Zašto su fiati na lošem glasu?: "ma fiat je to..."

Zašto su fiati na lošem glasu?: "ma fiat je to..."

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zar nije bilo milion tema ovdje na forumu vezanih za elektroniku stila? :icon_rolleyes:

ja ih ne vozim jer mi ne pasu izgledom, unutrasnjost kod svakog jeftina do bola... a svako se auto kvari, bio fiat ili RR. :cool:
 
Član
Ma glavna stvar je cijena održavanja. Neko će reći nisu skuplji dijelovi za Fiat nego za VW, ali to jednostavno nije istina. Ako neko može iščupati cijene recimo ležajeva, amortizera, kugli, krajnica, velikog i malog servisa, itd kod golfa 3 97 i fiata punto 97, sve će vam biti jasno :)
 
Član
nookey je napisao(la):
Ma glavna stvar je cijena održavanja. Neko će reći nisu skuplji dijelovi za Fiat nego za VW, ali to jednostavno nije istina. Ako neko može iščupati cijene recimo ležajeva, amortizera, kugli, krajnica, velikog i malog servisa, itd kod golfa 3 97 i fiata punto 97, sve će vam biti jasno :)

a da te pitam gdje je taj fiat 97'goditna,raspada ih se većina,nekažem ja ima i trica koje se raspadaju,ali u globalu trica je puuno bolje auto od punta....
dalje,možda je jeftiniji taj ležaj,ali da te pitam koliko dugo u punta može izdržati kugla ili ležaj???rok trajanja mu je 3-5 dana :D
 
Član
muza je napisao(la):
nookey je napisao(la):
Ma glavna stvar je cijena održavanja. Neko će reći nisu skuplji dijelovi za Fiat nego za VW, ali to jednostavno nije istina. Ako neko može iščupati cijene recimo ležajeva, amortizera, kugli, krajnica, velikog i malog servisa, itd kod golfa 3 97 i fiata punto 97, sve će vam biti jasno :)

a da te pitam gdje je taj fiat 97'goditna,raspada ih se većina,nekažem ja ima i trica koje se raspadaju,ali u globalu trica je puuno bolje auto od punta....
dalje,možda je jeftiniji taj ležaj,ali da te pitam koliko dugo u punta može izdržati kugla ili ležaj???rok trajanja mu je 3-5 dana :D

:) ti fkt nisi dobar :) ne znam samo pokusavas li slagati samo nas, ili i sebe :D
 
Član
nisam citao sve komentare. imao sam punta II, imao udes sa 30 km/h na autu 100% steta nemam vise sta pricat sto se tice limarije 0 bodova za ostalo nemam iskustva (dielovi, odrzavanje....)
 
Član
trizex je napisao(la):
muza je napisao(la):
nookey je napisao(la):
Ma glavna stvar je cijena održavanja. Neko će reći nisu skuplji dijelovi za Fiat nego za VW, ali to jednostavno nije istina. Ako neko može iščupati cijene recimo ležajeva, amortizera, kugli, krajnica, velikog i malog servisa, itd kod golfa 3 97 i fiata punto 97, sve će vam biti jasno :)

a da te pitam gdje je taj fiat 97'goditna,raspada ih se većina,nekažem ja ima i trica koje se raspadaju,ali u globalu trica je puuno bolje auto od punta....
dalje,možda je jeftiniji taj ležaj,ali da te pitam koliko dugo u punta može izdržati kugla ili ležaj???rok trajanja mu je 3-5 dana :D

:) ti fkt nisi dobar :) ne znam samo pokusavas li slagati samo nas, ili i sebe :D
cijena govori sve.....a vi sami sebe lažite da su fiati nepokvarljivi....najbolji prijatelj mi ima fiata punta mk1,nemože čovijek namjenjat ležajeva i kugli....stari mi vozi peugeot 607,non stop ili kugle ili ležajevi....pa sad mi ti reci tko tu sebe laže???
:D
 
N

nenad

Ja ne volim te Fiate zbog elektronike, cuo sam od jednog covjeka da im je to boljka :D
 
Član
rodjak mi ima fiata brava i ima stalno neke probleme sa elektronikom,a limarija im je posle toga najveci problem sto je opste poznato,nije njima djaba cijena mala
 
Član
Muza: Njemačka auta od prije 20-30 godina su stvarno bila kvalitetna. Ova danas? Svako novije je skroz druga priča. Auto industrija se potpuno izokrenula i Njemci su odavno prestali biti pojam kvalitete i pouzdanosti;)
 
Član
@muza, ja sam pročitao sve komentare na ovu temu, znači sve od prvog, i nigdje nisam vidio da je netko napisao da je fiat "nepokvarljiv" kako ti kažeš....Ako svoja iskustva temeljiš na priči rekla-kazala, kao i većina ljudi u BiH, onda bolje da nepišeš ništa.
- Heben je naš balkanski mentalitet, ljudi radije kupuju golfa V starog par godina,sa 150xxx i više km, nego neki novi auto, maltene za isto para.... i to je u biti pokazatelj kako smo zaostali, bar za razmišljanjem ljudi na zapadu, jer mi kupujemo auta kojih se oni rješavaju...

Grga je sve to lijepo napisao, i nema smisla da pljujete po bilo kojoj marki automobila, ako se vama nesviša, to je druga stvar. Ja nisam ljubitelj Francuza, al ih neblatim....
 
