Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Volkswagen Golf Vii Prve Zvanicne Slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kad pogledamo samo, povećali su neke mjere u odnosu na 6 duži širi niži i još lakši 100kg, kad samo pogledam te kilograme imam osjećaj da je u pitanju polo, dobar posao.. to će se odraziti na performanse...

golf mi je uvijek bio tanak sa gepekom ovo povećanje litara vidjećemo...

Ovaj dio od klime mi je malo nejsan, očekivao sam neki dizajn kao na audiji 3 sve u jedan red dosta je preglednije i jednostavnije, ali ovi točkovi na klimi su mi korak nazad ovakvi su u petici sumnjam da će to biti tako...

Vidim tu i električnu ručnu? to je neš novo na golfu..biće tu tantavica koliko vidim...

čekam taj berlin da vidim real staff ovo je još rekla kazala..
 
Član
Bezveze.. unutrasnjost aj recimo da je napredovala al to je ipak u top opremi..farovi prekopirani sa pasata i ocajno joj stoje,da su ih barem suzili malo.
 
Legend
na prvi pogled nije puno "specijalniji" od mk6
a inace se tako ove studio slike i cine , ..... da je meni jedan mk6 bar sa R optikom , hebes ovo :cool:
 
Legend
560484_10151232749223455_1650748294_n.jpg
 
Član
55729639.jpg


Odgovorio vam covjek (komentar na ovaj gore video) :icon_biggrin:

Okolo mozda lici na Golf 6, ali ispod je skroz drugo auto. ;)
 
Član
meni se posebno unutrasnjost svidja, i ovi farovi su odlicni, sve u svemu cini mi se ljepsi od sestice
 
Član
koliko su ga najavljivali kao potpuno novi model, a meni je auto isti sestica... pa vise je razlika izmedju golfa 5 i 6 izvana, nego izmedju 6 i 7... za unutrasnjost svaka cast, naravno interesuje me kakav ce izgledati trendline unutra, a ovo izvana, laici ce tesko razlikovati 6 i 7 :icon_rolleyes:
 
Član
koliko god se modeli malo razlikovali, uvijek ce imati kupce. ljudi nece da mijenjaju dobitnu kombinaciju, a sedmicu ce kupiti oni koji su "zakasnili" da kupe 6-icu kad je tek izasla i td.
 
Član
Pristojno izgleda (sa top opremom , pitanje kako će izgledati sa klot opremom) ,ali ništa novo što se tiče dizajna.

Ali pošto je Golf institucija , to mu ništa ne smeta.

Meni lično ne bi nikad bio izbor u klasi , jer na VW značku ne padam a ostalo mi je onako , nit smrdi nit miriši....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top