1/4 Mile Drag Race 2009.

1/4 Mile Drag Race 2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
-Napad na Gorana Živkovića vozača iz Bl samo mogu reći sramota za Zagreb i komplet Hrvatsku koji se ciganluk događao u parku vozača

sad se o tome raspravlja i ova ciganija če ih koštat nenastupanja na 402....sad su nabavili broj od Gorana i zvat če ga da se ispričaju ako već nisu....

SM chip tuning je napisao(la):
Evo upravo smo se vratili

Oba dana prvi u 11 sec i oba dana dobili TIME WINER

Danas finale bilo sa frzopom pa cu malo kasnije staviti snimak.
Vrijeme auta oba dana bilo ispod 11 sec.
Semafori su bili malo "cudni" i svima su vremena preko 0.5 sec sporija nego na 402 semaforima.
Reakcije su preko sekunde skoro svima.
Peglica isprasena odmah prvi dan i nije nista posebno,vozila 13 sec pa probila u 12 ali onako nije me odusevila.

Organizacija je bila odlicna u vecini segmenata i stvarno svaka cast Tomecku.

Eto toliko ukratko od mene.

jel video na preslišavanju?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Baš sam čitao i nemogu vjerovat!!!
Kakvih cigana u ZAGREBU ima ,čovijeka napali ni kriva ni dužna...
Jao kako bi ga ja nalupa!!!!
Heba bi mu mamu rođenu PURGERSKU
 
danas oko 15 sati pa sam se ja umiješo i ostali dečki iz BIH i neki sa raca....i nastalo sranje rekli meni da če me zagreb pojest..pakiram stvari i za BIH od kud i jesam.....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Zoki,za tebe sam cuo da si extra momak ,sto si i potvrdio.;)
A evo ja imam jedno pitanje za te huligane.Zasto niko nije napao vozaca bivse Konopekove Corse sa Biturbo audijevim motorom,koja je nekada vozila 11xxx ili12xxx,nebitno.Pa boga ti,covjek je ladno prijavio klasu 15!!!I cijelo vrijeme vozio na retrovizore,ja gledao svojim ocima!!!I onda se presao i probio u 14.....
 
Član
Zoki druže svaka tebi čast i ostalim momcima iz BiH i HR što ste pomogli da ne bude većih eksesa na trci. Evo mene i Gorana zajedno ovo pišemo a njegov komentar možeš počitati ovdje
http://www.srcbl.com/forum/showthread.php?tid=2281&pid=28827#pid28827
Ako budeš morao za BiH imaš smještaj :lol:
 
Član
Jadno i Zalosno :(

Sta reci napaceni idioti :icon_mad:

Zoki tebi svaka cast i svim ostalim koji su ucestvovali u "odbrani" od tih "huligana" :icon_mad:
 
Sike je napisao(la):
Zoki druže svaka tebi čast i ostalim momcima iz BiH i HR što ste pomogli da ne bude većih eksesa na trci. Evo mene i Gorana zajedno ovo pišemo a njegov komentar možeš počitati ovdje
http://www.srcbl.com/forum/showthread.php?tid=2281&pid=28827#pid28827
Ako budeš morao za BiH imaš smještaj :lol:

dečki nema problema i sad me zvalo par momaka i ispričavaju se tebi najviše i meni i svima...jako im je žao...ali bit če sankcionirani...tako da jako mi je žao šta je do ovog došlo ali znaj da te svi podržavaju..i svi su srali tim likovima šta su te napali i taj momak me sad zvao i ispričava se...
 
Član
To je lijepo od njega a iskreno to sam očekivao da će se dogoditi prije nego što sam napustio trku i naravno da bih prihvatio izvinjenje ali još nije kasno.
 
Član
evo video finala

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/_bUzD87yW7A&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/_bUzD87yW7A&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 

sUx

Član
ide kadet strasno sve pohvale srdjanu i basti , ali alfa nije ocigledno uredu jer veoma dobro znam kako ide
 
Početnik
e to je to zato se trebamo drzati zajedno gdje god isli.. mamicu im ebem sreca pa nije ova bagra isla zapalili bi im pola grada ebo ih otac da izvinete..
dode covjek da vozi normalno ko i svaki ucesnik a neki ga napadaju na nacionalnoj bazi..
sramota za ZG sramota.. neka oni dodu kod nas da im pokazemo sta znaci kultura i sta znaci postivanje auto moto sporta!!!!!!!!!!!!!!!!
da vide sta je druzenje i sta je svrha svakog street raca..
cestitam svima koji su bili i samo tako hrabro naprijed.
zao mi je sto nisam mogao ici jer mi je majka zaglavila na intenzivnoj. i u teskom je stanju.
nadam se da ce biti sljedeci put prilika.
pozdrav ekipa.
ovo treba da nas jos zblizi sve

Samy
 
Član
sUx je napisao(la):
ide kadet strasno sve pohvale srdjanu i basti , ali alfa nije ocigledno uredu jer veoma dobro znam kako ide

uredu se alfa bila,semafor nije prikazivao realna vremena.
Svi su imali prevelike reakcije preko sekunde.

Tu u finalu sa bastom malo je ranije frzop presaltalo prvu jer je basta poletio sa starta ali sa autom je bilo sve OK.Pricali smo poslije trke.

Kadett je ove sezone nesto drugo u odnosu na 2008...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top