* Zatamljivanje stakla*

* Zatamljivanje stakla*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
PA niko ne bjezo od njega, nego kad ja porucim hoces mi ti dostavit, tj tvoj buraz, jer nemam nikoga tamo. A sa razlogom se boje, drug moj porucio kamei masku za G4 dobio Obrvice, a ljepo na licitaciji bila slika i sve fino iscitali. I etot ako njega izadjose obrvice koje su 20 KM kod nas, 100 KM preko ebaja. Bilo kako bilo, ja cekam xenone koje sam uzeo preko ebaya, odnosno drug moj pa vidjecemo sta ce doci.

PS
Ako taj tvoj jaran zaljepi sajbu zadnju na audiju 80 Iz jednog dijela onda svaka mu cast, i 50 KM nije puno. Odnosno na bilo kojem autu.
 
ma možemo se dogovoriti! ma treba samo paziti na ebayu, treba gledati kako su nekog prodavača ranije mušterije ocjenile i tako to, a ako ti je neko druga zajebao trebao se žaliti ebayu, jer prodavač mora ispoštovati ono što je napisao u ponudi, to ti je ugovor o kupoprodaji i možeš ga tužiti ako predmet koji si kupio ne odgovara opisu, u ovom slučaju žališ se prvo ebayu, oni takve probleme vrlo dobro rješavaju!
a ovaj momak se profesionalno bavi postavljanjem tih folija. osim toga kod mene nema nekih zakrivljenih površina kao na 80-ci sve je ravno.
javi na pm ako nešto treba, pa da vidimo možel se šta odraditi.
koliko si xenone platio, mislim sve ukupno kolko će biti sa dostavom u bih. javi bogati baš me to zanima, planiram i ja sebi uzimati, al prvo hoću AA farove sa lećom za xenone.
 
Legend
JA nemam izbora za audija ne postoje nikakvi drugi farovi osim onih standardnih. Xenoni 85 Eura i 25 dostava.
 
Legend
Nemam link sam izgubio, nemam nista sa carinom donjece covjek kolima private, ili busem cak.
Da H4 Bi xenon znaci i dugo i kratko. Kad nadjem link postavim.
 
pa vjerovatno nisi sve zatamnio! ja sam nekad davno pitao u lumaru kolko bi bilo rekli mi 180KM zadnji dio, a u tuzli mi lik tražio 300KM za komplet.
@daki: pa kako to dostava 25€ ako će ti čovjek donijeti, ili je to onaj fazon što oni kad ti poručiš naruče iz kine pa dođe oko 20€ dostave do njemačke, u svakom slučaju nije skupo, ima li kakve garancije? znam obično da nude po 2godine garancije!
 

IGY

Član
nek ti je sa srecom, ali ja se nebi zamarao ebay-om i takvim glupostima, ako ti ljudi fino kazu ili radi kako treba ili nikako to ti je njihov savijet koji si trazi, i dobio si njihovo misljenje, i nepotrebno se prepirati oko toga, ili radi kako treba ili nikako, to je isto tako moje misljenje, ja sam na fiatu imao pijacarske folije, kad sam ga tek kupio, i odmah sam ih skinuo i stavio te i shopa kod wize, i bilo mi je isto cak i gore, tako da sam bezveze bacio para, a za golfa i nepomisljm da zatamnjujem zbog toga sto sam kratak sa lovom, i necu na auto svasta, kad skupim za lumar bice lumar.
Daki sory zbog OT
 
@ jd: opet me jeftinije izađe, haman pa upola! samo što ću morati čekati do aprila-maja, al ne žuri mi se!
@ daki: ma ja to je to, u svakom slučaju sa srećom, da te dugo služe i osvjetljuju put! :) javi kad ih nabaciš
@ igyracer: ma nije nikako zamaranje sa ebayom, već uhodana šema, ja par klikova i roba stiže april-maj, sve će me izaći oko 120-130KM. pijačarke neću, znači ne valjaju ni te iz wise. nije ebay nikakav bauk, velika je prednost kad imaš nekoga tamo, ide lakše
 
daki, mozes li mi malo bolje objasniti postupak postavljanja llumar folija?
ustvari, da li moras izvaditi staklo iz vrata, tj, da li moras rasklapati vrata?
planiram staviti folije na nov auto a stah me je da ne izgubim garanciju.
ps.
znate li ista o 3m folijama
 
Član
Jok, zasad status quo, barem kod nas u Tz. Nit me diraju nit me gledaju nesto posebno, iako mene stvaaaarno rijetko zaustavljaju, tako da ipak ne znam reci kako je drugima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top