* Zatamljivanje stakla*

* Zatamljivanje stakla*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ok
kolko sam ja shvatio
a ispravite me ako grijeshim

folija s pijace = KAKA ( to znam i odavno al eto opet utvrdio gradivo )
3M & Llumara = TRALALA
alo zakon opet KAKA jebe narod i nas obichne smrtnike koji plachaju porez i njima hljeb daju u ruke

al hajd ok, recimo ja odem u neku BIBI kuchu i kupim nov auto "TVORNICHKI" zatamnjen
shta onda jel me opet PAJAC gu*i ?

ja recimo chim zavrshum svoje auto i ofarbam ga item radit Llumara
po moguchnosti sva stakla i retrovizore

znachi ako uradim tako neshto da se pravim lud i da velim da su tvornichka ?
ili postoji nachin da se to legalizuje

ja bi najradije vako nesh uradio

[attachment=2622]
[attachment=2623]
 
Cr4cK_M45t3R_Fl45H je napisao(la):
ja recimo chim zavrshum svoje auto i ofarbam ga item radit Llumara
po moguchnosti sva stakla i retrovizore

znachi ako uradim tako neshto da se pravim lud i da velim da su tvornichka ?


a sta ako se policajac bude pravio jos ludji pa te odvede na vanredni tehnicki pregled pa se ustanovi da to nisu fabricki zatamnjena stakla, a moze i to...
 

JD.

Član
ne pise u saobracajnoj onome ko ima fabricki tamna stakla jer zakonom nije predvidjeno da se bilo sta po tom pitanju unosi u saobracajnu

to je u muriji neko pravilo ako nemas upisano ide ti kazna, a u biti nigdje ne pise da moras upisati, nit sad iko upisuje to heh.

ali eto sad je zakon regularan, kao i vani mogu se tamniti zadnja stakla, prednja ne i gotovo.
 
Legend
Evo 3 metra od mene je tehnicki, i juce s njima pio kafu i tako pricali, i pokazu mi izvod iz julskog zakona, pise da smiju fabricki biti zatamljena auta iza vozacevih ledja, a to fabricki podrazumjeva 20-30% i nemjeri to nio nego to je standard u fabrici. Prednja nedolaze fabricki tinted nigdje. I to je OK. Takodje pise da isto tako mogu biti zatamljena auta folijama koje imaju homologaciju ali isti princip zatamljivanja. Nigdje se nespominje saobracajna niti zahtjev za istim.
 
Član
e hebiga sve sam se suzdržavao od komentara ali sad je ovo prešlo sve granice! Pa šta sad trebam skinuti folije zbog nekog Bosanskog seljaka a u Hrvatsku 3 puta išao i sa otvorenim prednjim i sa zatvorenim pa mi niko ništa nije rekao. Jeste istina je da nisu Lumar ili neznam ni ja ali kad sam ih ja lijepio nisam o tome ni razmišljao jer sam ih stavljao iz razloga što mi je sunce smetalo djetetu i nisu bog zna koliko zatamnjene ali je dovoljno. Naravno uradiću ja Lumar akobogda kad budem skupio lovu ali do tad...
Koga je strah murije nek ih ne stavlja
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top