1/4 Mile Drag Race 2009.

1/4 Mile Drag Race 2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jel to neki bojkot što se tiče prijava ili...nešto drugo.
LJUDI, VELIKA GORICA, DOBRO ZNANA PISTA ZTZ-a......
 
Član
Tomeck je napisao(la):
jel to neki bojkot što se tiče prijava ili...nešto drugo.
LJUDI, VELIKA GORICA, DOBRO ZNANA PISTA ZTZ-a......


UPDATE:
Nadja Novak Celje Honda Civic Vti

09 I 10. 05. 2009. DOLAZI NAJBRŽA PEGLICA NA SVIJETU PREMA GUINESOVOJ KNJIZI REKORDA.

Tko ima hrabrosti stati uz peglicu?

RUKAVICA JE BAČENA !!!
 
Član
@antrax
nije kvaka u tome sto ti mislis vec u tome sto je to napisano kako treba a navedeni vozac zna nekolicina sta vec slaze ... nest sto mi gledamo na youtube i slicno :lol: 700+ hp

@Tomeck
imas PM
 
uh, pa tek sam sad skontao da je event na isti datum kao King of Europe Drift u Kragujevcu.. :(

jbg, ipak nista od moje prijave, ovo je vec davno dogovoreno bilo..

steta, sve najbolje u realizaciji ipak :cool:
 
Član
silverstar je napisao(la):
uh, pa tek sam sad skontao da je event na isti datum kao King of Europe Drift u Kragujevcu.. :(

jbg, ipak nista od moje prijave, ovo je vec davno dogovoreno bilo..

steta, sve najbolje u realizaciji ipak :cool:

šta ideš radije na drift nego na race?
Puno toga propuštaš frend onda. Formula 3, PROTOTIP sa HYABUSA MOTOROM 0-100 za 3 sec, Peglica....i još puno toga....komadi....
 
ma nije to,
naravno da mi je race drazi, ali poslovno saradjujem sa organizatorima KoE u Srbiji, tako da je pojavljivanje tamo obavezno ..

steta, jer sam uvjeren da ce i race kod vas biti looodnica..
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
@antrax
nije kvaka u tome sto ti mislis vec u tome sto je to napisano kako treba a navedeni vozac zna nekolicina sta vec slaze ... nest sto mi gledamo na youtube i slicno :lol: 700+ hp

@Tomeck
imas PM

A to... nisam upućen, sorry.. kontao sam u drugom smjeru :)

sorry za off. pozz.
 
Član
ja cu odvozit goricu pa barem prije toga morao Banku opljackati... :) dosta mi je kritika s CroFiata da dodjem gore i postavim vrijeme.
 
Član
Tako je, pokaži ti njima gdje pas k...c nosi.
Šta je sdrugim kolegama iz BiH nekad ih je bilo puno više.
Napominjem da svi koji se prijave ON LINE imaju prednost ujutro kod prijava.
 
Član
Kolika je startarina?
Kakva je situacija sa nagradama,da li fiksne po klasama ili procenat od startarine?
Time winer da li postoji i koliko iznosi?
Koje je marke mjerna oprema?

Hvala...
 
Član
Pozdrav SM,
Startnine su 300,00 Kn / dan.
Nagrade su novčane.
Planirali smo nagrade napraviti tako da srazmjerno klasi budu veće.
Što to znači.
To znači da nema logike da netko tko ima stock auto i chip i auspuh dobije isto kao i netko tko je ulupao gomilu novaca u auto.
Tu je pak drugi problem, onaj recimo iz klase 15 ili 14 mora se puno voziti da bi dobio 1 nagradu, dok onaj iz 13,12,11,10 imaju svega max 3-4 laufa. Jako je teško zadovoljiti obje strane, no siguran sam da ćemo naći dobar kompromis za obje strane.
Za TIME WINNERA smo u pregovorima za neku vrijednu nagradu.
Mjerna oprema je TAG HEUER.

Nadam se da si zadovoljan odgovorom.

Tomo,
 
Član
4. Obaveze Sudionika

Obavezne naljepnice sponzora za vrijeme natjecanja.. hahaha

Startni broj i obavezne naljepnice sponzora moraju za vrijeme natjecanja biti postavljene na mjestu gdje odredi Tehnicka komisija.

kako je samo lud pravilnik .. Kada ti sponzori uloze 5 eura u necije auto onda ce imati pravo da postavljaju neljepnice po necijem autu.

Mrzim bilo kakve naljepnice po autu pa i one fabricke ..

Neka ti sponzori ucesnicima dadnu po 50 E i nek citav dan ljudi vozaju njihove naljepnice ili nek im bude besplatna prijava za takmicenje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top