1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
Almir je napisao(la):
2. Da ucestvovao sam na SR potezanjima na pare u USA. hoces da ti nabrojim trkališta i skeniram slipove?

Nisam znao da ima Logosoft d.o.o i u USA :lol:

Pa ja sam u Sarajevu koristim ponekad i Europronet, BiHnet a kada sam se vratio u BiH koristio sam Utic. :)

Ne mogu da vjerujem da niko ne cita.

Mogu ja uzeti Hide IP ali ja se ne krije ni od koga!!!!

Nemoj mi reci da si poceo citati i privatne poruke?
 
Član
Almir je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Almir je napisao(la):
2. Da ucestvovao sam na SR potezanjima na pare u USA. hoces da ti nabrojim trkališta i skeniram slipove?

Nisam znao da ima Logosoft d.o.o i u USA :lol:

Pa ja sam u Sarajevu koristim ponekad i Europronet, BiHnet a kada sam se vratio u BiH koristio sam Utic. :)

Ne mogu da vjerujem da niko ne cita.

Mogu ja uzeti Hide IP ali ja se ne krije ni od koga!!!!

Ne vidim razloga da se krijes ali ti to ipak radis. Vjerujem da ima dosta ljudi na forumu koji dijele misljenje sa tobom pa ne vidim razloga zasto si toliko anoniman. :cool:. Nije ovo mali forum, sigurno te mora neko poznavati od clanova ;). Nemam nista protiv tebe, vidim da znas dosta stvari ali mislim da bi trebao reci "ko si ti" :cool:
 
Član
Almir je napisao(la):
Sto se tice transparentnosti ja sam 17.12. postavio pitanja na koja se niko od Velikana SR-a nije udostojio odgovoriti, kako bi ovu zajednicu informisao:
Da li ste uspjeli potpisati neki papir s njima?
Da li ce se rezultati takmičara bilježiti kod ta tri saveza?
Da li su trke uvrštene u kalendare tih saveza?

Neka nam Octane postavi sliku skeniranog dokumneta koji ste potpisali sa BiHAMK-om da vidimo u kakvom obliku je ta podrska i to pokroviteljstvo.
Budite transparentni.
Da li u tom dokumentu ako postoji, ima naveden uslov osiguranja takmicara?
Ako ima svaka cast! To je dobro. Ako nema onda nema ni obaveze.

Zasto koristis ono sto ste planirali napraviti da ponizvate ono sto je vec bilo dobro napravljeno nazivom "skupina nekakvih utrka"!

SRCS je trebao da radi sa Gerom, koliko ja znam? Jeste mjerili u Srbiji vremena na 201m? hehehehehehehe Pa to je bila trka i po hahahahahaha.

Evo ja cu ti odgvoriti na pitanje od 17.12., mada nema potrebe da spominjes velikane SR-a.
zasto bi savezi potpisali bilo sto kada uopce ni praznaju tu granu sporta. Da bi ti rezultate priznali treba priznati i disciplinu. Savezi prave svoje kalendare isto kao i mi i neko drugi svoje. Sto ce u njih staviti to je njihova stvar.
Mi se ni jednom savezu nismo ni obratili da nas uvrsti u bilo sto.
Ono sto mi imamo ne moramo nikom pokazivati i dokumentovati iz jednostavnog razloga što to natjecateljima nije bitno.
Ne znam ni zasto je tebi bitno? Ali izgleda da je tebi jedino bitno?!?!

To što je SRCS trebao biti mjerna služba Geri to ti zoveš da radi s Gerom.? A zar je i to problem, pa svat,o radi za sebe što misli da mu je najbolje.

A što se tice Gerinih utrka i te na kojoj si bio u Živinicama. To su one utrke na kojima se ni ne traži dozvola za održavanje i one na kojim a se auta prevrću na krov i sl. Pa to je u duhu onoga što ti zastupaš - sigurnost po svaku cijenu. Treba pozdraviti takve utrke, sa stanovišta gledatlja, a i natjecatelja. A posebno ako kao pobjednik dobiješ 2 kg kolačića. Doduše ja sam za pobjedu dobio koliko se mogu sjetiti te daleke godine oko 150 KM, a ostali gume 13". Ali meni ne smeta ni Gera ni njegove utrke. Bože moj svak za sebe. Ali šta ti tu radiš to je pitanje.
A ja nisam uopće u svom pisanju agresivan prema tebi, samo odgovaram u stilu tvoga pisanja.
Kažeš osiguranje od 5 Km negdje je u tekstu bilo spomenuto, pa ja sam par postova prije napisao jasno koliko je ali to nije bitno za tebe (tzv. istraživačko novinarstvo). Opališ vijest pa dok se utvrdi stvarnost ti napišeš još 40-ak postova i tako iz dana u dan.
Mislim da si ti klon jednog davnog Sixpacka. Ako me možeš shvatiti.

