1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Al_Galone je napisao(la):
Nemoras cekati da sezona pocne,mene vidjeti na trci u BL neces sigurno!

Tvoja odluka , niko te nigdje ne tjera i ne vidim razlog da toliko oko svega mitinguješ ali opet tvoja volja;)
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Nemoras cekati da sezona pocne,mene vidjeti na trci u BL neces sigurno!
Pa zar si mislio ici???Pa da opet u finalu 16sec klase budu neke mucke i na kraju budu "DVA PRVA MJESTA" :icon_rolleyes:
 
Član
guster je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Nemoras cekati da sezona pocne,mene vidjeti na trci u BL neces sigurno!
Pa zar si mislio ici???Pa da opet u finalu 16sec klase budu neke mucke i na kraju budu "DVA PRVA MJESTA" :icon_rolleyes:

Pričaš o nečemu što nema veze sa temom i desilo se na revijalnom SR-u kojeg su pravila tri kluba zajedno. Tema je 1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009
 
Član
Octane je napisao(la):
guster je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Nemoras cekati da sezona pocne,mene vidjeti na trci u BL neces sigurno!
Pa zar si mislio ici???Pa da opet u finalu 16sec klase budu neke mucke i na kraju budu "DVA PRVA MJESTA" :icon_rolleyes:

Pričaš o nečemu što nema veze sa temom i desilo se na revijalnom SR-u kojeg su pravila tri kluba zajedno. Tema je 1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009
OK necu se vise petljat samo hocu da kazem da niko nije "cvjecka" i da se "najboljima" mogu desiti greske i to samo takve, zato netreba nikad se puno dizati iznad svih i sa nekim glupostima se prepucavat (jel 5-10-100KM osiguranje,hoce li ga biti ili nece)!!

uzivajte svi, spremajte vozilice, uskoro pocinje sezona lova :cool:
 
Član
guster je napisao(la):
Octane je napisao(la):
guster je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Nemoras cekati da sezona pocne,mene vidjeti na trci u BL neces sigurno!
Pa zar si mislio ici???Pa da opet u finalu 16sec klase budu neke mucke i na kraju budu "DVA PRVA MJESTA" :icon_rolleyes:

Pričaš o nečemu što nema veze sa temom i desilo se na revijalnom SR-u kojeg su pravila tri kluba zajedno. Tema je 1.Otvoreno Prvenstvo BiH u trkama ubrzanja na 402m sezona 2009
OK necu se vise petljat samo hocu da kazem da niko nije "cvjecka" i da se "najboljima" mogu desiti greske i to samo takve, zato netreba nikad se puno dizati iznad svih i sa nekim glupostima se prepucavat (jel 5-10-100KM osiguranje,hoce li ga biti ili nece)!!

uzivajte svi, spremajte vozilice, uskoro pocinje sezona lova :cool:
Naravno i upravo tako..
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Nemoras cekati da sezona pocne,mene vidjeti na trci u BL neces sigurno!

:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
harbas je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Nemoras cekati da sezona pocne,mene vidjeti na trci u BL neces sigurno!

:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nije mi jasno ništa, zar nitko od vas strašnih racera koji se uvijek bune na nešto u vezi pravilnika nema nekakvo konstruktivno i pametno pitanje :icon_question:

Zar da raspravljam o tome kako je AL Galone-u puno dati 7 KM?

Trebao bi znati buraz da to tvoje osiguranje na recimo konkretno našoj pisti ne vrijedi pišljive bobe. Zato se plaća 7 km dodatno osiguranje.

Tako stoji i u pravilniku i SIGURNO se neće mijenjati. I ne vidim svrhe da raspravljamo dalje o tome.

A ti plati ako hoćeš i vozi ako hoćeš, ako nećeš mjesta za publiku ima sasvim dovoljno, nitko neće plakati za tobom.

Idemo dalje.
 
Član
Plati pa se klati brale!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bas smo raspravljali da Galetu treba 7 km da ucestvuje. Nema covjek te pare pa cu mu ja posuditi i to beskamatno. ;)

Dobro pravilo o osiguranju ostaje i gotovo, a jeste li saznali pravu cijenu, 5, 7 ili 10 km i kolika je suma u pitanju?

:icon_question:
 
organizatori Otvorenog prvenstva Bosne i Hercegovine donijeli su zajednicku odluku da SRCS sa danasnjim danom prestaje biti partner u Otvorenom prvenstvu BiH.
Splet okolnosti koje je do ovoga doveo necu navoditi ovdje.

Shodno tome, manifestacije u Sarajevu i Tuzli nece se odrzati u sklopu otvorenog prvenstva, a o daljim aktivnostima SRCS moci ce te uskoro citati u drugoj temi, jer ovdje tome nije mjesto.

Kolegama iz drugih klubova zelimo uspjesnu organizaciju prvenstva.

SRCS
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Cudo bi i bilo kada bi se sve strane slozile pa napravile nesto zajednicko ;).

Sve strane koje su bile uključene u organizaciju su potpisale Ugovor o međusobnoj suradnji i složile se da Prvenstvo naprave zajedno i d asve utrke budu zajedničko djelo, a upravo je SRCS odnosno Sejo prekršio odredbe Ugovora i preuzete obveze.
Samo iz razloga što je SRCS pokušao izigrati odredbe Ugovora i na svoju ruku izmjeniti Pravilnik o održavanju Prvenstva bili smo prisiljeni donijeti jednoglasnu odluku da SRCS bude isključen iz organizacije Prvenstva.

Organizacijski odbor Otvorenog prvenstva BiH u trkama ubrzanja na 402 metra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top