VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

h4 mi je kratko, ubiti kako je green napisao kratko/dugo, a za dugo ima sijalica unutra al nije original nesjeda uopće u predviđeno ležište, nego je nasilu zakačena, i mene zanima koja bi mogla biti pa bi kupio original prije nego sve namontiram na auto, jer će mi biti jako teško doći kasnije do njih, mašina mi je doslovno do veznog lima...
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

zlija-dj je napisao(la):
h4 mi je kratko, ubiti kako je green napisao kratko/dugo, a za dugo ima sijalica unutra al nije original nesjeda uopće u predviđeno ležište, nego je nasilu zakačena, i mene zanima koja bi mogla biti pa bi kupio original prije nego sve namontiram na auto, jer će mi biti jako teško doći kasnije do njih, mašina mi je doslovno do veznog lima...

imo sam Corrada i mislim da je H1 pomocno dugo svjetlo

.nOKe je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
30 par.. Jel te ono motorista zaustavio zbog tablice

ma ja, idiot, kaze neka akcija fol se "varaju" kamere bla bla bla :D

hm.. koliko ja znam
kod corrada je h7 dugo, h1 ili h3 kratko, to se moze lako provjerit (jel h3 ili h1)
ali je kratko, definitivno h7 ;)



haj malo procitaj sta si napiso pa ispravi :lol::lol:
kod tebe ispade da je H7 i dugo i kratko :lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Fabricki na koradu na kratkom je h4 sijalica, a kada palis duga h4 pali se na dugo i pali se H3 koja je u drugom dijelu fara unutrasnjem!
Ja sam stavio H4 bixenon a H3 iskopcao ne treba mi!
E sad ti si umjesto H4 ubacio socivo!
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Dejan 16v je napisao(la):
Fabricki na koradu na kratkom je h4 sijalica, a kada palis duga h4 pali se na dugo i pali se H3 koja je u drugom dijelu fara unutrasnjem!
Ja sam stavio H4 bixenon a H3 iskopcao ne treba mi!
E sad ti si umjesto H4 ubacio socivo!

zar nije H3 na maglenkama :icon_question:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

GreenDevil je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Fabricki na koradu na kratkom je h4 sijalica, a kada palis duga h4 pali se na dugo i pali se H3 koja je u drugom dijelu fara unutrasnjem!
Ja sam stavio H4 bixenon a H3 iskopcao ne treba mi!
E sad ti si umjesto H4 ubacio socivo!

zar nije H3 na maglenkama :icon_question:

I na maglenke ide H3!
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

@.noke - koji hladnjak si imao na golfu kad si stavljao farove od corrada, jučer sam rastavio cijeli predji kraj da bi nakraju skuzio da hladnjak od vr-a koji je unutra malo prevelik i nemogu far upasirat u vezni lim nikako udara mi dugo svijetlo u hladnjak...
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe- dobra ti garaža, počeo si predstavljati sijalice za razna auta.
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

zlija-dj je napisao(la):
@.noke - koji hladnjak si imao na golfu kad si stavljao farove od corrada, jučer sam rastavio cijeli predji kraj da bi nakraju skuzio da hladnjak od vr-a koji je unutra malo prevelik i nemogu far upasirat u vezni lim nikako udara mi dugo svijetlo u hladnjak...

kod mene je hladnjak vode od turbo dizela (najveci sto je bio na golfu) ali nisam imao problema sa hladnjakom, vec sa intercoolerom koji je ispred njega..
hladnjak nije problem, samo ga pomjeri nekih 1cm prema motoru, napravi nove nosace i to je to ;)

TaBa je napisao(la):
.nOKe- dobra ti garaža, počeo si predstavljati sijalice za razna auta.

hvala brate ;)

bad_look je napisao(la):
Extra je ovo složeno..Samo me zanima kako ti ovako stoji akumulator??pozzz:cool:

ma stoji nekako :D
hbga, koliko toga se improvizira, nista me vise ne cudi :lol:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

.nOKe je napisao(la):
zlija-dj je napisao(la):
@.noke - koji hladnjak si imao na golfu kad si stavljao farove od corrada, jučer sam rastavio cijeli predji kraj da bi nakraju skuzio da hladnjak od vr-a koji je unutra malo prevelik i nemogu far upasirat u vezni lim nikako udara mi dugo svijetlo u hladnjak...

kod mene je hladnjak vode od turbo dizela (najveci sto je bio na golfu) ali nisam imao problema sa hladnjakom, vec sa intercoolerom koji je ispred njega..
hladnjak nije problem, samo ga pomjeri nekih 1cm prema motoru, napravi nove nosace i to je to ;)


hehe, pokušao sam i problem je što to neide nigdje, nabijen je ispod veznog lima a mašina je skoro na veznom evo ti i slike pa zato me zanima jer kao što moš vidit po crijevu s desne strane dokle ide a s lijeve ti prelazi na far skoro isto... :icon_rolleyes:

18082011003.jpg
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

eh.. ne znam brate onda, jedino da uzmes manji hladnjak a da ranije otvara, ali ne znam koliko ti je to pametno, da se ne bude grijao motor..
 
Top