VW Golf 2 1.6d

VW Golf 2 1.6d

Član
8vpzx5.jpg


9beipc.jpg


o85fty.jpg


Da li neko zna neko sredstvo za čišćenje sjedišta, da ne idem na dubinsko jer mi je Tahir koji presvlači rekao da nevalja da to uništava spužvu, nažalost nismo imali isti material pa smo morali tražiti najpribližniju nijansu dok ne budem imao para da tražim original ili pravim eko kožu.Sjedišta su bila poderana na boku gdje se ulazi i onaj dio što neda da se na stranu ide, tahir je to vrhunski odradio jeste da je dezen drugi ali dok ne nađem šta bolje nema veze.



Sad me samo zanima neko sredstvo za čišćenje ?
 
vreca od krompira, i mix sapunica sampon det za sudje za ves,,
prvo dobro nasapunjas i izribas, onda sa cistom vodom pokupis eventualni visak pjene,
osusis dobro i ima da budu kao nova.
 
Član
evo ovo pokusaj naci ja cistio tapacirunge..a trebalo bi da cisti i sjedista ko nova budu bogami....;)
dax0.jpg
 
Član
E to sofa brate hvala ti puno, onaj što mi je radio popravku rekao je da kupim rial ili dax ja reko šta je to :D.Kaže čovjek izvuče prljavštinu samo pokupiš.
 
Član
Sve preporuke za Dax i ja u Opelu tapacirunge ocisti eno ih ko novi ma sve cisti on ti je u Konzumu 3,50km ;) Golf dobro napreduje sa radovima svaka cast za ova sjedista,sretno dalje :D
 
Član
Danas sam malo čistio sa dax-om odlična stvar više nego zadovoljan, ali je zato majka ljuta jer sam pet krpa u potpunosti isprljo kolko sam praljavštine izvuko :D.Nije to još da se može reči čudo, ali sam poprilično zadovoljan.


5d0zmo.jpg


1zezc4w.jpg


ap6jo.jpg


vgogbd.jpg


Ubacio sam i zadnju klupu koja je kao prednja sjedišta recaro.

n48mko.jpg



Kad se bude imalo vremena opet čišćenje dok ne nestane krpa :D.Malo sam auto opravo, prvi veći upadate će biti kada budem skidao hrđu i i farbao i polirao auto do tada budite mi živi , zdravi i veseli :D.
 
super prijatelju dobro si poceo sa sredjivanjem,
svi krenu cuning vodama kojekakvim navlakama
i budalastinama ti si dobro poceo, sretno ;)
 
Član
Samo me zanima kako se na golfu 2 na plitkim branicima radi ona crvena linija je li ima neki poseban material da se zalijepi kao neka traka ili se može farbati farbom i kako bi to odradio na instrumentalci, kako zateči tapacirunge i ostale plastične djelove da ne tintraju?
 
Član
Dzejlan12 je napisao(la):
Samo me zanima kako se na golfu 2 na plitkim branicima radi ona crvena linija je li ima neki poseban material da se zalijepi kao neka traka ili se može farbati farbom i kako bi to odradio na instrumentalci, kako zateči tapacirunge i ostale plastične djelove da ne tintraju?

Mozez izolir trakom crvenom a moze crvenim sprejom..A za instrument tablu i mene zanima i da li se ona lajsna na njoj moze skidati ili ne?
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Dzejlan12 je napisao(la):
Samo me zanima kako se na golfu 2 na plitkim branicima radi ona crvena linija je li ima neki poseban material da se zalijepi kao neka traka ili se može farbati farbom i kako bi to odradio na instrumentalci, kako zateči tapacirunge i ostale plastične djelove da ne tintraju?

Mozez izolir trakom crvenom a moze crvenim sprejom..A za instrument tablu i mene zanima i da li se ona lajsna na njoj moze skidati ili ne?


Kod mene bila malo otpala ta lajsna i koliko sam skontao ona je bila zalijepljena...a farbat to mozes kistom polahko ako imas zivaca moze se fino uraditi :)
 
Član
Zanima me bil uzimao FK gewinde, šta mogu raditi sa njima, koja je razlika između gewindi i amortizera itd?
 
Član
sa njima spustis auto i podesavas takodje visinu... i tvrdji su od ovih standardnih amortizera i opruga...
 
Član
To tvrđi da li znači da su bolji na rupama ili čitavo auto na rupu skače :D?

Isto tako koliko ih mogu dizati i spuštati jer ne bi spuštao auto jer na putu do kuće imam nekoliko oštrih uspona kad bi spustio auto sve bi po podu poderao :D.
 
Član
Dzejlan12 je napisao(la):
To tvrđi da li znači da su bolji na rupama ili čitavo auto na rupu skače :D?

Isto tako koliko ih mogu dizati i spuštati jer ne bi spuštao auto jer na putu do kuće imam nekoliko oštrih uspona kad bi spustio auto sve bi po podu poderao :D.

Koji ce ti k...c gewinde,ako ne mislis spustati auto cccc
Izvini ali ja dugo nisam cuo gluplje pitanje na forumu.
 
Top