Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Jos jedan vikend i jos malo rada oko auta :D

Ubaceni xenoni h4 6000k, mada nikad nisam razmisljao o tome, al eto ostase jedni viska u kuci i stavim ih sebi.

Kratka svjetla


Duga svjetla, tu se pale i ovi mali farovi i onda dolazi ona zuta klasicna svjetlost, al ovi xenoni su cudni nekako, pa kad se upale duga svjetla gasi se ono xenon svijetlo (plavo) pali se neko slabije zuto i zuta u ovim malim farovima, i onda to super izgleda



Onda je napokon dosao i vjetrobran za siber




Pa sam opet krenuo u sredjivanje stokova, vec sam jednom radio sa mat crnom folijom, ali bezuspjesno, ovaj put sam uzeo mat crni RenCo sprej i odradio puno bolje to.
Desni stok:

Lijevi:

Pa onda malo smirglanja

I finalni proizvod




Iduci tjedan ugradnja serva, i vracanje na stare felge zbog poliranja ovih :D

Do tada, lijep pozdrav!
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

super stvari si uradio, odlicno odradjeno sredjivanje stockova, vjetrobran za siber pravo dobar, a xenoni extra ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Evo napokon i servo montiran juce, sve je jos prljavo malo od ugradnje, danas ce se sve to oprat i to je to, sad je stvarno uzitak za voziti auto, najgore mi je bilo parkiranje, sad ga jednim prstom umotam na parking :D

p3200036.jpg

Posudica je premasna ceka je sad pravo pranje da joj vratim stari sjaj :D
Namontirani nosaci i pumpa
p3200037.jpg


I s opruga skinut jos jedan krug, tako da je nize auto sad malo, dogovarao sam za neke gewinde ali me covjek izradio, a bas sam se bio nadao da ce cucnut dole malo jos, i onda da izlijecimo moju depresiju skinemo jedan krug :p

p3200025.jpg

p3200027.jpg

Odprilike prst i po izmedju tocka i blatobrana :)
p3200039.jpg


Toliko za sada, pozz :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: servo i jos par cm spusten)

sii vidio ti chunera :p ..ide too ..samo ti fale cepovi na felgama :p :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: servo i jos par cm spusten)

Cuo sam ima neki cuner u Bugojnu pa cu mu ic ukrast to ovih dana, samo da utvrdim tocnu lokaciju :p :lol:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: servo i jos par cm spusten)

hahaha, dođi do mene, pa ćemo zajedno otkrivati, meni obećo jednu igricu ima i više, al nikada jedonijeti.
Sviđaju mi se ats na njemu, a i fino je ćućno. Mogu musliti sada uživancije kad parkiraš, meni znoj ko grah bude dok parkiram
hahahaha
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: servo i jos par cm spusten)

Heh jbg, kad je tek uzet bio je nenormalno tezak, i onda sam ovom majstoru dao skinuo mi je letvu i podmazivao ju je jednom, pa ju je kasnije clan foruma Aldin isto skidao i podmazivao da bi nakon nekog vremena ajmo rec bio malo laksi na volanu, al sad sa servom je mali mis na volanu, najgore je bilo to parkiranje, a sad je rijeseno :D
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: servo i jos par cm spusten)

svaka cast fino ti to radis
prelijep siroko
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: servo i jos par cm spusten)

Ajmo daljeee :p
Nakon dvije godine sicevi su dobili prvo ciscenje, nije bilo neke potrebe, nego eto dosla masina za to pa ajd da je probamo :D
dsc00417.jpg

dsc00418.jpg

Kako su sicevi vani bili iskoristio sam priliku za detaljno usisavanje i ciscenje...
dsc00419.jpg

Ofarbana rucica rucne kocnice u mat crnu...
dsc00420.jpg

Napokon slozen gepek kako treba, jos je ostalo samo da se ofarba ta zadnja strana sjedista..
dsc00423.jpg

Svi skupa..
dsc00424.jpg

A onda smo presli na zimski setup....
p1010002.jpg

..jer su ATSice na poliranje otisle :D
Napokon sam se nakanio da ih odradim pa smo krenuli, uz malo piva, rostilja i glazbe uspjeo sam ih uz pomoc prijatelja odraditi, zadovoljan sam kako je ispalo i ovo ce bit za ovu sezonu, a na zimu kad se opet skinu sa auta ide ponovo poliranje i morat cu nekome dat da mi povari na jednoj ima ovece ostecenje koje mi smeta...
p10100udu.jpg

Nakon malo purola nastalo je to
p1010022.jpg

Prije/ poslije... mislim da se kolko tolko vidi razlika :D
p1010025.jpg

dsc00459.jpg

dsc00462.jpg

dsc00461.jpg

Toliko za sad :) ostale su jos neke sitnice da se odrade, i onda aBd 7.i 8. idemo u Split na Vw Show :)

Lijep Pozdrav
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update: servo i jos par cm spusten)

Svaka cast druze... sedista su ti extra... a felge ti sada izgledaju kao bombona... ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update:ciscenje, poliranje, spremanje za sezonu )

1. Moras ti ovo pod hitno spustat, grdno je Rocca vidjeti ovako visokog :cool:

2. A ides i ti na Split meet...jesi se prijavio tamo na forumu i uplatio na ziro racun ? ;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update:ciscenje, poliranje, spremanje za sezonu )

Dobro si ga dotjerao ...Felge dobro ispolirane !!
 
Legend
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update:ciscenje, poliranje, spremanje za sezonu )

nije da se koliko toliko vidi razlika nego bolje ne moze,svaka cast za trud i rad a i naravno prelijepog rocco/a druze
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (Update:ciscenje, poliranje, spremanje za sezonu )

tibor987 je napisao(la):
1. Moras ti ovo pod hitno spustat, grdno je Rocca vidjeti ovako visokog :cool:

2. A ides i ti na Split meet...jesi se prijavio tamo na forumu i uplatio na ziro racun ? ;)

Vidjet cemo jos za spustanje, morat ce jos malo dole, za Split sam se stavio na spisak tamo, a na racun jos nisam uplatio, jeste li vi uplacivali?? Kako to hoda? Ja jos nisam siguran dal cu ic oba dana il samo nedjelju, al idem sigurno...
 
Top