala :icon_biggrin:
 

JD.

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

eddo je napisao(la):
ako ces doc da se druzimo, vjeruj da se isplati ;) ...

pa druzimo se svakako bilo takmicenja ili ne

ali ako ce biti takmicenje valjda tome treba pristupiti ozbiljno, ako vec dajemo pare za ucesce ;)
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

neko mi brise postove ko li ... :lol:

ma JD nemoj da se sikiras drug, neces sigurno bit ocjenjen nepravedno, ni ti, ni bilo ko drugi ... ;)
 

JD.

Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

nisam ja zavrsio auto za takmicenja svakako ;) zato i kazem pitam za sviju da znaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top