VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

RE: vw golf mk2 gtd+i >project

moze malo manji hladnjak, razliku bi osjetio samo na auto putu kad bi ga przio preko 200km/h, ali ako je dobar motor mozda i nece...
kod mene je 1.9TDI a hladnjak od 1.6B od dvice i ne grije ga
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

sminka je ovo sa felama, pravo dobra boja jos uz onu masku i farove super se uklopilo, da se malo istice u moru dvica, samo nemoj i ti svega ti hello kitija ljepit, ja sam ga poceo sanjat na koliko ga auta ima. ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

mocno nema sta, samo lak si mogao barem ispolirati malo kvalitetnije, kad vec ne farbas auto komplet ;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

AnDel je napisao(la):
mocno nema sta, samo lak si mogao barem ispolirati malo kvalitetnije, kad vec ne farbas auto komplet ;)

ma sve vagam, bil ga parcijalno farbao ili da poliram ne znam vidjet cu jos.. ja sam pokusao nesto polirat i lose je ispalo skroz :lol: al cu ga radit ubrzo, mislim sto se boje tice..

sub3r je napisao(la):
ub'o ponovo, po ko zna koji put ;)

hvala brate :)

xxfmanxx je napisao(la):
sminka je ovo sa felama, pravo dobra boja jos uz onu masku i farove super se uklopilo, da se malo istice u moru dvica, samo nemoj i ti svega ti hello kitija ljepit, ja sam ga poceo sanjat na koliko ga auta ima. ;)

ja cu da skontam nesto orginalno :D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

jesi lud noke,brata mi, premocno je ovo, aj fkt si ubo, odlicno je:cool::cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

trebo si jos falc u roze i tek bi onda dernek bio :lol: heheh salim se naravno, nije lose uopste :cool:;)
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

vjerovao ili ne ..... ovo sam ti mislio jednom predloziti,ali sam se suzdrzao da nebi ispalo da pametujem , jer ti si onaj tip koji zna sta radi , e ..... ovo .......ne znam , nemam rijeci , tvoj mk2 mi je stvarno unikatan kako god pogledao , svaka cast druze ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

E ovo je posao...farovi su odlicno uklopljeni,a i ljepsi su mi ovako u originalnoj boji...vise lice na original...samo lece i to je to
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >Baby Blue' S (BBS)

vidio sam duju veceras u garazi u bbi-u, ja taman parkiro, kad vidim odma pored mene stoji golf a sjaje se felge u šesnes, dobro si je sastavio sto jest, jest, a i ovaj front je stvarno ekstra, nije toliko ni strasno sto nemas jos onu lajsnu iznad u opste se ne vidi toliko da ima lufta, tek kad se zagledas, al eto kad jos i to namontiras onda ce bit ljut do bola. svaka cast, good job ;);)
 
Top