VW Golf mk3 1.8T

VW Golf mk3 1.8T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Golf mk3

Nemoj dirati branike ni boju, crno-bijelo je skoro pa uvijek dobitna kombinacija, jedino ako ga budeš farbao uzmi neku zajebanu perla bijelu boju od nekog novog auta, a branike i lajsne i sve kako jeste ostavi crno, ali i to preleti i izlakiraj u crno da sve bude kao novo.:cool:
 
Član
RE: VW Golf mk3

nista bez dizla :cool:


a jebo ga felge... necu ga ni farbati niti sta drugo raditi dok felge ne nabavim, eto sta mi uradiste :D
 
Član
Na autu je uradjen mali servis, zamjenjeno par sitnica.
Takodjer je lociran zadnji, fabricki bijeli, branik. Ovih dana se ide oteti od covjeka. :D

Imao sam malih problema sa variranjem obrtaja na leru, ali i to je srecom otklonjeno. Sad smo ponovo u punoj spremi.


Sto se tice felgi, definitivna odluka je pala pa sam sad u potraznji za adapterima sa 4x100 na 5x112. Ako poznajete nekoga ko ih moze istokariti(provjereno) ili nabaviti, javite. :icon_smile:

Spusten je jos za 0.5cm(morao sam) :D
Nije bilo potrebe da slikam ista za ovaj update, tako da je ova spontana fotka dovoljna.

bhtqz.jpg
 
ej decko ovdje cu da ostavim komentar cisto da mi je lakse pratit ;)

sve znas vec :cool: samo si mogao swap malo bolje popratit slikama :icon_smile:

gdje su ti maglenke :icon_question: jesil ugradio na ovoj slici ne oucavam
 
Član
a jbg, bilo je slika more ali otislo sa onim starim kompom... i ovo sam pokupio sa nekih sajtova gdje sam uploadovao ranije :icon_sad:

sto se tice maglenki, nisu na autu... malo sam ih zatamnio i bude mi previse mracno naprijed sa ovim branikom, tako da ce na ugradnju tek kad postavim bijeli branik, pa onda ide zatamnjenje farova, zmigavaca(svih) i maglenki. :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
jebi ti mene ako ja kontam ovo ista:lol::lol:
pa jebemu jel sdi ili je turbak,jel turbak mozda sad nesto na friško tek ? zbunjuješ me:D
inace golf je strasan,mocan je i ovako s crnim branicima,al svakako je ljepse kada su u boji auta,cekamo odabir boje:cool:
 
CoL3 je napisao(la):
jebi ti mene ako ja kontam ovo ista:lol::lol:
pa jebemu jel sdi ili je turbak,jel turbak mozda sad nesto na friško tek ? zbunjuješ me:D
inace golf je strasan,mocan je i ovako s crnim branicima,al svakako je ljepse kada su u boji auta,cekamo odabir boje:cool:

Pa SDI ,čitaj Cole,čitaj :D
 
Floyd ne lupaj, 1.8 turbo AEB iz Audi A4 je unutra. Svaka cast na poslu, valja ubacit motor kojem su cilindri uzduzno postavljeni u engine bay koji je namjenjen za "vodoravno" poredane cilindre. ;) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top