1/4 Mile Drag Race 2009.

1/4 Mile Drag Race 2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
40.jpg


:cool::cool:
 
Član
CELULIT MAJKA :lol:

Čestitke Basti i komplet timu,a taj ispad je za svaku osudu i svakako treba sankcionisati.
 
Član
Sad pročitah ovo za Gorana.
Žalosno jako žalosno.
Kakvo izvinjenje. Te idiote treba zatjerati sa svakoga okupljanja koje se organizira da više nikada ne pristupe utrkama. Takvi ne zaslužuju ni da gledaju utrke a kamoli da učestvuju na njima!
 
Član
Cestitke za Sinisu i SM
Odlicno odradjen posao ;)

A posebno mi je drago sto je isprasena peglica :D

Zoki takodje svaka cast
 
Član
Gorane,
Vidio sam te prvi puta u Gorici i na prvi pogled se vidi da si čovjek na mjestu. Kasnije mi je to potvrdilo još puno ljudi. Ovom prilikom ti se ISPRIČAVAM NA SVIM NEUGODNOSTIMA KOJE SI DOŽIVIO. Prolili smo znoj, propišali krvi, i isplakali suze da napravimo utrku, i kako nam se vratilo? Došao gubitnik koji ne znam priznati poraz. U cijelom metežu koji je nastao, tek danas lovim konce i sastavljam kockice. Mogu samo reći da si apsolutno u pravu i to ću reći kada i gdje treba uvijek. Sankcije se pripremaju to budi siguran.
Nemaš niti ti pojma niti ostali koliko nam je krivo zbog svega. Nadam se da su te kolege dobro štitili i da kasnije nije bilo problema. OPROSTI JOŠ JEDNOM.
Tomek,
 
ehh,kakvi smo mi to ljudii...nikad mira i nakon toliko vremena...
al vjerujem da su to neki tamo klosari ZG,koji se neznaju ponasati kako treba i koju su samo poceli da izadu na stazu 402...
al et to je zalosnoo i sramota...
 
Član
Tomeck
trebaš poslati imena i prezimena tih momaka na pm da znamo mi u bosni(organizatori otvorenog prvenstva) kako se zovu da ne mogu ni na našim trkama nastupati
a tako pozivam i sve druge organizatore da poduzmu iste mjere da se zabrani tim momcima nastupanje na trkama
 
Član
harbas je napisao(la):
Tomeck
trebaš poslati imena i prezimena tih momaka na pm da znamo mi u bosni(organizatori otvorenog prvenstva) kako se zovu da ne mogu ni na našim trkama nastupati
a tako pozivam i sve druge organizatore da poduzmu iste mjere da se zabrani tim momcima nastupanje na trkama

pošalji i nama u Hercegovini...
 
Član
ovo je definitivno nešto zadnje sto se trebalo desiti ali me ne cudi nimalo.
ja sam imao slicnih, doduste situacija puno manjih razmjera, u svojoj Drzavi tacnije u Zivinicama na 402 racu. uvijek se nadje grupica debila koji naprave scenu i belaj.

to gore sto se desilo je stvarno nepotrebno i samo ce se nategnuti situacija na tom polju bezveze.

istina da je vecina , 95% raje na raceu ok, i prijateljski nastrojena, ali citajuci sto mogu naci po netu oko ove situacije imam skroz los utisak i iskreno neku dozu sumnjem ajdemo rec' u sigurnost .
trebam doć' na race i da me neko ni krivog ni duznog drži na nišanu i čeka pogrešan korak kako bi imali razloga za svadju..

ajde zivjeli i sigurnije vozili :123:
 
Član
Zao mi je sto se to dogodilo. Uzasna sramota za jedno "profi sportsko" takmicenje. Organizatori su trebali poduzeti drasticne mjere, kako bi pokazali momku da stoje na pravoj strani. Ispratiti ga policijom (a svi znamo koliko su nam policija i kazne dragi) nije nikakvo rijesenje.

Ne mogu da ne kazem da je upravo to razlog zasto kod profesionalaca treba osiguranje, a kod nas ne treba. :cool:

Ovaj put pozdravljam covjeka iz Banjaluke i zelim mu da ga ne pokolebaju dogadjaji ovog tipa.
 
Član
Dottore je napisao(la):
A zamisli da se to dogodilo kod nas u BiH , pa nebi nas oprao niko ...

Žalosno je što se to događa, stvarno jeste... :icon_evil:

E Dottore to bih stvarno volio vidjeti ;) srca mi bi ih sahranio samo malo dalje od piste da ne smetaju :icon_evil::icon_evil::icon_evil:...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top