Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (mali update)

Ide poliranje falceva samo uskoro krecem sa radovima, u dilemi sam koju srebrenu da koristim za srce, ima li ko kakav prijedlog, znaci kod srebrene neke fine ako ko ima? i ako moze uzorak da vidim odprilike kako izgleda ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

E da dignem malo ovo iz pokojnih, dakle RFX sam prepustio Boostu idu na njegovog Rocca, ja sebi trazim nesto drugo, o tome malo vise kad kotaci dodju doma, a za sad ovako:
Znaci spremljen zimski setup:
Tzv. Madison felgice i Tigar gume xD
k8Say.jpg

Sprickit: ova mi se boja jako svidjela malo je falilo da ovakve ostanu, al duga je zima mozda ih i vratim u ovu boju
v8kdM.jpg

Ii na kraju sam dobio to:
goe7l.jpg

K5TWV.jpg

Mislim da ce biti dobro... :D
Osvjezene znacke nazad
SlZQt.jpg

I od Boosta posudio distance 2,5 cm i namontirao nazad, po tome cu sebi praviti ako ove ne budu njemu pasale za njegove felge
8BCwf.jpg

pxQ7.jpg

K3roF.jpg

Hvala Kico na posudbi :D
I uspjesno je trecu godinu za redom kod mene registrirano vozilo, nadam se da ce se finaciska situacija popravit ove zime i da krenem sa nekim planovima koji su odavno u glavi, do tada lijep pozdrav svima ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Evo danas dodje i najbitniji update, znaci polozio sam vozacki :D Sreci nigdje kraja, napokon legalan :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

ode i ti u vozace sad :icon_biggrin: sa srecom i da se navozas i da svo vrijeme bude uz tebe :lol:
 
Početnik
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Cek' , cek' ti nisi imao vozacku do sad :icon_rolleyes:

Ja kont'o ti imas jedno 23-4 vozacku vec odavno :D

Neka je sa srecom :cool: I sad napravi fino slike Rocca prave , da ga ubacimo u novi album na fb. sto pravim :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Ma moze ovde i bez vozacke :lol:
Bit ce slika pravih tek na proljece posto se felge sad skidaju i td ;)
 
Top