VW Golf mk3 1.8T

VW Golf mk3 1.8T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo malo koliko vidim naslov je promjenjen bez ijedne slike motora itd pa me zanima motor isto kao i Coleta.Jeli ovo atmo dizel 8v ili turbo benzinac 20v,zanima me jer razlika je drasticna :icon_biggrin: ?
 
Član
Motor je promjenjen davno prije otvaranja teme, slika strana 3. ;)

sto se tice ovog SDI, radi se o zajebanciji.
 
Član
Predobar mk3, unustrasnjost ispala predobra, aa j*bes (turbo)benzinca drzi se dizela, manje trosi a ide isto :D...
svaka cast na autu, sve pohvale ;)
 
Član
I spominjes sve o muzici ,felgama svakoj ebenoj plastici u autu i ostalim nebitnim sranjima :icon_biggrin: a ubacio si 1.8 T i tricu u kojoj je bio SDI i nisi ni spomenuo,ni slikao da valja,osim jedne zabitne slicice na 3 stranici,koje svetogrdje,nevjerovatan si.:icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
I spominjes sve o muzici ,felgama svakoj ebenoj plastici u autu i ostalim nebitnim sranjima :icon_biggrin: a ubacio si 1.8 T i tricu u kojoj je bio SDI i nisi ni spomenuo,ni slikao da valja,koje svetogrdje,nevjerovatan si.:icon_biggrin:

:lol: a *ebo motor kao sto todorovic kaze... sve je to isto :D

a nije nikad ni bio SDI, bio 1.4 pa onda 1.8 i onda sad ovaj kasljo :D
SDI je samo zajebancija, zbog svojih nevjerovatnih performansi :cool:

sto se tice slika swapa, rekoh vec golfanaticu.... mjenjao sam komp pa se u medjuvremenu dosta slika "projekta" izgubilo... i ovo sam pokupio odakle sam nasao :icon_sad:
 
Član
sub3r je napisao(la):
:lol: a *ebo motor kao sto todorovic kaze... sve je to isto :D

;) Takav sam ti ja kad su u pitanju,body kitovi,lipovi,frontovi,spojleri ,muzika jaca od 200w i sl,nepotreban teret :icon_biggrin:
 
Član
Ja sam prvo poceo raditi na izgledu i onda se nafuram na konje i snagu pa odradim ovo.... sad opet pocinjem lagano na izgledu raditi pa cemo vidjeti do cega cu dogurati. Ne ganjam SR i tako to, nego daily car da imam. :cool:
 
Član
ne dirajte mi dohc-a, dobar je to momak :cool:


sad se vracamo na moju skalameriju. Sto se tice boje, bice ili bijela ili crvena, to cemo znati kad udjemo u komoru, a farbat ce se vjerovatno kroz koji mjesec, ne obecavam. Prvo cemo felge da rijesimo. :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
ne dirajte mi dohc-a, dobar je to momak :cool:


sad se vracamo na moju skalameriju. Sto se tice boje, bice ili bijela ili crvena, to cemo znati kad udjemo u komoru, a farbat ce se vjerovatno kroz koji mjesec, ne obecavam. Prvo cemo felge da rijesimo. :D

crvena je vrh na trici,ja ako budem imao mogucnosti svog pakujem u jubi/a imam boju za njeg ako nista :lol::lol:
 
Član
Golf je prelijep a motor uhhhhhhh strava svaka cast samo tako nastavi:icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top