Vidiš tvoje pisanje je Repi simpatično, pa ga ti odmah kupuješ jeftinim forama u postovima. A taj isti Repo nije znao reći ni hvala kada smo mu donijeli blok motora za njegovog golfa iz Velike Gorice i to od naših prijatelja koji bi ga glatko otpilali da nije bilo nas. Ali...
Itd itd...

Almir je napisao(la):
Ti si gore zajedno sa klubskim kolegom rekao da je vas interes da se vozaci "zastite" te stoga plate od 7- 10 KM za osiguranja.

Ja nisam rekao da da je nas interes da zaštitimo vozače, već upravo da zaštitimo organizatore
Ja sam komentarisao da je to vise zastita organizatora nego vozaca. To si upravo ti rekao recenicom: neces da vas neko ko se povrijedi tuzi !!!

DAKLE nista lose. Ako sam ja pitanjima i komentarima Advokat, onda si i ti.
Jesil' ti advokat, pravnik?

Punomoc, haj i ovo da komentarisem posto me jos uvijek smatras kao negativca a ne kao pozitivca. Osjecam agresivnost u tvojim postovima. Ne treba mi punomoc, ja radim za cenera po postu. Problem je sto ovaj sto me sad placa ne "sere" po drugim organizatorima i klubovima, tako da me vi ne bi imali za sta placati! ;)
Ja tebe ne smatram negativcem nego kritičarem u virtualnom svijetu bez tvoje želje da izađeš u stvarni svijet

Bio sam na trkama (u Zivinicama ) kao gledaoc jer nemam automobil trenutno. Organizator odradio dobar posao, na koji su se tvoji kompici ispljuvali... da ne pricam istoriju znas da citas pa ako ti se cita citaj od pocetka godine.
Dobar posao? U prošlom postu osvrnuo sam se na sigurnos i dobar posao! A u jednom se slažem za tu konstataciju dobar posao - a to je da jedan lik utrpa u svoj džep dobru lovu na takvom utrkama i na takvoj organizaciji. Što jest jest - sposoban je čovjek. Nemam mu što ni zamjeriti ni predbaciti. To je za njega dobar posao. Naravno.

5 KM - je ranije spomenuto (nadji gore), i sva ranija teorija kako ja nesto nesto, fikcija, pada ti u vodu. Valjda si u praksi i u zivotu naucio da prvo ispitas prije nego zakljucis. To te cini dobrim u poslu. Ovako ti mene ne znas i zakljucujes napamet.
Ne poznaješ ni ti mene, ali si previdio da sam ja napisao da je klakulacija 7-10 KM. Pa si opet poslije toga pisao 5 KM. Ja sam svoje napisao radi informiranosti, a zašto si se ti uhvatio za tih 5 KM (poštenja ili istraživačkog novinarstva?)

Dalje, ako 5 puta spomenete kako je savez taj koji "legitimise" "markira" "standardizira" uglavnom daje neku vaznost takmicenju koje cete organizovati onda je to vama organizatorima vazno, pa kako onda nije vazno vozacima??? Cijelo vrijeme zelite savjesnijeg organizatora i vozace, onda kazete kako to nije vazno.

- pa zar ti mislis da je (ako bas zelis) osiguranje, vozacima SR-a bitno. Jel tvoja prva trka bila sa placenim osiguranjem? Pa vecina ih "ne smije" biti osigurana "u glavi" cim rade ono sto rade :)
Šta bi ovo trebalo značiti (literally)


Naposljetku, odgovorio sam na pitanja koja si pitao, a ti mene pozivas na sastanak odbora,.., sa Siketom? Procitaj njegove postove, procitaj kako se ponasa.
Tko te poziva na sastanak sa Siketom? Otkud ti to da je Sike u tome odboru?
Da sam htio da me pozoves, ja bih te pitao to. Kada budem htio da dobijem kopiju nekog papira koji imate sa savezom, nazvat cu broj i uzeti papir, na najregularniji nacin iz bilo koja od nabrojana tri saveza. Ako se razvikujete saradnjom, onda mozete i otvoreno reci o kakvoj se podrsci radi.
NIje uopće bitno jesi li ti htio da te pozovem ili ne jer sam samo ponudio ako hoćeš transparentnost da te mogu obavijestiti o sastanku, pa ti dođi li ne. Čisto da preskočiš iz virtualnog u stvarni dio ovog Prvenstva

no hard feelings !

