VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

VW Golf mk2 by .nOke - Komentari projekta

Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

daj nam uslikaj po noci, zanima me kakva je vidljivost sada, sta je s tobom,jesil ti zadovoljan? leca na obicno staklo-znas vec sta hocu da te pitam:cool:
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

woooow......:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: fenomenalno....svaka cast druze......najbolji dujo sigurno....pozzz
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

ArminM je napisao(la):
daj nam uslikaj po noci, zanima me kakva je vidljivost sada, sta je s tobom,jesil ti zadovoljan? leca na obicno staklo-znas vec sta hocu da te pitam:cool:

pa vidi ovako, malo sam se iznenadio jer znam prije na xenonima bez leca je bila bolja vidljivost, ali je problem sto xenon baca snop u odredjenu tacku, dok je sada sve jednako, sto se mene tice, ovo je dovoljno, ne smeta autima iz suprotnog smijera, vidi se sasvim dobro :cool::cool:

ado_d je napisao(la):
Mogu mislit kako si sad sretan :D

k'o da sam sina dobio :D

cvele_89 je napisao(la):
woooow......:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: fenomenalno....svaka cast druze......najbolji dujo sigurno....pozzz

hvala druze ;)

edo_16v je napisao(la):
Vidjen juce, odlican front. :cool:

hvala edo
nego reci mi, koliko dodju dvije one LED h1,h3 ?
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

pozdrav svima,

prvo bih pohvalio .noke na trudu uloženom u auto i auto ti je prva liga, svaka čast ;)

a drugo je što bih ja trebao malu pomoć od nekog ko zna ili je radio

ovako, radim si svog golfa 2, trenutno ubačen vr6 2.8, corrado prednja i zadnja sjedala, ovih dana planiram namontirat diskove i glavčine od corrada (samoventilirajući 280mm) i zadnji most s diskovima 239mm i prednje farove s maskom

ono što trenutno pokušavam skužiti koje projektore naručiti ak mi je kratko svijetlo sijalica h4 a čitao sam da je netko pisao kako su ti farovi za h7 i koji tip sijalice ide za dugo svijetlo jer mi nema nikakve oznake...

Hvala
 
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

zlija-dj je napisao(la):
pozdrav svima,

prvo bih pohvalio .noke na trudu uloženom u auto i auto ti je prva liga, svaka čast ;)

a drugo je što bih ja trebao malu pomoć od nekog ko zna ili je radio

ovako, radim si svog golfa 2, trenutno ubačen vr6 2.8, corrado prednja i zadnja sjedala, ovih dana planiram namontirat diskove i glavčine od corrada (samoventilirajući 280mm) i zadnji most s diskovima 239mm i prednje farove s maskom

ono što trenutno pokušavam skužiti koje projektore naručiti ak mi je kratko svijetlo sijalica h4 a čitao sam da je netko pisao kako su ti farovi za h7 i koji tip sijalice ide za dugo svijetlo jer mi nema nikakve oznake...

Hvala

u Corrada je dupli far, imas H4 kratko-dugo i H1 ja mislim kao dugo
 
Legend
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

edo_16v je napisao(la):
30 par.. Jel te ono motorista zaustavio zbog tablice

ma ja, idiot, kaze neka akcija fol se "varaju" kamere bla bla bla :D

hm.. koliko ja znam
kod corrada je h7 dugo, h1 ili h3 kratko, to se moze lako provjerit (jel h3 ili h1)
ali je kratko, definitivno h7 ;)
 
Član
RE: vw golf mk2 gtd+i >project

Ne mogu da nadjem u katalogu za sve mi modele izbacuje h4 sijalicu :icon_confused:.. Najbolje je da izvadis tu sijalicu iz dugog pa provjeris.
 
Top