Član
muza je napisao(la):
trizex je napisao(la):
muza je napisao(la):
nookey je napisao(la):
Ma glavna stvar je cijena održavanja. Neko će reći nisu skuplji dijelovi za Fiat nego za VW, ali to jednostavno nije istina. Ako neko može iščupati cijene recimo ležajeva, amortizera, kugli, krajnica, velikog i malog servisa, itd kod golfa 3 97 i fiata punto 97, sve će vam biti jasno :)

a da te pitam gdje je taj fiat 97'goditna,raspada ih se većina,nekažem ja ima i trica koje se raspadaju,ali u globalu trica je puuno bolje auto od punta....
dalje,možda je jeftiniji taj ležaj,ali da te pitam koliko dugo u punta može izdržati kugla ili ležaj???rok trajanja mu je 3-5 dana :D

:) ti fkt nisi dobar :) ne znam samo pokusavas li slagati samo nas, ili i sebe :D
cijena govori sve.....a vi sami sebe lažite da su fiati nepokvarljivi....najbolji prijatelj mi ima fiata punta mk1,nemože čovijek namjenjat ležajeva i kugli....stari mi vozi peugeot 607,non stop ili kugle ili ležajevi....pa sad mi ti reci tko tu sebe laže???
:D

Ja ne znam gdje ti to kupujes dijelove, al garant nisu orginalni ,dodji meni da ti napravim lezajeve od medijapana moraju ti izdrzati 2 mjeseca i na pezou i na fiatu :D
 
Član
Yellow je napisao(la):
@muza, ja sam pročitao sve komentare na ovu temu, znači sve od prvog, i nigdje nisam vidio da je netko napisao da je fiat "nepokvarljiv" kako ti kažeš....Ako svoja iskustva temeljiš na priči rekla-kazala, kao i većina ljudi u BiH, onda bolje da nepišeš ništa.
- Heben je naš balkanski mentalitet, ljudi radije kupuju golfa V starog par godina,sa 150xxx i više km, nego neki novi auto, maltene za isto para.... i to je u biti pokazatelj kako smo zaostali, bar za razmišljanjem ljudi na zapadu, jer mi kupujemo auta kojih se oni rješavaju...

Grga je sve to lijepo napisao, i nema smisla da pljujete po bilo kojoj marki automobila, ako se vama nesviša, to je druga stvar. Ja nisam ljubitelj Francuza, al ih neblatim....

ne govorim iz prče rekla kazala,nego iz toga da sam u obitelji imao i hyundaia(novog),peugeota(novog),da mi najbolji prijatelj ima fiata puntu....po čemu je to rekla kazala????

ja sam rekao samo,cijena govori sve...i nije to naš balkanski mentalitet....nama globalno tržište diktira cijene...i naravno da bi prije uzeo provjereno auto sa orginalnih 150+tkm,nego nekog fiata sa 70+tkm,jer će me bolje poslužit neko vw nego neki fiat...

nije meni u cilju blatit fiat,ali ja ga osobno nebi nikad....i nije ni blizu kvalitetan kao neki njemac....iz iskustva govorim ...
 
Član
muza je napisao(la):
trizex je napisao(la):
muza je napisao(la):
nookey je napisao(la):
Ma glavna stvar je cijena održavanja. Neko će reći nisu skuplji dijelovi za Fiat nego za VW, ali to jednostavno nije istina. Ako neko može iščupati cijene recimo ležajeva, amortizera, kugli, krajnica, velikog i malog servisa, itd kod golfa 3 97 i fiata punto 97, sve će vam biti jasno :)

a da te pitam gdje je taj fiat 97'goditna,raspada ih se većina,nekažem ja ima i trica koje se raspadaju,ali u globalu trica je puuno bolje auto od punta....
dalje,možda je jeftiniji taj ležaj,ali da te pitam koliko dugo u punta može izdržati kugla ili ležaj???rok trajanja mu je 3-5 dana :D

:) ti fkt nisi dobar :) ne znam samo pokusavas li slagati samo nas, ili i sebe :D
cijena govori sve.....a vi sami sebe lažite da su fiati nepokvarljivi....najbolji prijatelj mi ima fiata punta mk1,nemože čovijek namjenjat ležajeva i kugli....stari mi vozi peugeot 607,non stop ili kugle ili ležajevi....pa sad mi ti reci tko tu sebe laže???
:D

:) kakva crna cijena, reci mu da kupi ponekad kvalitetniji dio od onih made in turkey pa ce se mozda i navozati :) za moju drlu 20 god staru lafeta je 80+ km, koliko je za G2-G3? Naravno kad uzimas dio koji vrijedi k., mogu ja njih naci i za 50 pa da ih mijenjam sezonski :) Sa 13" sam presao na 10 J (slovima DESET jota) siroke 17" felge, i jos lezaja zamijenio nisam......a vec mi druga Tempra u takvom izdanju :) znaci sta god drugo da si rekao pa hajde i nekako, limarija, eto tanka je boze moj, al' nemoj mi dzaba suplju bacati o trapu da ne valja, imam ti druga koji ne moze namijenjati lezajeva i selena na G4, doslovno jednom mjesecno mijenja bar jedan komad, jel' to mozda kaze nesto o Golfu ili dostupnim nam dijelovima? Kao sto rekoh, nek ti prijatelj svrati jednom do SKFa i isprsi se, zaboravice kad je mijenjao sta....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top