Advokatski ured Gero
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Almir je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Almir je napisao(la):
2. Da ucestvovao sam na SR potezanjima na pare u USA. hoces da ti nabrojim trkališta i skeniram slipove?

Nisam znao da ima Logosoft d.o.o i u USA :lol:

Pa ja sam u Sarajevu koristim ponekad i Europronet, BiHnet a kada sam se vratio u BiH koristio sam Utic. :)

Ne mogu da vjerujem da niko ne cita.

Mogu ja uzeti Hide IP ali ja se ne krije ni od koga!!!!

Ne vidim razloga da se krijes ali ti to ipak radis. Vjerujem da ima dosta ljudi na forumu koji dijele misljenje sa tobom pa ne vidim razloga zasto si toliko anoniman. :cool:. Nije ovo mali forum, sigurno te mora neko poznavati od clanova ;). Nemam nista protiv tebe, vidim da znas dosta stvari ali mislim da bi trebao reci "ko si ti" :cool:

Naravno poznaju me mnogi, mozda malo stariji ljudi ovdje. Mislim da ti kao administrator formuma prvo treba da postavis pravilo da ne primas one koji ce staviti drugi nik u odnosu na ime i prezime, pa se shodno tome ponasati. Kako ja mogu znati ko je Goca ako ga nikada u zivotu nisam vidio. Moze mi reci na forumu bilo koji svoj totalno ne tacan podatak. Onda se ja pozalim tebi i ti mi kazes ko je on... Vidim vec na koju stranu voda tece...

Evo ja cu ti odgvoriti na pitanje od 17.12., mada nema potrebe da spominjes velikane SR-a.
zasto bi savezi potpisali bilo sto kada uopce ni praznaju tu granu sporta. Da bi ti rezultate priznali treba priznati i disciplinu. Savezi prave svoje kalendare isto kao i mi i neko drugi svoje. Sto ce u njih staviti to je njihova stvar.
Mi se ni jednom savezu nismo ni obratili da nas uvrsti u bilo sto.
Ono sto mi imamo ne moramo nikom pokazivati i dokumentovati iz jednostavnog razloga što to natjecateljima nije bitno.
Ne znam ni zasto je tebi bitno? Ali izgleda da je tebi jedino bitno?!?!

hahahahahah jest meni je jedino bitno. Pa i ti radis isto kao i ostali. Mi smo sve organizovali pod savezima, pa onda nismo. Daj te se dogovorite oko toga pa da kazete jasan stav!!!

To što je SRCS trebao biti mjerna služba Geri to ti zoveš da radi s Gerom.? A zar je i to problem, pa svat,o radi za sebe što misli da mu je najbolje.

Pa stvarno sta ocekivati od ljudi koji gledaju kako da iskoriste a kada nemogu da iskoriste onda popljuju. Znam kako, iz odbora.

A što se tice Gerinih utrka i te na kojoj si bio u Živinicama. To su one utrke na kojima se ni ne traži dozvola za održavanje i one na kojim a se auta prevrću na krov i sl.

- Uh vidim da is bio i pricas kao svjedok!!! pa zar sa toliko godina kopiras tudja misljenja.

Pa to je u duhu onoga što ti zastupaš - sigurnost po svaku cijenu. Treba pozdraviti takve utrke, sa stanovišta gledatlja, a i natjecatelja. A posebno ako kao pobjednik dobiješ 2 kg kolačića.

- Nisam vagao, izgleda da ti jesi. Tacno 2 kg. Prisjeti se u kojoj smo godini.

Doduše ja sam za pobjedu dobio koliko se mogu sjetiti te daleke godine oko 150 KM, a ostali gume 13". Ali meni ne smeta ni Gera ni njegove utrke. Bože moj svak za sebe. Ali šta ti tu radiš to je pitanje.
A ja nisam uopće u svom pisanju agresivan prema tebi, samo odgovaram u stilu tvoga pisanja.
Kažeš osiguranje od 5 Km negdje je u tekstu bilo spomenuto, pa ja sam par postova prije napisao jasno koliko je ali to nije bitno za tebe (tzv. istraživačko novinarstvo).

Mislim da si ponovo napravio gresko 5 KM je spomenuo gospodin iz odbora Silverstar pa zar nije bolje platiti manje a proci isto??

Opališ vijest pa dok se utvrdi stvarnost ti napišeš još 40-ak postova i tako iz dana u dan.
- kao sto si ti opalio vijest maloprije.

Mislim da si ti klon jednog davnog Sixpacka. Ako me možeš shvatiti.
- ovako da opaljujem misljenje. Dobro ja mislim da si ti Robin Hud iz Mostara ako me mozes shvatiti.

