VW Golf mk3 1.8T

VW Golf mk3 1.8T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Rekoh da ponovo otvorim garazu, cisto da se vidi u cemu se ja kotrljam.
Golf bele boje, 97. godina.
Kuci je stigao 2009. godine u ovakvom izdanju:
dscn1541b.jpg

dscn1592c.jpg


Zatim je ubacena neka muzikica o cemu nemam slika, ali je bilo nekih raznih pojacala i woofera, a trenutno u njemu su 4x jbl zvucnika, 2x magnat pojacalo i GZ woofer. Dovoljno za moje potrebe. Sve to pjeva na nekom Sony mex bt 2600 playeru, ima bluetooth i zbog toga ce se dugo zadrzati u autu. :icon_smile:

Poslije toga su dosle na red felge, Enzo Cup kako pise na njima, prednje 7j, zadnje 7.5J, 15-ke naravno.
dscn2644j.jpg


Slika kako stoje na autu:
dscn2655vk.jpg


Nakon toga ubacena druga, kao nova, prednja sjedista jer su stara bila ishabana totalno, pa odmah je otislo i na presvlacenje da bi na kraju ispalo ovako.
dscn2349p.jpg

dscn2348b.jpg


Onda neko vrijeme apsolutno nista nije dirano na autu osim odrzavanja i slicno.
Znakovi i kociona klijesta ofarbani u crno, sto se i ne broji ali eto.. radjeno je. :D

Eh onda, nakon duuuuge pauze kupljeni dvokomorni farovi, rastavljeni i prefarbani u crno i postavljeni.
img0470xs.jpg


U medjuvremenu, nabavljen VR6 lip i kristalni zmigavci i natakareno na auto.
Sve je to izgledalo ovako:
img0475jv.jpg

Iz dosade naruceni US Sidemarkeri i upasovani na EU branik, ja zadovoljan kako je ispalo. Nemam sliku finalnog produkta.
img0486yd.jpg


Poslije sam presao na oblaganje unutrasnjosti. Skinuto sve i presvuceno u crni mikrofiber. Ovako je to islo:
dscn4531w.jpg

dscn4534i.jpg

dscn4539d.jpg

dscn4528r.jpg

dscn4551u.jpg


Krajnji rezultat:
finaleap.jpg


Nakon toga iskopao kompletan GTI bodykit, s tim da je imao GT oznake. Nedugo zatim su nabavljene i crvene GTI bocne oznake. :icon_smile:
dscn4682f.jpg


Kontrola korozije prije postavljanja bodykit-a je prosla dobro, ja zadovoljan. Sanirane ove male sitnice da izdrze do kompletnog lakiranja i radova na limariji.
img0501m.jpg

img0500xp.jpg


Zatim se moralo malo prizemljiti auto, stigle neke zute gewinde:
42515510150612009144074.jpg


i ostalo ovako:
fbbbc.jpg


Trenutno stanje auta:
img0515r.jpg


malo lickanja i pranja:
1341415323195.jpg


i to je to:
1343309317698.jpg



Razlika izmedju pocetnog stanja i trenutnog:

verk.jpg


Hvala na citanju, pozdrav :icon_smile:
 
Legend
RE: VW Golf mk3

a de nam ba reci sta o motoru:D
Odlican golf Suberu, ja ne bi vise nista dirao;)
 
Član
RE: VW Golf mk3

SDI pod haubom ;)


karambolke ce se farbati kad budem farbao komplet auto, vjerovatno ide i promjena boje.
 
Član
RE: VW Golf mk3

Nek' si ga vala postavio vise ;) Golf odlican al motorizacija je prica za sebe ;);)
 
Član
RE: VW Golf mk3

A u čemu je fora s motorom? Tajanstven si a piše ti na profilu koje je motor.

Kao ono, nemojte me pitati da bi me pitali još više :D
 
Član
RE: VW Golf mk3

ZELA GTI je napisao(la):
A u čemu je fora s motorom? Tajanstven si a piše ti na profilu koje je motor.

Kao ono, nemojte me pitati da bi me pitali još više :D

Pa eto, ako vec pise kakve ima potrebe pisati o tome?
Motor kao motor i to je to.



@devil, nema boljeg u grupaciji :D :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk3

bravo decko, premocan golfac, jebaji ga ne zamjeri raji, svi bi voljeli da vide taj 1.8T, al drzi se ti tog SDI-a, on super dobro ide:D:cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf mk3

hvala momci :icon_smile:

sto se tice ovih crnih branika, ne farbaju mi se nikako... ako negdje naletim na dobre fabricki bijele uzet cu i postaviti.. ko zna hoce li se ljustiti boja ako ove ofarbam, fabrika je fabrika.

@Armin, ma ja.. ti znas kako ovaj stedi gorivo, jbg mora se :cool:
 
Član
RE: VW Golf mk3

ma farbaj te kad ces naletiti na bijele bogati plastik primer lijepo obrusi nanesi sve i ofarbaj imas clana enesa sa mk3 pa mozda ti se svidi sta na nejgovom golfu sto bi ti uradio sebi...ali dobar pocetak svidja mi se...;)
 
RE: VW Golf mk3

Svaka čast ,unutrašnjost mi se baš sviđa ;) Ja možda čak i ne bih dirao ove branike,jedinstven si,jer rijetko ko da ima donekle sređeno auto a da vozi sa branicima koji nisu u boji auta. . Fino ti se uklopilo sa ostatkom auta .. Ja bih furao još jedno vrijeme ovako a ako već misliš farbati kompletno auto onda bih tada uzeo branike u boji auta i farbao .. Srećno u nastavku :cool: Kakav je fazon sa tim motorom jbmu ?
 
Član
RE: VW Golf mk3

I to sto kazes, meni vala i ne smetaju crni branici, ovi kristalni zmigavci ubijaju monotoniju tako da ne zurim s tim.
daljeg ulaganja prije farbanja auta sumnjam da ce biti, al eto vidjet cemo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top