1/4 Mile Drag Race 2009.

1/4 Mile Drag Race 2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Startni broj i obavezne naljepnice sponzora moraju za vrijeme natjecanja biti postavljene na mjestu gdje odredi Tehnicka komisija.

ovo je fakat pomalo LOL... vjerujem da od ovoga nema nista ali sta , sada trebam doc i napravit 600 km u jednom pravcu da ce mi neko iz TK reci premjesi naljepnice... ?
na autu sada imam par profi reklma koje NE SMIJEM skinuti, sta ako TK kaze ne smijes to tako i tu ?:icon_question:
 
Član
Dečki nema brige oko naljepnica, odustali smo od toga.
Sve 5

Di su prijave, ne vidim ih baš.....?

UPDATE:
Ivan Fakin Fiat Tipo
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
ja cu odvozit goricu pa barem prije toga morao Banku opljackati... :) dosta mi je kritika s CroFiata da dodjem gore i postavim vrijeme.

Nemoj se na njh obadavat pola tih ljudi na tom forumu su babe pričalice i internet dječaci,,koji neznaju kako izgleda vida od kola a kamoli auto,,,
 
Član
BiMoto natovaren i sutra ujutru idemo malo do ZG...

Testirali smo ga i ustimali i trebalo bi da bude najbolje vrijeme do sad ako sve bude OK.

Vidimo se sutra raja ko god da ide na Tomekovu trku.
 
Član
eto i mene ... sad odo popuniti prijavu ...

A to sa naljepnicama ...

Pa jel iko ikad vozio neki race od vas (izuzetak Tepsija) :)
Pa svaki put na papiru na kojem je napisan startni broj imas i naljepnice sponzora trke i to obavezno moras nositi na autu dok traje trka. Ti sponzori mozda nisu ulozili pare u vas auto, ali su dali pare da bi vi imali gdje voziti!!!
A taman posla ce sad neko oblijepiti citav moj i vas auto nekakvim tamo naljepnicama ili reci mi da ja moram skloniti naljepnice koje imam na autu ...

Vidimo se na crti ...
 
Član
samo naljepnica sa startnim brojem i to jedna koja ide na zadnje staklo iza vozača.
vidimo se sutra
sretno svima...
odo leć ubijen sam od svega...
 
Član
Evo upravo sad dosao s puta.Samo da javim da je Sinisa Basta opet na tronu pobjednika.Kadett Bimoto je ovezao danas u finalu klase 11 vrijeme 11.6xx sa reakcijom koja je bila jako velika,zbog novih semafora. ,sto daje vrijeme auta od nekih 10.9xx.Stvarno respektabilan rezultat,sve cestitke Basti ,Srdjanu SM Chip,Bojanu,i ostalima koji su pomogli u svemu i koji ih prate stalno.Veliki,veliki rezultat...
Bice sutra i slika i videa,sad sam krepan,odo sovit.Oni voze i sutra,vidjecemo sta ce dalje biti....
 
Siniša BASTA pobijedio oba dana...treba da se više puta presliša;)

MOV03903

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rjKvN8DP2CI&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/rjKvN8DP2CI&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Evo upravo smo se vratili

Oba dana prvi u 11 sec i oba dana dobili TIME WINER

Danas finale bilo sa frzopom pa cu malo kasnije staviti snimak.
Vrijeme auta oba dana bilo ispod 11 sec.
Semafori su bili malo "cudni" i svima su vremena preko 0.5 sec sporija nego na 402 semaforima.
Reakcije su preko sekunde skoro svima.
Peglica isprasena odmah prvi dan i nije nista posebno,vozila 13 sec pa probila u 12 ali onako nije me odusevila.

Organizacija je bila odlicna u vecini segmenata i stvarno svaka cast Tomecku.

Eto toliko ukratko od mene.
 
Član
-Svaka čast Basta čestitke
-Organizacija na nivou takođe čestitke
-Napad na Gorana Živkovića vozača iz Bl samo mogu reći sramota za Zagreb i komplet Hrvatsku koji se ciganluk događao u parku vozača
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top