VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Meni licno se pravo svidja... mislim da si dobio haman pa orginalni rally look. Svaka cast:cool:
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

hvala momci
mora se bit malo i razlicit, pa kako god
opet da naglasim, IC je velik, ima veliku povrsinu ali je pravo tanak, tako da nije toliko strasno sto se turbo rupe tice..
na kraju krajeva, nije mi bio prvenstveno cilj da bolje ide, nego da ljepse izgleda :icon_smile:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

GreenDevil je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
aj ti ranije sklopi taj motor pa da se uporedimo :lol::lol:

ako nemas varalicu ili chip, moze rado :icon_smile:

nema chipa, bice kad zavrsim sve oko motora, zezaju me protokomjeri, promijenio sam 2 kom, malo bude OK pa divlja, nekad vuce normalno nekad bas i nece

kod mene je prva serija TDI-a, 93-94god, iduce godine bi trebo uzimat turbo i pumpu od 81kw pa onda chip


to je najbolja opcija, po meni..
stavit bilo kakav tdi, i onda uzeti usis, izduv, dizne, turbo od jaceg.. pa remap na to logicno
GreenDevil je napisao(la):
funky je napisao(la):
mozda ti zbog njega i puse manje turbina...

nema to veze sa IC-om sto turbo manje puse, treba turbinu reparirat pa ce bit OK, dotrajala je
moze bit da je velik ic, ili da su duge cijevi pa da jedino ima veliku turbo rupu pa da lupam stigne nabit pritisak tek negdje na 3000, 4000obrt, meni nabija pritisak na 2000 na 0.5 ali nece dalje.. wastegate dirali, odvrtali, zavrtali, sta god uradis, isto :)
usis je blokiran odavno, tj onaj kao "blow off"
i da, drugom puse 0.4, trecom 0.5, cetvrtom 0.6




meni na dijagnostici pokazivalo 1.7 bari :D:D


to ti je ustvari 0.7 ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Jesil postavio lajsnu?, daj koju sliku po danu.

edit. ti postavio a tek sad objavljene,
forum puko : D
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Meni je ovo odlično nema dalje a vidjećemo s alajsnom jel bolje...sve pohvale..poz noke....
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

odlicno si ti ovo odradio druze,stvarno je sad golf ko bombon , i bio je ,al sad..... ;)
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

nisam komentarisao jer sam fkt ostao no comment ,, ne mogu da prepoznam ko da je sasvim drugo auto :D fkt je prejeben , jedva cekam da ga vidim uzivo ... sad je samo takva pojava na cesti ... glamur moj noKe :D
 
Top