* Zatamljivanje stakla*

* Zatamljivanje stakla*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hi

warum füllst du das forum hier mit der seite von ac automobile, ein link unter links reicht doch!
 
Član
Dino hahaha..
0001.gif
 
Administrator
automobilista je napisao(la):
Visit this site!! http://www.ac-automobile.de the cheapest tuning/styling partner in germany!!
i modified there my clk w208, now it looks very pretty!! :)

sta tebe prenosi, jesu li ove promijene vremena ili nest jace?
 
Član
evo da se i ja nadovezem,bio sam prije mjesec-dva u lumaru,i meni su rekli da nije dozvoljeno ,ali ja sam uradio te tzv. ''homologirane'' 65% zatamnjenja ili AT35 ,ne izgleda provokativno,sasvim dovoljno,garantuje privatnost ,zastitu od sunca ,bla bla.. uglavnom to je moja preporuka sto se tice zatamnjenja ,dosad me je zaustavilo najmanje 5-7 puta u razl. gradovima,to su bile rutinske kontrole od strane specijalaca ,niko mi nije ni A rekao.. zato jer kad se pridje autu iz ugla gospodina policajca vidi se unutra tacho,vozac,sve,malo crnije ali eto :) i da,primjetio sam da je u sarajevu svako drugo auto 80% zatamnjeno tako ocigledno da to nije toliki problem,treba samo biti uljudan prema njima kad te zaustave i nece ti niko nista rec ...
 
Član
isao danas kod momak sto treba da mi radi folije

preporucuje PROTECT GARD i kaze da je LLumar slabija
pokazivao mi je i jednu i drugu i Protect Gard je deblja folija
kaze da LLumar ima problema sa grijacima na staklima ???
cijenu sam dogovorio istu za obe folije

samo ne znam za koju da se odlucim
ja za ove Protect Gard prvi put cujem
on kaze da sada radi samo sa njima i da izbjegava LLumar
 
Član
ja sam na prvoj osmici imala LLumar foliju, nikad problema snjom uvezi grijaca, a u osmice je i antena u zadnjoj sajbi, ni ona nije bila slabija. folija je drzala 2 godine
 
Član
sto 2 godine ?
jel se pocela skidati odleijepljivati, gubiti boju ???

daj ljudi pomozite hitno mi je posto moram sutra na postavljanje

i bas kada sam ja dosao da vidim za folije
covjek skida sa Audi S4 LLumar folije i nabacuje ove Protect Gard ???
 
e bas se ja nacita ovog za zatamnivanje ja hocu 85% sve osim prednje sajbe et ako ko ima kakav broj da je u sarajevu neka ostavi...hvala
 
Član
ne znam
nisam pametan sta da radim

LLumar ako hocu moze mi postavljati sutra
a Protect Gard moram cekati do cetvrtka/petka dok stignu iz Sarajeva
 
Član
ja nemam folija, niti vjerujem da cu stavljati...ali inace jedna od izreka u koju vjerujem je Kud svi Turci, tu i mali Mujo....tako ako stavlja kamara raje Llumar, valjda su onda jako dorbe...a za ove protect isto prvi put cujem...cine mi se ko pijacarske neke hehehehhe :D
 
Ja imam folije na autu nekih 40%.Izgleda pravo dobro.Nemam problema sa milicijom,radili su mi u llumaru a dobiješ i 7godina garancije koju ti napišu na račun.Nebi policija kod njih marice tamnila da navaljaju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top