Vidiš tvoje pisanje je Repi simpatično, pa ga ti odmah kupuješ jeftinim forama u postovima. A taj isti Repo nije znao reći ni hvala kada smo mu donijeli blok motora za njegovog golfa iz Velike Gorice i to od naših prijatelja koji bi ga glatko otpilali da nije bilo nas. Ali...
Itd itd...


Fina informacija za taj blok i rijeci hvala, ma ne treba tebi njegovo hvala, a meni ne treba simpaticno pisanje Repi. Svi su citali kako ga "kolege" pokusavaju ismijati isto kao i ostale koji su dosli da pojedu kolace.

Sreca imamo sada najpravednijeg Advokata odbora za org. trka, tako da smo svi spaseni.
 
Član
Almir je napisao(la):
meni ne treba simpaticno pisanje Repi. Svi su citali kako ga "kolege" pokusavaju ismijati isto kao i ostale koji su dosli da pojedu kolace.

Sreca imamo sada najpravednijeg Advokata odbora za org. trka, tako da smo svi spaseni.

Za Repu i "kolege" ne znam, niti sam čitao niti me zanima to pisanje. Ne smetaju mi ni "kolege" ni Repo. Svako rješava ono što ga zanima ili tišti.
A za spasenje - polako, ali sigurno....
 
Član

- guru negdje u prviim postovima napisao, osiguranje je OBAVEZA prema pravilniku uskladjenom sa standardima, a moramo takav pravilnik imati da bi imali prvenstvo, a ne skupinu nekakvih utrka koje se boduju!

- od samog starta oba entitetska sportska auto-moto saveza, a sada i novonastajuci drzavni sportski auto-moto savez, su bili ukljuceni u cijelu pricu..
vozaci na ovom prvenstvu dobit ce odredjen legitimitet koji garantiraju savezi, a pobjednici po klasama ce s pravom moci reci da su drzavni sampioni..


zasto bi savezi potpisali bilo sto kada uopce ni praznaju tu granu sporta. Da bi ti rezultate priznali treba priznati i disciplinu. Mi se ni jednom savezu nismo ni obratili da nas uvrsti u bilo sto.

Sta je ovo?

mislim da cemo uspjeti dogovoriti cijenu koja ce biti oko 5km sto stvarno nije puno

Što bi rekli nije bas da ja lažem tu nesto nego se trebate posloziti ko sta da onako lijepo raji upakuje.. kao ja Repi :)

Sto sam veceras zaradio, svaka mi cast! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Almir je napisao(la):

- guru negdje u prviim postovima napisao, osiguranje je OBAVEZA prema pravilniku uskladjenom sa standardima, a moramo takav pravilnik imati da bi imali prvenstvo, a ne skupinu nekakvih utrka koje se boduju!
OPET ISTRAŽIVAČKO NOVINARSTVO - NAPIŠEŠ LAŽ I onda peri dalje. Daj mi molim te post u kojem sam ovo napisao????

- od samog starta oba entitetska sportska auto-moto saveza, a sada i novonastajuci drzavni sportski auto-moto savez, su bili ukljuceni u cijelu pricu..
vozaci na ovom prvenstvu dobit ce odredjen legitimitet koji garantiraju savezi, a pobjednici po klasama ce s pravom moci reci da su drzavni sampioni..

A šta ovdje ostaje nejasno ili lažno? Zar nisu bili obavješteni i uključeni. Na proglašenju u Banjaluci smo i predstavljeni od predstavnika saveza RS i objavljeno raspisivanje. Samo to nekoga izgleda smetaaaa.

zasto bi savezi potpisali bilo sto kada uopce ni praznaju tu granu sporta. Da bi ti rezultate priznali treba priznati i disciplinu. Mi se ni jednom savezu nismo ni obratili da nas uvrsti u bilo sto.

Sta je ovo?
Ovo iznad je odgovor na tvoje pitanje koje je bilo iznad odgovora.

mislim da cemo uspjeti dogovoriti cijenu koja ce biti oko 5km sto stvarno nije puno
Da, i??? Ja sam dao odgovor, a to što si označio bilo je nečije razmišljanje

Što bi rekli nije bas da ja lažem tu nesto nego se trebate posloziti ko sta da onako lijepo raji upakuje.. kao ja Repi :)
A nije mi samo jasno što to baš tebi smeta što nismo posloženi, ko ti ili ko neki koji ga pakuju raji već nekoliko godina, pardon sebi u đep pakuju
Sto sam veceras zaradio, svaka mi cast! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Pa i tebi ipak treba pomoći da preživiš ovu recesiju. Skupi su dvotočkaši
 
Član
guru je napisao(la):
Almir je napisao(la):

- guru negdje u prviim postovima napisao, osiguranje je OBAVEZA prema pravilniku uskladjenom sa standardima, a moramo takav pravilnik imati da bi imali prvenstvo, a ne skupinu nekakvih utrka koje se boduju!
OPET ISTRAŽIVAČKO NOVINARSTVO - NAPIŠEŠ LAŽ I onda peri dalje. Daj mi molim te post u kojem sam ovo napisao????

