Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

RE: Volkswagen Scirocco Mk2

meni je moćan na ovim 13kama posebno kad si neku večer izlazio iz praonice ondje kod kolodvora uz onu benzinsku,, pravo nabildan :cool::cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Hvala, uzivo je nekako drugacija prica :D
Sto se nisi javio, iduci put obavezno da se javis :cool:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

e jbg.. bilo je 3-4 ljudi pam i bilo glupo dolaziti al obećavam da ću se javiti drugi put, jer sam doli od pon do pet svaki tjedan :cool::cool:
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Meni su predobre ove 13-ke bas mu dobro stoje ,ja ih ne bi nikako dirao ,bar je moje misljenje takvo ;);)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Mijo slobodno se javni kad me vidis ;)

Sto se felgi ovih tice tu su definitivno podjeljena misljenja, neko ih voli neko ne :) sto ljudi sto cudi, meni su mocne na neki cudan nacin, odlucio sam definitivno da cu ih zadrzat za sebe, na proljece ide komplet farbanje sredjivanje i td, naprijed gume 175/50R13 sam nasao i to je to :D nadam se da ce bit dobro :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Da malo skinem prasinu s teme :p
Prije nekoliko dana odradjeno komplet kemijsko dubinsko ciscenje unutrasnjosti, sve izvadjeno iz auta oprano i vraceno ponovo:
3E0QL.jpg

aOrtI.jpg

Ovdje je sve izvadjeno iz auta i tek se tu vidi kolko je koza nazad :D
HxDOB.jpg

Onda vracene Aluline nazad
03LaP.jpg

koje su bile na autu cirka tjedan dana i nakon toga su prodane....
Prva pomoc: 14ke sa zimuljama....
2KYvT.jpg

Pa smo se docepali malo mehanike: izmjenjene svjecice stavljene NGK sa 3 kraka umjesto Beru sa 1 krak, odvezen na komp da se nasteluje rad motora, izmjenjene gumice salteble, jos je ostalo da promjenim ventilator grijanja kabine i slozim do kraja muziku ponovo
F9CV.jpg

Na dupli branik ugradjena i kuka, koju cu kasnije objasniti zasto je stavljena i slikama prikazati sve. Sad preostaje sva 3 branika srediti, zanima me cime je najbolje dobiti texturu branika onu hrapavu????
I za kraj trenutno stanje na felgicama koje sam nabacio dok ne nadjem ono pravo: BBS 6x15
B5bVr.jpg



Pozzz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Za vikend smo ja i kolega Kico isli u DubroVWnik Vw susret, bila je to zadnja veca moja voznja prije predavanja vozacke u MUP na mjesec dana, stic ce nazad vozacka taman do Karlovca tako da je to iduca destinacija :D
U Dubrovnik smo isli u koloni sa Markom i njegovim prekrasnim Kecmanom :D
F3bhs.jpg

Qc9KO.jpg

7uAM.jpg

9hOjp.jpg

TKLM.jpg

Nakon cjelonocnog druzenja i opijanja nastavili smo sa druzenjem i trijeznjenjem na brdu Srđ
z8k9.jpg

pwyZG.jpg

WqFAo.jpg

I na kraju povratak kuci u koloni sa jednim velikanom Golf Mk5 R32, auto stvarno predobro ide i ima prebrutalan zvuk..
7qck.jpg

Na slici se ispred Golfa vidi Skoda Ocravia koja je nesto pokusavala, al je ostala u oblaku dima Golfa :D
Vise slika na linku: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3731233648561.2163249.1507590682&type=3&l=60824e4f81
Ima i kompletan report na VWCC forumu.
Kao sto san vec napisao narednih 30 dana sam bez vozacke i stoga Rocco ide u garazu da se sve sredi i spremi za Karlovac, auto ce bit potpuno spremno osim boje nazalost nisam jos u mogucnosti da ga kvalitetno lakiram, ali Boze moj idemo se druziti sa ekipom :D
Ovo je naime bio prvi put od kako sam dobio vozacki da sam izveo Rocca na dalje putovanje, moram priznat da sam prezadovoljan autom i ponasanjem na cesti i potrosnjom koja je bila nevjerovatno ali oko 6,5l/100km. Motor ne diram nema sanse ostaje dok je ziv pod haubom. Uskoro cu poceti sa upadateovima radova iz garaze do tada lijep pozdrav :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

strasan Rocco,hjednostavan a prelijep...na ATSicama je najljepsi,bar meni,steta sto si ih prodao
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Slazem se edoze. Polirane ATS-ice mu prejebeno stoje ;) Jos kad bi nasao one zadnje sire ATS-ice, 15x9 cini mi se. Ima ih moj kolega na Manti.
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Imaju one u Sirokom na Asconi 9x15 al momak nece da ih proda ni pod koju cjenu :(
Definitivno ce uskoro neka druga felga na auto samo da skontam u glavi sta i kako je najbolje :D
ATSice imam jos jedne al nisu uradjene, nije ih problem uradit stvar je vise u tome sto su meni malo dosadile na autu pa zato ganjam sad nesto malo drugacije za promjenu :D :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Sad su felge na Manti. Prodao bi ih on. Samo je cijena paprena :icon_confused: ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Extra scirocco,odlično ga održavaš,posebno mi se sviđa što je sve original na njemu što nema nikakvih kentranja i baš auto nekako privlači pažnju kad ga vidiš...:icon_smile:
Sve pohvale....;)
 
Top