1.9 TDI vs 1.8 T

1.9 TDI vs 1.8 T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pike_gti je napisao(la):
BTW. bez uvrede al ti allroad NI NEMAS VOZACKE a pricas krvoloku i ekipi koje je auto brze i kako koje auto ide ko da si provozo milion auta a ne vozio se u njima... kad me prvi put drug provozo u slr-u nisam mogo vjerovati kako ide al opet sam osto pribran a kad je meni dao da probam ga stisnut na pravcu tek tad sam osjetio kako ta neman stvarno ide i kako se gubi slika ispred mene i kako noge klecaju... kad sam izaso iz auta preznojio sam se i drhto sam ko prut... eto toliko... pozz

hahaha, Allroad, nemoj vise da se javljas :) carsaf i na glavu.
 
Legend
eh razveza se polemika i ovdje, steta sto nisam napravio aketu da vidim sta i kako, ali koliko mogu da shvatim i procitam, vise raje je glasalo za TDI, tako da i ja dajem glas za TDIa naravno

eto tare kume, nemas vise sta razmisljati nego fino u swicu i zaduzi jednog FRa od 150ks pa da odmah krvoloku idemo :D

fakat allroad, previse pametujes :)
 
Super Moderator
Pike_gti je napisao(la):
ljudi da cujete zvuk kod audija q7 4.2 tdi cipovan i 2 kn panela i neka prerada na auspuhu... cuje se loooooodoooo kad ga u stavis u S i pun gas iz starta... al opet benzin je benzin jos ako je sestak :) a ni ja nisam ljubitelj dizela stoga ide glas benzincu i ja uvijek vise volim benzin vozit... i jeftiniji je benzin za sipat i jeftiniji za odrzavat kad saberes oduzmes ako ne prelazis anormne kolicine kilometara isto ti ga dodje... sta ustedis ode na gorivo...



BTW. bez uvrede al ti allroad NI NEMAS VOZACKE a pricas krvoloku i ekipi koje je auto brze i kako koje auto ide ko da si provozo milion auta a ne vozio se u njima... kad me prvi put drug provozo u slr-u nisam mogo vjerovati kako ide al opet sam osto pribran a kad je meni dao da probam ga stisnut na pravcu tek tad sam osjetio kako ta neman stvarno ide i kako se gubi slika ispred mene i kako noge klecaju... kad sam izaso iz auta preznojio sam se i drhto sam ko prut... eto toliko... pozz

ma nista drug nego ja kazem sta sam ja probo... a vozo sam se u jos svacemu sto nisam probo al ta auta sam probo vozit i znam kako idu i sta idu bez obzira sto nemam vozacku

ok u ostalom sta me briga kupujte sta hocete ;)
 
Član
Evo malo prije se vratih sa vožnje, vožen sam u TDI-iju sa boga dragog pitaj koliko KS.

Uglavnom golf IV je iz Sarajeva crni zatamnjen, sa dvoja vrata, dvije brodo pruge preko cijelog auta i bordo alu felge 18....:icon_smile:

Gnjavio sam momka duži period da me provoza i večeras konačno.... uh..

Ovaj Golf TDI je brutalan....uhhhh...

Posle ovog auta čovjek zaboravi na benzin, auto je fenomenalan ideeee brate .... dođe mi da zaplačem koliko je taj TDI dobar...

Zaključak Golf je za 10 ...a bogami i vozač....;)
 
Legend
elmo je napisao(la):
Evo malo prije se vratih sa vožnje, vožen sam u TDI-iju sa boga dragog pitaj koliko KS.

Uglavnom golf IV je iz Sarajeva crni zatamnjen, sa dvoja vrata, dvije brodo pruge preko cijelog auta i bordo alu felge 18....:icon_smile:

Gnjavio sam momka duži period da me provoza i večeras konačno.... uh..

Ovaj Golf TDI je brutalan....uhhhh...

Posle ovog auta čovjek zaboravi na benzin, auto je fenomenalan ideeee brate .... dođe mi da zaplačem koliko je taj TDI dobar...

Zaključak Golf je za 10 ...a bogami i vozač....;)
taj golf je koliko sam ja cuo 150ks+chip
i da.. ide brutalno :D
 
Član
ma jarane ovoj temi i raspravi nema kraja...

opet se vracamo na ukuse...

ja nebi nikad dizela, ti nebi nikad benzinca...

brzi je sporiji je, kvari se ne kvari se, trosi ne trosi... beskrajno...
 
Član
Tarik uzmi Golf 2 obicnog dizela....hem ne ide hem ne trosi hem nista....oko ovog smo se svi davno slozili... :lol: Zamaras se bezze... sve su to nijanse ...

P.s. Allroad kralj...
 
Član
otici ce ovo u beskraj..... najbolje lock... djabe se ljudi prepiru... svako vozi sta hoce ili moze.... stvar ukusa.... djaba se samo laprda.... al opet TDI je TDI :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top