Ja cak ne pisem ja copy paste, nikad nisam rekao da si ti to napisao. To je napisao Silverstar, valjda neko ko je upoznat oko vasih dogovora. Zasto pazljivo ne citas???

- od samog starta oba entitetska sportska auto-moto saveza, a sada i novonastajuci drzavni sportski auto-moto savez, su bili ukljuceni u cijelu pricu..
vozaci na ovom prvenstvu dobit ce odredjen legitimitet koji garantiraju savezi, a pobjednici po klasama ce s pravom moci reci da su drzavni sampioni..


A šta ovdje ostaje nejasno ili lažno? Zar nisu bili obavješteni i uključeni. Na proglašenju u Banjaluci smo i predstavljeni od predstavnika saveza RS i objavljeno raspisivanje. Samo to nekoga izgleda smetaaaa.

Nevazno je! Zasto onda spominjati? Koji legitimitet? kakvo ukljucenje kada ne priznaju disciplinu??? Na osnovu cega je onda po takmicare pozitivno to sto su vas predstavili kada vam ne priznaju disciplinu????? Sta ti pricas.
Mogao si reci ja igram fudbal i znam Ronalda, zato kada budem pobjednik u SR bit cu drzavni prvak?!!!????

zasto bi savezi potpisali bilo sto kada uopce ni praznaju tu granu sporta. Da bi ti rezultate priznali treba priznati i disciplinu. Mi se ni jednom savezu nismo ni obratili da nas uvrsti u bilo sto.

Sta je ovo?
Ovo iznad je odgovor na tvoje pitanje koje je bilo iznad odgovora.

cuj ja mislio jabuka??
mislim da cemo uspjeti dogovoriti cijenu koja ce biti oko 5km sto stvarno nije puno
Da, i??? Ja sam dao odgovor, a to što si označio bilo je nečije razmišljanje
ii??? STA DOBIJEMO za 5, 7 ili 10 KM, to je bilo pitanje??????????? hm.. citaj pazljivo.

Što bi rekli nije bas da ja lažem tu nesto nego se trebate posloziti ko sta da onako lijepo raji upakuje.. kao ja Repi :)
A nije mi samo jasno što to baš tebi smeta što nismo posloženi, ko ti ili ko neki koji ga pakuju raji već nekoliko godina, pardon sebi u đep pakuju

ma ne smeta mi mozete vi lupetati koliko hocete....

Sto sam veceras zaradio, svaka mi cast! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Pa i tebi ipak treba pomoći da preživiš ovu recesiju. Skupi su dvotočkaši u recesiji su najeftiniji cccc:icon_eek:


Cudi me da nema OCTANE da ti napise da si se nedavno prijavio samo da pisao postove za Odbor. (s obzirom na 20 postova)
 
Član
:icon_eek:

pa vi ljudi bas imate slobodnog vremena...

Naceli ste teme o kojima se satima moze pricati uzivo a koliko vremena treba za polemiku kucanjem to ni policija nezna:lol:

svaka vam cast kad vam se dalo sve ovo kucati i pisati ovoliko...

odoh da nesmetam :D
pozz;)
 
Član
Ah ja imam samo jedan komentar na sve ovo. Mi nemamo pojma ko je ovaj Almir niti je vozač niti je organizator niti uopće ima automobil pa ne viidm svrhu da se uopće raspravljamo s njim.

Jedna stara poslovica kaže "Ne svađaj se s budalom ljudi često ne primjete razliku" ;)

Zamolio bih klupske kolege da se također suzdrže od daljnjih konverzacija sa ovim "amerikancem".

Pozdrav.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ah ja imam samo jedan komentar na sve ovo. Mi nemamo pojma ko je ovaj Almir niti je vozač niti je organizator niti uopće ima automobil pa ne viidm svrhu da se uopće raspravljamo s njim.

Jedna stara poslovica kaže "Ne svađaj se s budalom ljudi često ne primjete razliku" ;)

Zamolio bih klupske kolege da se također suzdrže od daljnjih konverzacija sa ovim "amerikancem".

Pozdrav.

potpisujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top