Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ako su to te nekad su i moje bile evo slike dok su kod mene bile

http://www.bhtuning.com/felge-13-10-5-i-9-5x13-t-49574.html
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

U planu je farbanje i da nadjem cepove na sredinu i kuliranje neko vrijeme :D
Na njima je 205/60R13, mada mislim da ima i ljepsih guma, al nema veze neka ih :D
;)

Sutra slike kako cuce na autu ;)
 
Početnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ooj kralju , jesi napravio pun pogodak sa ovim , vidjeces jos da je auto malo spusteno puknes ih u neku sminka boju , spustis rocca i eto ih za ljeta :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ma neka ih za sad vidjet cu oce li ostat za ljeto :D ugl. veceras sam ih stavio na auto, cudan mi je skroz :D nekako blentavo izgleda :lol: al je puno meksi po cesti od onih 15˝
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ajmo dalje :D znaci cjel dan se vozam moram rec da sam zadovoljan na velikim brzinama uopce ne tresu, to je to :D
v8sYT.jpg

NxfMn.jpg

snQfR.jpg

rpbDf.jpg

tXTl3.jpg

Znam da je ko koza, al sta cu mu :D valjda ce bit nesto od tih gewindi :D
Trebali bi mi poklopci na sredinu za celicne felge ako ima ko nek javi, samo necu one od dvice Golfa ravne ostali svi dolaze u obzir, iza Nove godine ide farbanje felgi i td. odlucio sam da ce duze vrijeme kod mene ostat pa cu se igrat malo sa njima. LP
 
Početnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Valjak , Tenk? Ne znam s' cime da uporedim po 10000 put da kazem perfektno ^^^

Samo zakucat' ;)
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

dok su kod mene bile stalno sam imo probleme sa policijom računaj na to odmah a granicu zaboravi ako mislis ici u hr s njima...sretno :)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Vec znam da ce me zezat, sto se granice tice svjestan sam toga znam da o pokusaju prelaska samo mogu sanjat, tako da ce ovo za sad ostat samo za lokalno vozanje :D al nema veze bitno mi je da ih ja izgustam :D
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

nazalost sta je tu je ja sam imo problema is a brock b1 i sa tim sreca sto sam to brzo rjesio pa se nisam sekiro bbs zakon pozz
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ekstra lege sam oda je jos neke gume 195/55/13 naprijed bilo bi tek onda vrh :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Kako kome, nekome se svidjaju nekome ne, svako ima pravo na svoje misljenje i svoj ukus, ja vjerujem da ce kad cucne auto bit skroz druga prica ;)
 
Top