Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Kao sto je spomenuto vec Rocco je cucnuo malo naprijed evo par svjezih slika i jedna da se vidi kolko je cucnuo
Znaci staro stanje na ovim felgama:
Fe8O.jpg

Kratke opruge i amortizeri:
KXt6f.jpg

F0k5.jpg

mvpzK.jpg

z6In.jpg

Ip6Gm.jpg

I ovaj lip je u planu da se namontira:
tRKr0.jpg


Znaci u planu je taj lip, i nize i uze gume naprijed. Na jednoj slici se vidi naljepnica na zadnjoj sajbi od novoosnovanog auto kluba u Mostaru, tek smo poceli sa organizacijom, al o tom nekom drugom prilikom. Pozz do pisanja :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Meni je tamam čučno s tim d amu i gume povelike ovo je tamaam..fabrika majka.....pozzzz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Kako je ocuvan scirocco,jako raritetan auto kod nas,odlican primerak ;)

dobro mu stoje ove 13ke,ali da sam na tvom mestu bi presao na malo vece tockove ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Hvala kolega :D ima 15ke za ljetni setup, ovo je samo malo za zime i rezervni setup :D :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

treba mu blatobrane proširit, jest investicija al tek tada ce bis SEX od auta
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Nebi mu to nikad radio, a i gotovo je nemoguce izvest kvalitetno prosirivanje jer kasnije nebi body kit mogao fino da se uklopi. A i svakako su ovo samo felge da se ima nesto na njemu da mi sol i snijeg ne unistavaju polirane ATSice :D :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ovo su Rieger i Zender Body kitovi, ja ti govorim da se on nemoze prosirivat jer moj vec ima plasticna prosirenja oko tockova pragove i prednji i zadnji spojler, i da se siri sve bi se to poremetilo i nebi ninasta licilo dobio bi cisti Čuning zato i ne pomisljam na tako nesto ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

jedva cekam da mu vratis ats-ce, za mene su ove balonke totalno odvratne, al ajd dobro dodju zimi:cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Stavljo sam neki dan ATSice, nekako mi smjesno na njima izgleda uske mi :lol:
 
Top