11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

11.10.2009 PIEMONTE ( PROMJENJENA LOKACIJA )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
plakatmala.png
 
Legend
RE: 11.10.2009 CILJUGE

bulex je napisao(la):
cuj amk piemonte :cool::cool::cool: nek' i mi u tz nesto imamo ;)

Da, potrudili smo se. Samo cekam da cujem papke kako ce popljuvat, jer inace kod nas se sve sto se uradi popljuje.
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

ee ovo je super, svaka cast , ako treba kakva pomoc, ..da spamam malo :icon_smile::icon_smile:
 
RE: 11.10.2009 CILJUGE

ne radi site?!

vidio sam plakate vec za ovo. potrudit cu se da dodjem, mada je rano pocetak..


sretno klubu sa radom, drago mi je da na nasem kraju konacno pocne nesto ozbiljno po ovom pitanju ;)
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Moze li malo vise informacija oko ovoga, program manifestacije, nagrade za takmicare i sl. Pricao sam sa Ervixom na ovu temu al vjerovatno i ostale isto zanima. PS Puno srece sa klubom tu smo da pomognemo ako sta zatreba;)
 
Član
RE: 11.10.2009 CILJUGE

meni srce ko amerika:icon_smile:;) nek i mi imamo kakav klub:cool::cool: zvanicno:123::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Legend
RE: 11.10.2009 CILJUGE

Pa sto se tice nagrada sva lova ide na prva mjesta, pogotovo sad u pocetku, i mislim da cemo se radije opredjeliti da ovaj put damo jednu veliku novcanu nagradu za prvo mjesto, a ostalo ce biti neke zahvlanice i pehari. U slucaju i da zafali para od ulaznica, imamo osiguranu jednu pristojnu cifru od sponzora i od nas samih, tako da jos uvijek u ovom momentu ne mogu govoriti o tacnom iznosu i sta se sve moze promjeniti, ali imajte u vidi da ni ERVIXU, a ni meni para u djepu ne fali, tako da sve sto bude bice stavljeno i nagradni fond, i zelim naglasiti da se sve ovo radi za raju, druzenje i zabavu, i da se oni koji zive na TK imaju mogucnost osjecati kao dio necega. Dugo vremena postoji SR, i dugo vremena su dolazila dobra kola iz TZ u sve klase i DB i Style i Drag, ali nikad nisu imala mogucnost da budu dio necega, i bilo je sramota da nema nikakav klub.

I eto tako se desilo ovo sto se desilo, i samo se nadamo da se ovaj najavljeni dogadzaj nece pretvoriti u jedan snow drift :cool: ili rain drag :D (mislim da nebi trebalo biti problema sa snjegom i kisom) ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top