VW Golf 2 1.6d

VW Golf 2 1.6d

Ha ha..toliko o svemu:lol:
Uzmi delta-motor ili ti ga sredstvo za pranje motora naspricaj dobro i sacekaj da odradi...miniwash u ruke po mogucnosti s vrucom vodom i udri...je da ce im trebati 10dana da se osuse ali bit ce nova:123:
 
Član
Kolko se benny naprdio ni taj delta motor ne pomaže :D.(mala šala)

Kad bude novca iču ću na fazon projektori , xenon i da unutrašnjost fara obojim u crno to mi se svidjelo pa ću ići na to.
 
Član
GTI liniju kao na ovome golfu sam mislio

35329934.png
 
Član
Aha super,taj Golf ovdje iz mog grada msm to jesam ja stavio sliku u soffinu garazu ako me pamcenje dobro sluzi...Samo lagano bice super Golf ;)
 
Član
Kupljen još jedan par prednjih sjedišta tako da su mi jedna viška ako neko želi nek se javi dogovorit ćemo se za cijenu.

dsc0032um.jpg


dsc0029ut.jpg


dsc0023f.jpg


dsc0021if.jpg



kao po pravilu vozačevo poderano po mjestu gdje se ulazi u vozilo, suvozačevo Bgm kao da je tek izašlo iz fabrike :D
 
Član
Naravno kao i uvjek sve pohvale za buky-a , uvjek pomogne i izađe u susret maksimalno, sve pohvala i preporuke za saradnju.TO brate ;)
 
Član
jesu ovo samo zatamljenji farovi..josa samo Gti lip i ovu plastiku uzmi na veznom limu i osvjezi kao i ovo sto si odradio i prednja stana ko nova...;)
 
Član
Imam gti lip , moram nafatati tu plastiku i još neke šarafe u unutrašnjosti pa ako neko zna u sarajevu ili kiseljaku otpad koji ima rastavljenu dvicu da uzmem malo tih djelova.
 
Član
cekam GTI lip i tu plastiku na vezni lim da nadjes pa onda da komntarisem...bit ce zajeban s prijeda kad se sve uklopi i dobro osvjezi plastike i lipp pa tek onda postavljaj bas mi je Mrcast i svidja mi se...;)
 
Član
SOlomaher to se javi bratu Buky on mi je to odradio, mislim da ima još jedan set a cijena šala.ja sam imao xenon sijalice h4 on je to upasovao u projektore i napravio sve.
 
Top