1000+ HP from Croatia

1000+ HP from Croatia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sreto je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ja vam samo mogu reći da će to biti najbrži auto na ovim prostorima, bez pretjerivanja. Samo u glavu tog motora složeno je preko 4000 eura. Turbo je trebao biti CompTurbo CT 376 3B ali izgleda da je naručen još veći turbo. Elektronika bi trebala biti VIPEC-ova al Hic opet nešto mozga pa to nije sigurno.
Pogon je naravno 4x4 ali stalni sa omjerom pola pola.

Koliko će konja imati nemam pojma ali Ante i Marin kažu ako ne bude išla nisko 10 da će je zapaliti na licu mjesta :lol:

Inače to su najbolji, najpedantniji i najgostoljubiviji momci u Dalmaciji ;)

takav blokiran pogon nece izdrzati puno osim ako ne budu vozili na labudici auto a i tad ga trebas okrenut a prilikom svakog okretanja auta pogon ce najvise trpit tako da ako ne pukne na trci puce posle nje.mislim da se nemoze nista kvalitetno uraditi iz calibrinog transfer boxa jedino da se salje u inostranstvo al opet su to prevelike cifre za tako jadno odradjen prenos.pa njo pucaju kardani na 400 konja prilikom jacih startova a kamoli sta ostalo.neznam volio bi da rjjese taj pogon barem da cujem neku ideju za njega da i ja svoj ojacam al i dalje sumnjam.

Imaju oni vec raznih rjesenja zovnes vidis dogovoris se i imas ekstra pogon.....
 
Član
fredi-kruger je napisao(la):
600 ks na 2.0 motor je izdrzljivo a da se pri tome ne mora nakon svake utrke rastavljati motor kao sto neko spomenu u ovoj temi....naravno samo se treba dobro "potkovati" takav motor....mislim da su momci u samom startu uzeli pogresno auto za nabrijavati.....mislim sve je to divno i krasno kad se ti nesto ono trudis napraviti unikatan motor za ove prostore ali na kraju ulozeno dobiveno se nikako ne poklapa........za te iste pare sto ce uloziti u calibru mogao se kupiti neki popularniji 4x4 auto....koji je malo skuplji od calibre ali zato bi se moralo manje ulagati u neke druge stvari koje se npr moraju poboljsati na calibri....npr pogon....opel i pogon na 4 tocka nikad nije bio popularan i usavrsen......mislim vjerovatno ce to auto biti extra uradjeno ....ali opet za te ulozene pare mogao se napraviti i jaci auto....ako je vec cilj pravljenja te calibre da bude jedno od najbrzih ako ne i najbrze auto na nasim prostorima......

naravno da je mogo recimo audi coupe ili 90 ali kad opel udje pod kožu djaba sve :)
 
da audi je na nasim prostorima najzastupljeniji i najpopularniji quattro automobil....imaju perfektan pogon u odnosu na jednog opela.......imaju jedan od najboljih ikad napravljenih turbo motora....R5....takvo auto ne treba pretvoriti u "plasticno" auto da bi bio brz kao sto se uradila ta calibra....i takav jedan audi za iste pare bi preskakao tu calibru
 
Član
Mrvica je napisao(la):
sreto je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ja vam samo mogu reći da će to biti najbrži auto na ovim prostorima, bez pretjerivanja. Samo u glavu tog motora složeno je preko 4000 eura. Turbo je trebao biti CompTurbo CT 376 3B ali izgleda da je naručen još veći turbo. Elektronika bi trebala biti VIPEC-ova al Hic opet nešto mozga pa to nije sigurno.
Pogon je naravno 4x4 ali stalni sa omjerom pola pola.

Koliko će konja imati nemam pojma ali Ante i Marin kažu ako ne bude išla nisko 10 da će je zapaliti na licu mjesta :lol:

Inače to su najbolji, najpedantniji i najgostoljubiviji momci u Dalmaciji ;)

takav blokiran pogon nece izdrzati puno osim ako ne budu vozili na labudici auto a i tad ga trebas okrenut a prilikom svakog okretanja auta pogon ce najvise trpit tako da ako ne pukne na trci puce posle nje.mislim da se nemoze nista kvalitetno uraditi iz calibrinog transfer boxa jedino da se salje u inostranstvo al opet su to prevelike cifre za tako jadno odradjen prenos.pa njo pucaju kardani na 400 konja prilikom jacih startova a kamoli sta ostalo.neznam volio bi da rjjese taj pogon barem da cujem neku ideju za njega da i ja svoj ojacam al i dalje sumnjam.

Imaju oni vec raznih rjesenja zovnes vidis dogovoris se i imas ekstra pogon.....

Ja njih ne poznajem tako da ih nemogu ni zvrcnuti ako ih znas nebi bilo lose da mi preneses koji savjet,ja jedan transfer box godisnje strgam al sreca pa ih sam popravljam pa mi je malo lakse.Al nevidim da se moze ojacat jedino da se blokira al tad te iznosi u krivinama na kocenju gura,parkiranje itd onda je samo za pravca..
 
Član
Šta ima veze što ih ne poznaješ, predstaviš se fino i pitaš ;) vjerujem da će biti sretni ako ti mogu pomoći ;) ako si za javi dobit ćeš broj ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Šta ima veze što ih ne poznaješ, predstaviš se fino i pitaš ;) vjerujem da će biti sretni ako ti mogu pomoći ;) ako si za javi dobit ćeš broj ;)

dobio sam broj od mrvice pa cu ih nazvati,u svakom slucaju hvala t i;)
 
Član
treba mi hitno broj od Marinka , vlasnik opel mante turbo, da mu javim za gume , izgubio sam ga na starom mobu :( molim da mi neko posalje na PM kako bih covjeku javio oko detalja

hvala
 
mora da je netko uradijo vraski poso bas me zanima vjek motora.auto sa 250ks ide a sa 1000 leti.vremena su tu da se auto pokaze i dokaze.
 
Član
Da rijesimo dileme,teaser.....
Jeste ,zelena Cali.Inace Braca Bulicic su ekstra,meni su pomagali u nekoliko navrata,a i momci su na mjestu.Tepsija,ako ti treba broj,javi se na PM.
 
Član
Bio sada predzadnji race u mostaru s ekipom iz splita i bas su pricali o cali tada kada su pricali pola ljudi nije vjerovalo u to o cemu pricaju ali evo dokazali su suprotno svaka cast! Pozz i sretno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top