Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Rocco izgleda kao DeLorean dmc 12 tek sad skontah. :cool:





Zato Sandi predlazem ti ovakve felge da nadjes :icon_biggrin:



I kad odes u buducnost javi rezultate kladionice :lol:

Malo sale,predobar je ;) ,gdje ces naci tu dimenziju guma ?
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

mislio sam da nece ovako ispasti , ali strasno dobro su sjele druze

samo polako dalje , vec znas sta fali i slijedi ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

GTI- Rocco je uradjen u fazonu na DMC-a bile su na njemu jednom slicne felge al mi se nije svidjalo kako stoje pa su odma otisle sa auta.
Enesse hvala druze, nekima se ne svidja nekima da, uzivo je druga prica, cim cucne auto bit ce 10 puta bolje.

Danas odradjene neke sitnice na autu, kasnije cu par slicica nabacit da vidite o cemu je rijec ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

I danas radno bilo :D
Malo smo prali vozilicu i namontirana bjela stakla na maglenkama, takodje orginal saturnus, tako da je sve pasalo na saraf, smao se srce izvadi sijalica iskopca ukopca se na ovu sijalicu i zasarafi i to je to i dobijem ovo
4Ast.jpg

Sad imam zuta i bjela srca pa mogu mjenjat 4 sarafa i vratim zuta :D pa cu se igrat malo :D
Dezurni pozer :p
4eYWm.jpg

I jedna za kraj onako opran :D
wAGZD.jpg
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Islo se malo na snijeg, kupljeni poklopci za sredinu i kromirani rubovi, nabaceni tregeri na krov i ajmo na snijeeeeeeeg :D
PK9OF.jpg

ey7C.jpg

R7xT.jpg

EYw.jpg

otc3y.jpg

BT2oP.jpg

Za nosacima nie bilo potrebe, al gust je gust :D zadovoljan sam kako se valjci ponasaju na snijegu, cak sam ugodno iznenadjen nisam to ocekivao :D
;);)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

100x ljepše sa poklopcima, još kad se zakuca u pod biće savršen.. Zguza je prejak :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Gusti su gusti :D mnogi znaju da sam par dana trazio ove nosace i nadjem ih svo vrijeme mi pred nosom bili xD ugl malo sam se napatio da ih namontiram bez ikakvih kemijanja al dobro je sad imam semu sad je sve lako :D nadam se uskoro da cemo na pravi snjeg ic pa ponijet malo skije i td :D pa ce onda bit jos boljih slicica :D
Planiram kupiti bra, moram vidjet kakve su cjene kod gustera, kakva su iskustva sa njegovim grudnjacima? ;)
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

fino,fino nego mene ubise te zastite oko brave,bas se ne uklapaju,uradi u ps-u crne pa vidi,mislim da bi bilo ljepse :cool:
 
Početnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ajj , predobro ... zakucat' ga , nabacit' bra i gotovo ;)

A sad je k'o pravi terenac :icon_biggrin:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ekstra drug..samo msm da bi mu bolje legli poklopci kao u dade na dvici kad su bile ove felge ;)
Sto se tice bra..ekstra stvar sve preporuke ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ne svidjaju mi se oni sto su bili jesu zanimljivi al meni su iskreno ljepsi ovi.
ATSice moje su od danas na prodaju s gumama komplet, ako ima interesanata javite se ;)
Za bra cu vidjet imam sad nekih precih stvari pa cu ga pitat za cjenu ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Prvi dan 2012 i odma dernek :p znaci prvi put da sam nesto ovakvo pokusao sa autom, evo jedan video, vise-manje svi znate tehniku tj. sta je potrebno za nesto ovako
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6FxV27p6Yw0&feature=youtu.be[/video]
Bila su i 3-4 burnouta al nie bilo nikog da snima :D gume su sad totalne chelavstonke al s tim razlogom su i namontirane, sutra vracam svoje felge naprijed i onda kuliranje u Novoj :D

Toliko od mene za sad :D


Sretna vam Nova godina i sve najbolje od srca ;)
 
Top