VW Golf 2 1.6d

VW Golf 2 1.6d

ima na ovome i kratko i dugo, eto vidljivost dzejlan kaze d aje super, a sta je dobro
ostalim ucesnicima ne smeta u saobracaju ;)
sve za dvicu sta treba javi spisak ja ti ajvim cijene
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ima na ovome i kratko i dugo, eto vidljivost dzejlan kaze d aje super, a sta je dobro
ostalim ucesnicima ne smeta u saobracaju ;)
sve za dvicu sta treba javi spisak ja ti ajvim cijene

Važi šefe ;)
 
Član
dsc0001xk.jpg


dsc0002vqx.jpg


Evo kako to izgleda sa prijeda, još da mu nabacim gti ralicu i nađem onu plastiku malo odradim limariju i bit će dobro aBD.
 
Član
Meni je bas dobro,samo mozda jer ti je auto tamnije sve mi nekako tamno,treba nesto malo svijetlije sada staviti :cool:
Salim se,nekako jest ali opet i nije :D
Stavljaj ralicu ako je imas sta cekas,nema vjerovatno vise snijega ;)
 
Član
Trenutno nemam,ali tako to bez zastitu bi mozda moglo proci :cool:
Ali to mozez sa felgama razbiti,nezz kakve su ti felge sada ;)
 
upali ksenone pa slikaj, 3x je ljepse nego akd su ugaseni,,
ralicu imam ja kome treba 25km na prodaju osvjeena u mat crnu
gti duboka, nije bas ko nova al nije zato ni skupa ;)
 
Član
Update, rastavio sam čitavog golfa da pregledam limariju na nekoliko mjesta sam našao hrđe ali sve ćemo to odraditi pomalo kako bude vremena i finansija, pod je poprilično dobar, danas sam skinuo hrđu na nekoliko mjesta najbitnije da nijgdje nije propao i otišao ostalo smo sve riješili, pa ćemo i sutra abD skidati hrđu i raditi malo oko limarije.
 
Član
dsc0001zq.jpg


dsc0005dl.jpg


Koja umjetnička dok ne sastavim golfa :D

Na drugoj slici se vidi sve do kraja tj do one tačke sa lijeve strane ravnomjerno ali moj mobitel nema toliku snagu da pohvata sve detalje do kraja :D
 
Član
Šljašti ko ludo prezadovoljan brate samo da odradim tu limariju i stavljam još koju umjetničku sa ljetnim alu felgama aBD.
 
Član
GOlf je u fazi sastavljanja malo limarija odrađena ima još nekih sitnica kupljeni novi blatobrani, sad me zanima ako neko zna neku dobru a jeftinu varijantu zvučne izolacije ili barem izolacije trenja(treskanja lima)?
 
Top