VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

Imam ti je gewnidare Iskrine su doduse :D Nek si ih vala kupio i natakario pa opet zakukaj nesmijem se ganjat nevaljaju mi gume :lol:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

akka je napisao(la):
Drug legle su super...jesil mozda planirao zatmniti stakla ,sa tamnim staklima bi ja mislim jos bolje bilo,posto su crne fele...;)

:icon_eek::icon_eek: Citas mi misli,da ti nisi kakav spijun :lol::lol: to sam maloprije zavrsio,a slike cu tek sutra ujutro postavit ;);)

Hvala drug ;)

ArminM je napisao(la):
ja ne znam kako bi to izveo, pogotovo zato sto ti i stari voza auto, da je moje samo zbog toga bih odustao, inace bi moglo inekako, ne zivis negdje u brdu, ne bi imao problema, a i ne kreces se negdje puno po losim putevima pa bi to pasonja mogao podnijet, samo razmisli dobro, kako ce Mujo upravljat 18-ke:icon_biggrin:
vjerujem da je za njega i ovo veliko, al dzaba mu i da kaze nesto:D
boldirano: :lol::lol::lol: idol si mi

a on ti je jedan od onih pihh nevalja to lomi trap :lol::lol: al nepita se tako da mora da suti :D;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

Sarajlic je napisao(la):
akka je napisao(la):
Drug legle su super...jesil mozda planirao zatmniti stakla ,sa tamnim staklima bi ja mislim jos bolje bilo,posto su crne fele...;)

:icon_eek::icon_eek: Citas mi misli,da ti nisi kakav spijun :lol::lol: to sam maloprije zavrsio,a slike cu tek sutra ujutro postavit ;);)

Hvala drug ;)

hahahahhaha...ne zna se :p ...eh super tako ce izgledati puno bolje...cekamo slike :)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

Lija je napisao(la):
Imam ti je gewnidare Iskrine su doduse :D Nek si ih vala kupio i natakario pa opet zakukaj nesmijem se ganjat nevaljaju mi gume :lol:

:lol::lol: a i bice iskrine gewindare,kupio sam rezervni set opruga i njega cemo doradit Flexoni oprugama :lol::lol::lol: pa cemo vidjet kako ce ispast zato znas sat ti je radit,one tvoje cape,šape il kako vec poneses,pice ima i laganini ja i ti pa da vidimo jesul bolje flexoni od kw :D

akka je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
akka je napisao(la):
Drug legle su super...jesil mozda planirao zatmniti stakla ,sa tamnim staklima bi ja mislim jos bolje bilo,posto su crne fele...;)

:icon_eek::icon_eek: Citas mi misli,da ti nisi kakav spijun :lol::lol: to sam maloprije zavrsio,a slike cu tek sutra ujutro postavit ;);)

Hvala drug ;)

hahahahhaha...ne zna se :p ...eh super tako ce izgledati puno bolje...cekamo slike :)

sutra aBd posto jos uvijek muku mucim sa slikanjem,a stid me vise fixnim slikat :D
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

a Boze sta ces, lomi i 15-ka trap:lol::lol::lol:
samo ti pametno vozaj i ne bi trebalo biti problema, jesu nam putevi *****, u gradu pogotovo, ali sta je tu je, boljih nemamo
dobra je visina gume, da si isao nize pitam se kad bi ti omrzlo
eno kod mene 45 profil, staremi huci ko da idem po ne znam ti cemu, dobre gume, dobra sara, al bas huci
na 50 imam osjecaj da 200 idem:lol::lol::lol:
prve prilike skidam i bacam govna:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

ArminM je napisao(la):
a Boze sta ces, lomi i 15-ka trap:lol::lol::lol:
samo ti pametno vozaj i ne bi trebalo biti problema, jesu nam putevi ku*ac, u gradu pogotovo, ali sta je tu je, boljih nemamo
dobra je visina gume, da si isao nize pitam se kad bi ti omrzlo
eno kod mene 45 profil, staremi huci ko da idem po ne znam ti cemu, dobre gume, dobra sara, al bas huci
na 50 imam osjecaj da 200 idem:lol::lol::lol:
prve prilike skidam i bacam govna:icon_biggrin:

uhh de mi reci obojica smo imali ista go*na,prosle 17ke na njima su bile 215/40 i ko da vozis na samoj felgi bez gume ubi li ubi a ovo je taman Bgm bas neki kompromis sam napravio,a putevi jesu hala al nemogu oni bit losi koliko ja mogu sporo i kako mogu birat rupe :lol:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

Armine nmj bacat prodas ih meni pojeftino,znas da smo pricali o njima ono podavno,pa et sad do 10-og ce mi lec love za felge pa cemo se dog ako mognemo ;) :icon_exclaim:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

bilo se u travniku nie se zvalo na kafu, sram i stid da te bude :icon_mad::icon_mad::icon_mad: :D:D:D:D:D:D

ajde zamijeni to za 18-ke bolje ce biti,;) treb;)o si staviti nizi profil al dobro je i ovako, samo bi ja srce felge vratio u sivu boju nekako mi prezatvoreno ovako..
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

elmir je napisao(la):
bilo se u travniku nie se zvalo na kafu, sram i stid da te bude :icon_mad::icon_mad::icon_mad: :D:D:D:D:D:D

ajde zamijeni to za 18-ke bolje ce biti,;) treb;)o si staviti nizi profil al dobro je i ovako, samo bi ja srce felge vratio u sivu boju nekako mi prezatvoreno ovako..
hvala drug

Ja pisao ako neko hoce na kafu nek kaze,niko se nije javio,sta ja mogu kad me niko nevoli :icon_biggrin: ha ya ;)

a vjeruj htio sam nizi sli nekako ovo mi je izmedju ljepote i udobnosti posto stvarno prelazim puno puno kilometara godisnje tako da mi je ovo najbolja solucija,a felge ce ici na profi lakiranje ako se budu zadrzavale kod mene,ako ne onda neka ih sljedeci vlasnik pozlati sto se mene tice ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

jel to žena sponzorisala? :D
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

-sanja- je napisao(la):
jel to žena sponzorisala? :D

:lol::lol: Jeste svojim drustvom u putu,ljepotom i ljubavlju,novcano ne,nju cu ogulit za 18ke gume :lol::lol::lol::lol: ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

fino je ovo,samo ih odradi u drugu boju ako ih mislis zadrzavati za sebe,i bilo bi ljepse sa manjim profilom al jbg,tak je kako je :)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

lov2xlr8 je napisao(la):
fino je ovo,samo ih odradi u drugu boju ako ih mislis zadrzavati za sebe,i bilo bi ljepse sa manjim profilom al jbg,tak je kako je :)

Hvala puno,a ako ostanu idu u drugu boju ako ih prodam onda neka ih vlasnik farba :lol: a sta cu ganjao sam kompromis jer stvarno prelazim puno kilometara a putevi nam u bosni nisu bajni,al ako legnu 18ke onda cu popraviti :icon_biggrin:
 
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

jesi li ti slucajno auto kupio u zivinicama??

PS: felge su predobre,ako budes svracao u zivinice kada imam 215 45 17 gume(nisu nove ali mogu makar za nazad,naravno gratis),da imas za rezervu ako zapne gdje nedobog... ;)
 
RE: VW passat by Sarajlic:stigle gume,neki chunerski dodatci i naravno 17ke montirane :D

najs ;) i profil mi se cini ok ssda pravo jednako i sa strana i visina a kad spustis bit ce super ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top